Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Volt munkájuk dögivel az ILM-es fiúknak :D

 

Arra emlékszem, hogy nagyon lassú volt nem sikerült érzékeltetni a sebességet és a veszély az érzékeltette, amikor az üldöző piros villogójára közelítettek. Mag a karambol vagy robbanás volt még érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

örültem mikor vége van és nem akartam megnézni megint, de azért megvan.

 

Pont így vagyok a 2001 Űrodüsszeiával. :D

Azzal én is pont így vagyok, de én nem néztem meg ezeket azóta, és már vagy 2 éve láttam a THx-et utoljára.

 

Apropó

Nem tudja valaki mikor jön hozzánk a mozikba a The Island című Ewan McGregoros film. Még nem találom a neten, pedig nagyon érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhhhh nem semmi ez az előzetes! Már ez rohadt nyomasztó! Lehet, hogy megrendelem ezt a filmet még ma.

 

Egyébként megpróbáltam valami értelmes véleményt kihámozni az xpress hozzászólásokból, de szánalmas a helyzet... A szokásos okoskodáson túl, nem sok értelmes véleményt találtam. Bomarr Te már megrendelted?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy az xpress-es fórumon gyakorlatilag úgy ment a vita, hogy senki se látta a filmet :D Viszont sok nagyon jó meg pár lehúzó kritikát lehet látni netszerte... még nem rendeltem meg, mert még nem jött meg a havi betevőm, de ahogy megjön leadom a rendelést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Taratino állítása szerint jön a Kill Bill - The Whole Bloody Affair, a két KB film 4 órás, egybevágott változata, NC-17 minősítéssel és kibővített "véres" jelenetekkel. Az év vége felé várható mozikban.

 

Te jó ég! Négy órás öldöklés? Jó szórakozást hozzá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Taratino állítása szerint jön a Kill Bill - The Whole Bloody Affair, a két KB film 4 órás, egybevágott változata, NC-17 minősítéssel és kibővített "véres" jelenetekkel. Az év vége felé várható mozikban.

 

Ez fura, mert elvileg szeptemberben jön ki a 3 lemezes vágatlan kiadás nálunk, potom 4990-ért. Ráadásul a japcsiknál már eleve vágatlanul/ bővitve jött ki anno...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez fura, mert elvileg szeptemberben jön ki a 3 lemezes vágatlan kiadás nálunk, potom 4990-ért. Ráadásul a japcsiknál már eleve vágatlanul/ bővitve jött ki anno...

 

Ez a szeptemberi szerintem téves info lehet. Legalábbis nem az a verzió, amiről QT beszélt. Talán a régi filmek egy dobozban.

Ami a japánoknál vágatlanul jött ki, az csupán a Kill Bill Vol. 1. volt, ami asszem annyiban különbözött a nálunk ismert verziótól, hogy a mészárlás nem fekete-fehér volt + egy-két kivágott véres jelenetet visszatettek. Amiről viszont most szó van, az a Vol 1 és 2 teljes újravágása egy 4 órás filmmé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt döntöm el, hogy jó lesz-e a film vagy sem, mert ez egyébként is szubjektív. De azt azért csak eldönthetem, hogy nekem tetszik-e a trailer, és, hogy látok-e benne olyat, ami megfog, vagy olyat, ami legalább is mutat valami újat az eddigiekhez képest. És a Seven Swords trailerében semmi ilyet nem láttam. Én sem vagyok nagy wuxia szakértő (4-5 filmet láttam talán a témában), de nekem a Hero eddig abszolút nyerő a kategóriában - elsősorban a gyönyörű fényképezés miatt, a film minden egyes kockája olyan szép, mintha egy festmény lenne. A Seven Swords traileréből pedig látszik, hogy meg sem fogja közelíteni az a képi világot... Bizonyos minőségi különbséget tehát igenis érezhetők egy trailerből is.

 

Elnézést, nem akartalak megbántani. A Hero meg a kedvenc filmjeim közé tartozik, gyönyörű szép. Igazad van, a minőségi különbségek tényleg érezhetők a trailerekből.

 

Nem tudja valaki mikor jön hozzánk a mozikba a The Island című Ewan McGregoros film. Még nem találom a neten, pedig nagyon érdekel.

 

Szeptemberben jön hozzánk, de a hetet nem tudom, csak a hónapot. Az a film engem is érdekel, kiváncsi vagyok mit hoztak ki a témából. Remélem, nem szúrták el. E.McGregor és S.Johansson szereplése bizakodásra ad okot, de több jó színész is játszott már rossz filmben.

 

Képes vagy négy órát végigülni a moziban? Bár aki a GYU filmeken nevelkedett ugyebár...

 

Négy órát? Én tavaly a Moziünnepen végigültem az egész GyU trilógiát egyben, 11-től tartott este fél 10-ig, és közben kétszet fél óra szünet volt, ami arra volt elég, hogy elmenjek a mosdóba, szuper gyorsan egyek igyak, de max. szendvicset. Ja és még reklámot sem adtak, egy darabot sem, tehát nem késhettél negyed órát, pontos kezdés volt. Ezek után négy óra hossz nem is sok.

Lehet, hogy én is megnézem, leginkább azért, mert nem láttam az első felét moziban, és nagyon sajnálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember:

Tipikus amcsi film.Nemtudom hány szuperhős létezik már.De ez a pók fazon a legviccesebb.Képzeljétek el, hogy ha Magyarországon egy póknak öltözött ember ugrálna a háztetőkről....Nagyon röhejes.Méghozzá egy csili-vili piros kezeslábasba.A másik meg skorpiónak van öltözve...A harmadik meg polipnak...:) A Spiderman 3ban meg egy papagájnak öltözött főgonosz röpköd?

 

A legrosszabb az, hogy a SM1-2 televan olyan jelenetekkel, ami a Batmanből és a Supermanből lett lopva.

 

http://starwars.hu/forum_simple/topic.php3...3?id=410&page=1

 

Hát ez a topic!Röhögő görcsöt kaptam attól a két palitól.

 

Egyszer megnéztem a 2 részt és kész.A spiderman2őn pedig elaludtam.

 

Nemismerem a képregényt, csak 1 pókember képregényem van.Sose voltam oda a képregényekért.Az SW képregényekért se.

 

 

Összhatás:40%

Trükkök:60%

Történet:20%

Szerelmi jelenetek:40%

Akció:60%

Unalmasság:100%

 

Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember ügyben eléggé egy huron pendülünk. Az első részt moziban láttam és megdöbbentem mennyire nincs markáns stilusa a filmnek... Pókember ide-oda röpköd, iszonyat béna speciális effektusok közepette, miközben megpróbálja legyőzni minden idők egyik legbénább főgonoszát... a második részt ezután csipőből kihagytam.

 

Anno nekem volt pár Pókemberes képregényem... föleg azok voltak értékelhetők, melyben Venom ellen harcolt... de úgy általába véve már akkor se kötött le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.