Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kár.Sztem mindenki megérdemelte volna...Igaz, akkor 1-2 órás lenne a stáblista...Vagy az lenne még helyénvaló, ha a sw.com-ra feldobnák az ÖSSZES készítőt. :twisted:

 

Ja, legalább az szép gesztus lenne. :(

 

A bankszámlánkon lévő összeg jelentős növekedése kellően szép gesztus volt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár.Sztem mindenki megérdemelte volna...Igaz, akkor 1-2 órás lenne a stáblista...Vagy az lenne még helyénvaló, ha a sw.com-ra feldobnák az ÖSSZES készítőt. :twisted:

 

Ja, legalább az szép gesztus lenne. :(

 

A bankszámlánkon lévő összeg jelentős növekedése kellően szép gesztus volt! :D

 

Mosolyodból arra következtetek, hogy kellően meghonorálták munkásságodat. :) De a hozzászólásodon én is csak nevetni tudok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nemláttam asszem az első KingKong filmet.Nemis hallottam róla nagyon.A másik két verziót ismerem.Megvannak VHSen, de a második rész sztem nem annyira jó.Talán megnézem mozibanaz új filmet.

Én az új KingKong trailerben a dínókat elösször nemnagyon tudtam mire vélni.Csak most mondtátok hogy a régi verzióban voltak.Sztem feleslegesek.Nemkell mégegy Jurassic Park.Remélem JP4 nemis lesz.Mert a JP3 az valami borzalom.Az 1 a legjobb, de a 2 is nagyon jó!A LOTRet se csíptem.

 

Nézd és SÍRJ!!!

http://www.imdb.com/title/tt0369610/

Én jobban bírtam a JP3at, mint a JP2-t. 2nek gagyi a sztorija. A 3nál legalább van miért a szigetre menni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg Priest, ezt már régebben meg akartam kérdezni. AZ SW végén a stáblistán szerepelsz, mert nem nagyon találtalak. :( Az volt életem leghosszabb 5 perce, mikor megpróbáltalak megkeresni. :D

 

Nem.Egyébként se szoktak mindenkit kiírni csak a vezetőket. Az SW filmek esetében ez halmozottan igaz!:)

Pedig megköszönik nektek a munkát Priest.

 

Special Thanks To All The Australian Construction Crew

 

Ebbe Ti is benne vagytok nemde?

Mondtam is a haveromnak, hogy itt lennél Te.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A JP1 volt az etalon, utánna meg elkezdték erőltetni a Raptoroknak ezt a túlzott intelligenciáját. Nem akarok senkit megbántani, de a JP3-nál jobb lett volna, ha egyszer sem látom. A JP2 úgy ahogy tetszett, de mikor elkezdődött a T-Rex szállítgatása, na ott vált az a rész is baromsággá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt kicsit furcsa, hogy a hajón mindenkit megzabált a Rexi, még egy szűk hídon tartozkodó kapitánynak is csak a keze maradt meg, de a kabin meg sértetlen volt. :) A JP3-ban meg mikor elkezdett dumálni Neeson azon az orrüregreplikán, hát ott köszöntem meg szépen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest: Jancsótól csak a mostani marhaságait láttad vagy a régi filmjeit is? Mert azok elég jók szerintem... a mostaniak kritikán aluliak (vagyis az elmúlt 10 évben csináltak).

 

Jurassic Parkok: Az első részt nagyon birtam, amikor kissrácként láttam, egész bepörögtem rá és elkezdtem gyüjteni a JP-s újságcikkeket meg hasonlókat. A második rész kisebb csalodás volt, bár azóta újraértékeltem és egy B-filmes mókának elmegy. A harmadik rész pedig egy eszeveszetten nagy baromság... némi alkohollal fogyasztva viszont nem rossz :)

 

Zatoichi:

Kitanotól eddig csak a Tűzvirágokat láttam, ami egy lassú tempójú dráma néhol egy kis erőszakkal dusitva. Épp ezért, azt hittem, hogy a szamurájos film is ilyen "művészfilmes" hurokat penget majd. Ehhez képest remek, néhol eltúlzott, de rendkivül élvezetes akciók, remek poénok... ugyanakkor amikor kell komoly is tud lenni a film és a szereplők mellékszálait is jól kidolgozták, ami márcsak azért is dicséretes, mert van belőlük egy pár.

Röviden szólva: nagyon bejövős :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ott vált baromsággá, a Jurassic Park 2, hogy B helyszín. Ez nekem olyan szinten erőltetett volt, hogy nem tudtam elfogadni a történetet.

Legalább az első részben szólhattak volna, hogy ennek Hamondnak több szigete is van.

Nem kellett volna szólni, hogy ott is vannak dínók, csak azt, hogy az is az ő szigete. Vagy csak simán az első szigetre menni, ahol a Park volt.

 

Szerintem a JP3 teljesen korrekt élvezhető film. A Rendező Joe Johnston, nem noname. Drágám, a kölykök összementek, Jumanji, Rocketeer és két Ifjú indy fűződik még a nevéhez. Ezeket nagyon jó filmek. Dinók trükkök nem rosszak és a történet szerintem izmosabb lábakon áll, mint a 2-ben. Van indok a szigetre menni. Ráadásul Sam Niell egy nagy kedvenc.

 

Valószínüleg, úgy volt szerződése Spielbergnek, ha siker lesz kötelező megcsinálnia a folytatást. Ez bevett szokás már, hogy folytatást terveznek. Nézők tudják mit várjanak. Spielberg neve meg garancia. Így könnyebb eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább az 1nek és a 2nek megvan a Jurassic Park hangulata!Főleg az 1nek.De a 3 csak annyiban kötődik a többihez, hogy Sam Niell játszik benne, és dínók vannak benne.A zenéje se olyan jó.Hiába, már nem Johnny komponálta.

 

Egyetértésem... egyébként is; mitől lettek a dinók olyan szinesek a harmadik részre? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a zenét pedig ki akartam emelni.

Don Davis sem utolsó sorból való zeneszerző. Többek között a Mátrix dallamai is az ő fejéből pattantak ki, már amikor nem rock szól a mátrixban.

Szerintem ő is megoldotta a feladatát, és jól keverte Williams témáit, a saját zenéivel. Ez még nem sok zeneszerzőnek sikerült.

Batman és Batman forevernél még nincs nagy hézag zeneileg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon örülnék, ha legalább ilyen színvonalú emberek kezébe kerülne az SW sorozat, mint a JP3.

 

Hát a JP3 forgatásáról sok rémhir van. Ha jól tudom a forgatókönyvet a forgatás közben irták és a szinészek se tudták, hogy a következő nap, pontosan mi is lesz a feladatuk. Ez a fajta kaotikusság tetten is érhető például a film befejezésénél, ahol egyszercsak, egyik pillanatról a másikra megmenekülnek hőseink... én rég láttam ennyire erőtlen befejezést...

Persze a JP3-nál vannak azért sokkal rosszabb filmek is, de azért imho ez se kutya :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Batman Beginsről szeretném kérdezni, hogy ez a régi Batman-t teljesen semminek veszi. Mármint sok az ellenmondás az első Batmannel, hallom vmi Jokeros poén van a végén és a következőben már lesz ő is, de hát az volt az alap Batmanben.

Annyit tudok erről a Batmanről, hogy előzmény. Amolyan Batman prequel, de ezt nem szándékoznak összeilleszteni az alapBatmannel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a Batman Beginsről szeretném kérdezni, hogy ez a régi Batman-t teljesen semminek veszi. Mármint sok az ellenmondás az első Batmannel, hallom vmi Jokeros poén van a végén és a következőben már lesz ő is, de hát az volt az alap Batmanben.

Annyit tudok erről a Batmanről, hogy előzmény. Amolyan Batman prequel, de ezt nem szándékoznak összeilleszteni az alapBatmannel.

 

Sajna teljes restart indult. Teljesen hanyagolják az eddigi Batman filmeket. Egyébként jó film a Batman Begins, de a Burton-ösek jobbak voltak... szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Például nem ugy halnak meg a szülei, ahogy az első Batman filmben (ugye mindenkinek dereng az a bizonyos "sápadt holdfényes" Joker beszolás... :) )

 

Most akkor köthető az alapfilmhez, vagy nem? :)

 

Háát... mindkettőben van Batman... ezt leszámitva nem nagyon :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis van benne logika... elvégre a Batman egy képregény-adaptáció és mint ilyennek a képregényhez kell hünek lennie és nem az eddigi megfilmesitéshez.

Mondjuk ettől a sokadik koncepció-váltástól már tényleg kezdenek furák lenni a Batman-ek. Reméljük mostmár megmaradnak a mostaninál és ehhez igazodnak majd a kövi részek :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát sosem voltam képregény rajongó a Sin City sem jött be.

Ez az új Batman sem lesz a kedvencem, ha semmibe veszi a régit amit imádtam Keatonnal és Nicholsonnal.

Spiderman sem jött be.

 

Superman viszont annál inkább. Az újra kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.