Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Narnia történetet ki akartam hozni könyvtárból, hogy elolvassam, de nemigen található bent. Azért még próbálkozom. Szeretek mindent könyvben elolvasni. Nagy kivétel a Potter sztorik, mert azokat csak láttam. Jó filmek voltak, gyerekként biztos nagyon élveztem volna, de "felnőtt" fejjel is jól szórakoztam rajtuk. A második résszel kezdtem. Pesten voltam, és szerettem volna valami kikapcsolós, szórakoztatót nézni. Elég elhangoló volt a műsor, kizárásos alapon maradt a Potter 2. Végül nem bántam meg, mert a fáradt agyamnak kifejezetten jól esett. Előtte meg volt egy bemutató (inkább nem írom ide, hogy melyik filmé, mert nem túl közkedvelt itt), ami meg pláne jót tett akkor nekem. Kellemes élményekkel hagytam el a mozit aznap. Az elsőt tévében néztem meg, a harmadikat meg célzottan néztük meg anyuval C-en.

 

frenkie én is szeretem a Mátrix filmeket, és nem feltétlen a látvány miatt. A látvány még önmagában nem elég egy filmhez. Szerintem a 2.és 3. rész jobb volt, mint ahogy azt a médiában beállítják. Van olyan munkatársam, aki szintén ezen a véleményen van.

Azt majdnem elfelejtettem, hogy nagyon szeretem a Vissza a jövőbe filmeket is. Már jó néhányszor láttam, amikor a legutóbb volt a tévében, inkább ezt néztem, mint valami egyszeri gagyi műsort egy másik csatornán. Jó nézni ezeket a filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nemszeretem a HPt. :vfuckoff:

 

Sztem a Mátrix 1-2 borzalom.Főleg a 3.Az egy kész tragédia... :vfuckoff:

A BTTF a legjobb(az SW után)! :41: :41: :41: :41:

 

Narnia.

Megnéztem a trailert:És nekem nemtetszett.Nem az én világom... :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp nem esik le, mi is az a BTTF? Még gyakorolnom kell az angol film rövidítéseket. Jelen pillanatban ehhez semmit nem tudok kötni, pedig lentebb mintha már szerepelt volna.

 

'Vissza a jövőbe' filmek... egyébként én a Mátrixot is birom, a HP-t is és a Narnia elözetes is tetszik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi!! Most jól leégettem magam. Pedik tudom angolul a címét. Hát ez rendesen kínos :)

Kicsit fáradt az agyam. Este színházban voltam, éjszaka értem haza, és reggel meg meló. Bár ez csak üres kifogás, és nem indok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Takeshi Kitano Zatoichi-jét (2003) látta valaki? Nekem nagyon tetszik :)

Bár az eredeti Zatoichi filmeket nem ismerem, de Kitano verziója a modern hangvétel miatt azonnal belopta magát a szivembe.

 

Hát remélem, hogy tényleg jó. Épp most rendeltem meg a netpiac-ról kemény 990 Ft-ért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindhárom Matrixot szeretem.Bár az első az elmegy egyedül is.Van hasonlóság közte és a Star Wars közöttl.Pl Amikor Morpheus tanítja Neo-t verekedni.Morpheus mindíg győz.Majd megkérdi Neotól: "Tudod miért nem tudsz legyőzni?Mert nem hiszed el.".Na erről az a jelenet ugrik be amikor Yoda húzza ki az X-Winget a mocsárból, amikor meg földet ér akkor Luke mondja: "Ez hihetetlen".Mire Yoda: "Látod ezért nem megy neked".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zatoichi: semmi effekt, tanulság az van, :) pár vágás újranézésért kiált

 

Van effekt: a vér mindenhol CGI, és direkt jól láthatóan CGI, hogy a sok vér ne tűnjön valóságosnak... Inkább rajzfilmszerű az erőszak a filmben.

 

A végén maradt pár kérdés a vakságot illetően. Rímel Luke első leckéjére a "játékbolygóval" :)

 

Nem maradt kérdés. A legvégén Ichi utolsó mondata lezárja a témát :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van effekt: a vér mindenhol CGI, és direkt jól láthatóan CGI, hogy a sok vér ne tűnjön valóságosnak... Inkább rajzfilmszerű az erőszak a filmben.

 

OOps! Nekem nem tűnt fel. Biztos állandóan ilyenekt látok azért.:)

 

A végén maradt pár kérdés a vakságot illetően. Rímel Luke első leckéjére a "játékbolygóval" :D

 

Nem maradt kérdés. A legvégén Ichi utolsó mondata lezárja a témát :)

 

Bennem maradt. Tényleg vak volt?:? Annyira kétértelmű nekem a vége. Végig az motoszkált bennem, hogy nem is vak csak úgy él, mintha vak lenne. Én játszom néha ilyet :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát tegnap megnéztem a Fantastic Fourt. Eléggé féltem tőle, de attól még nagyon vártam. Szerencsére a félelmem nem igazolódott be ismét egy jó kis adaptációt hoztak össze. Na azért nem annyira jó mint a Pókember, de ott van a dobogón. Akkor kicsit megnyugodtam mikor olvastam tegnap filmnézés előtt az origón hogy Amcsiba a filmnek köszönhetően megint sokan mentek a moziba. És hát nem is nyitott rosszul. Én ajánlom mindenkinek, és ne féljetek, a Lény (vagiys a kőember)

nem lett gagyi, de ha valakinek mégsem teccene, hozzá lehet szokni. A rengeteg poén és a Fáklya ellensúlyoza a dolgokat. :evil:

http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/fant40711/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem maradt. Tényleg vak volt?:) Annyira kétértelmű nekem a vége. Végig az motoszkált bennem, hogy nem is vak csak úgy él, mintha vak lenne. Én játszom néha ilyet :evil:

 

Azt mondja a film végén, hogy "még nyitott szemmel sem látok semmit". Ez arra utal, hogy tényleg vak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem trailereket mostanában.

Beszélgettünk Tim Burton-ről. Mindkét új filmjének megnéztem a Trailerét.

Hát, ez a Corpse bride szerintem a kisebb korosztálynak készül. Engem nem mozgat meg.

Charlie és a csokigyár pedig, olyan mint a Grincs csak ilyen csokisziruppal leöntve. Úgy veszem észre hasonló a nézőközönségnek gyártja a filmeket.

 

Kíváncsi leszek a Son of the Mask-ra is. Nem tudom a témából lehet-e még többet kihozni. a Trailerét illetően nem.

 

Nem tudom ki hogy van vele én bírom a Harry Potter filmeket. HP! trailere. szinte semmit nem mutat. egy jól kinéző tűzokádó sárkány, meg más szépen kivitelezett CG munkát

Nem tudom milyen lesz. Szerintem a rendező váltás nem jött be a HP sorozatnak. Columbus nagyon jó kis suli feelinget varázsolt, amit kicsit elrontott ez a portugál rendező nekem az Azkabanban. Főiskolás feelinghez hasonlít az övé, de mégsem olyan...

 

Ráadásul a HP4-ben zeneszerzőt is váltunk. :) Ez külön kihívás a zeneszerző váltás még sosem sült el jól. Illetve nálam a JP3-nál épphogy megfelel. Bár az új zeneszerző(Patrick Doyle) sem kis pályás, de más témáit átdolgozni, fejleszteni és hozzá hasonló stílusban írni nagyon nehéz.

HP sorozattal úgy veszem észre, hogy egyre kevésbé neves rendezőket választanak. Nem tudom kinél vannak a folytatási jogok és miért nem tartják meg a készítők színvonalát. HP3-nál még nem volt színvonal esés, de most kíváncsi vagyok milyen lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem trailereket mostanában.

Beszélgettünk Tim Burton-ről. Mindkét új filmjének megnéztem a Trailerét.

Hát, ez a Corpse bride szerintem a kisebb korosztálynak készül. Engem nem mozgat meg.

 

Akkor ezek szerint még nem volt szerencséd a Karácsonyi lidércnyomáshoz... vagy volt, csak ennyire hidegen hagyott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy veszem észre hasonló a nézőközönségnek gyártja a filmeket.

 

Hát, Burton szerintem egy igazi nagy filmes mesélő. A filmjei általában több korosztálynak szólnak, legalábbis szerintem nem kifejezetten gyerekfilmek. A fazon vizuális fantáziája pedig minimum elképesztő :D

 

Nem tudom ki hogy van vele én bírom a Harry Potter filmeket.

 

Engem meg ez nem bír berántani... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtekintettem a Narnia trailert (köszi Bomarr a linket). Döbbenetes GYU klónnak néz ki! :D Már Peter Jackson King Kong előzetesénél is az volt az érzésem, itt meg aztán végképp olyan, mintha középföldét látnám. Mindenestre érdekes ez a folyamat...."csináljunk mégtöbb pénzt" szaga van. :) Azt csak hallkan jegyzem meg, hogy ha a GYU nem lesz bombasiker, akkor ma nem láthatnánk Narnia trailert sem... De persze ez mind magánvélemény, nem kinyilatkoztatás. :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, Burton szerintem egy igazi nagy filmes mesélő. A filmjei általában több korosztálynak szólnak, legalábbis szerintem nem kifejezetten gyerekfilmek. A fazon vizuális fantáziája pedig minimum elképesztő  :)

 

Én is így vagyok vele. Burton egy állat, de persze jó értelemben. A második kedvenc rendezőm. Minden filmjét láttam, és szinte mind meg is van. És hát ha valaki látta a karácsonyi lidércnyomást, akkor tecceni fog neki a Corpse Bride is. És már alig várom Karcsit. Holnaptól játszák. :shock: Nem is tudom mikor adják majd magyarországon...de nem is érdekel. Isten áldja az internetet meg a torrentet... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Charlie és a csokigyár pedig, olyan mint a Grincs csak ilyen csokisziruppal leöntve.

 

Elsőre nekem is a Grincs jutott az eszembe, de azért szupernek tűnik. Még nem volt szerencsém könyvhöz, ezért nem is igazán tudom miről szól, és ezért méginkább érdekel az egész. Burton még nem igazán csinált szart.

 

Kíváncsi leszek a Son of the Mask-ra is. Nem tudom a témából lehet-e még többet kihozni. a Trailerét illetően nem.

 

Jó hogy eszembe jutattad. Már vagy két hónapja lenn van a gépemen, de még nem néztem meg. MAjd most ezt pótolom és akkor elmondom hogy mire lehet számítani. Bár belenéztem és eszméletlen gagyinak nézett ki. Hogy jön ez majd Jim Carrey mesteri filmjéhez. Sehogy...

 

Nem tudom ki hogy van vele én bírom a Harry Potter filmeket. HP! trailere. szinte semmit nem mutat. egy jól kinéző tűzokádó sárkány, meg más szépen kivitelezett CG munkát

Nem tudom milyen lesz. Szerintem a rendező váltás nem jött be a HP sorozatnak. Columbus nagyon jó kis suli feelinget varázsolt, amit kicsit elrontott ez a portugál rendező nekem az Azkabanban. Főiskolás feelinghez hasonlít az övé, de mégsem olyan...

 

Én most olvasom a HP könyveket és tegnap kezdtem el a Tűz serlegét. Az a baj hogy ezek az új könyvek már olyan hosszak hogy legalább egy 4 órás filmet kéne készíteni hogy csak a fele maradjon ki belőle. Nekem az első két film is tetszett, e hát az Azkabanban azért lehet már érezni azt a borongós komor feelinget amit a könyv is sugall és ez nagyon jó.

A HP4 trailere, vagyis teasere szerintem oltári jó. Tegnap rohadt sokszor megnéztem. Kiváncsi vagyok mit hoznak ki a filmből. Szerintem nagy siker lesz. Legalábbis remélem. Én majd az igazi trailerre leszek kiváncsi de nagyon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtekintettem a Narnia trailert (köszi Bomarr a linket). Döbbenetes GYU klónnak néz ki!  :D Már Peter Jackson King Kong előzetesénél is az volt az érzésem, itt meg aztán végképp olyan, mintha középföldét látnám. Mindenestre érdekes ez a folyamat...."csináljunk mégtöbb pénzt" szaga van.  :) Azt csak hallkan jegyzem meg, hogy ha a GYU nem lesz bombasiker, akkor ma nem láthatnánk Narnia trailert sem... De persze ez mind magánvélemény, nem kinyilatkoztatás.  :57:

 

Persze ez igy van... mint ahogy számtalan sci-fi se születik meg, ha nincs a Star Wars. Egyébként a Narnia könyv régebbi mint a GyU és a két iró jól ismerte egymást.

A trükköket egyébként többek között az ILM csinálja hozzá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem trailereket mostanában.

Beszélgettünk Tim Burton-ről. Mindkét új filmjének megnéztem a Trailerét.

Hát, ez a Corpse bride szerintem a kisebb korosztálynak készül. Engem nem mozgat meg.

 

Akkor ezek szerint még nem volt szerencséd a Karácsonyi lidércnyomáshoz... vagy volt, csak ennyire hidegen hagyott?

 

Hát nem rémlik, hogy láttam volna. Ki játszik benne? Mi az eredeti címe?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trükköket egyébként többek között az ILM csinálja hozzá  :)

 

Akkor is, így első látásra lenyúlták középföldét. De persze majd látni kell a filmet, és azután itélkezni. Szóval ezennel befejeztem a Narnia kritizálást. :57:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem rémlik, hogy láttam volna. Ki játszik benne? Mi az eredeti címe?

 

Animációs film, akárcsak a Corpse Bride.

Az eredeti címe "The Nightmare Before Christmas".

 

Hát erről a filmről ezelőtt még nem is hallottam. De most nézem Danny Elfman a főszereplő énekhangja, a Tim Burton filmek zeneszerője. Ezért kötelező lesz megnéznem.

 

Tim Burtontől nekem 3 kedvencem van: Beetle Juice, Batman és a Ollókezű Edward.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.