Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolom ezt a sok képregényfilmet azért csinálják az utóbbi 15 évben mert jól el lehet őket adni Amerikában.Amerikában ha jól tudom imádják a képregényeket(A Spiderman meg is előzte jegybevételben az EP 2-öt).

Engem annyira nem hatnak meg ezek a filmek.Limonádéknak tartom őket.Az ember leül elé megnézi, jól szórakozik, de hogy megtartsa?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg Priest, ezt már régebben meg akartam kérdezni. AZ SW végén a stáblistán szerepelsz, mert nem nagyon találtalak. :( Az volt életem leghosszabb 5 perce, mikor megpróbáltalak megkeresni. :)

 

Nem.Egyébként se szoktak mindenkit kiírni csak a vezetőket. Az SW filmek esetében ez halmozottan igaz!:)

Pedig megköszönik nektek a munkát Priest.

 

Special Thanks To All The Australian Construction Crew

 

Ebbe Ti is benne vagytok nemde?

Mondtam is a haveromnak, hogy itt lennél Te.

 

De igen!:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest: Jancsótól csak a mostani marhaságait láttad vagy a régi filmjeit is? Mert azok elég jók szerintem... a mostaniak kritikán aluliak (vagyis az elmúlt 10 évben csináltak).

 

Öszintén az agyon ajnározott Szegénylegények és a Harangok Rómába mennek is annyira érdektelen és unalmas volt számomra+a Harangok végén a komcsi propagandafilmbe való átmenet különössen elintézett!:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom itt senki se túl nagy Comics fan.:) A képregényekben bevett szokás, hogy egy idő után, ha egy figura kalandjai kezdenek ellaposodni v. már nem veszik annyian akkor kinyírják a hőst v. jegelik a füzet kiadását. Egésszen addig míg egy új író elő nem áll a jegelt karakter feltámasztásának ötletével. Ilyenkor álltalában csak egyes történet beli momentumok maradnak meg v. nem, minden más újrateremtődik. Ez megtörtént szinte minden régi ma is forgalomban lévő szuperhőssel-aminek azért mindenki nagyon örül mert, ha Superman megmaradt volna az eredeti változatnál akkor nem valószínű, hogy még most is készítenének belőle filmet. Ebből kifolyólag egy hős a vásznon is megújulhat. Attól függetlenül, hogy imádom Burtont és a Batman verzióját mint Batman fan a B.B. sokkal de sokkal jobban tetszett, ez egy igazi Batman film amire a rajongók már a kezdetek kezdetén vártak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincs különösebb bajom a képregényekkel. A megfilmesitések közül nekem eddig a Holló (szégyen-gyalázat, de nálunk még csak most fogják kiadni DVD-n), a Burton-féle Batman filmek és a Hellboy viszik a csúcsot, de a többi nagy részét is komálom az újabbak közül...

 

Ja és a régi Pókember filmek remekül funkcionálnak vigjátékként... bár valszeg nem annak szánták őket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most megyek 11:35-re megnézni moziban, de ez akkor is egy nagyszerű film. Nagyon tetszik, ahogy Bruce és az apja kapcsolatát milyen jól bemutatják, meg hogy miért pont a denevérek lesznek Batman fő mozgatórugói. Szerintem jó irányba változott a Batman, és nem arról van szó, hogy a szüleit Joker, vagy már volt olyan verzió, hogy egy 3 tagú banda, akinek az egyik tagja 2arc volt. Szeretem a filmben, hogy mostmár olyan "reális" alapokon nyugszik a legtöbb dolog, és az eddig megszokott neogótikus vagy minek nevezném stílussal eddig teljesen elszakadt a mi világunktól, de a mostani filmben meg történelmünk példáit sorolják fel, meg Batman harcművészeti stílusa is ismert számunkra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom itt senki se túl nagy Comics fan.:roll:

 

Hát ez velem talán azért van, mert talán 6 db képregényem volt egész kiskoromban, nem kezdtem bele a gyűjtésükbe, aztán jött az SW mánia.

Talán a Nils Horgelson sorozat van meg teljesen, mert bátyám akkor még a Kaland lapok előfizetője volt és akkor Nils mindig jött, meg ment esti meseként, talán emiatt kezdte ell gyűjteni, mikor kicsi voltam. Akkor ő is Kicsi volt, mert 5 év van köztünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom itt senki se túl nagy Comics fan.:roll:

 

Én kiskoromban nagyon rá voltam indulva a képregényekre... Aztán vhogy elmaradtak az életemből :)

Egyébként, ha érdemes lenne olyan filmkategóriáról beszélni, hogy "képregény-adaptáció", akkor a Sin City szerintem verhetetlen... A képregényes feeling egyedül ebben az igazi. A "többiek" pedig csak képregények filmváltozatai (A B.B.-t még nem láttam, de az olvasottak alapján ez is az utóbbi kategória lehet, de persze nagyon profin kivitelezve (na és persze a Memento után lehet bízni Nolanban :)).

 

A Burtonos Batmenek közül nekem a második valahogy nagyon nem jött be. Az első az rendben van (főleg Nicholson papa :| )!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zatoichi:

Kitanotól eddig csak a Tűzvirágokat láttam, ami egy lassú tempójú dráma néhol egy kis erőszakkal dusitva. Épp ezért, azt hittem, hogy a szamurájos film is ilyen "művészfilmes" hurokat penget majd. Ehhez képest remek, néhol eltúlzott, de rendkivül élvezetes akciók, remek poénok... ugyanakkor amikor kell komoly is tud lenni a film és a szereplők mellékszálait is jól kidolgozták, ami márcsak azért is dicséretes, mert van belőlük egy pár.

Röviden szólva: nagyon bejövős  :|

 

Hát, a Tűzvirágok egészen más film, az biztos :roll:

A Zatoichiben nekem az tetszik, hogy valahogy nagyon modern, közérthető, természetes módon tálal egy rakás aranyos és cool samurai-filmes elemet egybemixelve :)

Egy nagyon modern, de hagyománytisztelő szamurájfilm a Zatoichi :)

És Tadanobu Asano állati a testőr szerepében :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom itt senki se túl nagy Comics fan.:roll:

 

Én kiskoromban nagyon rá voltam indulva a képregényekre... Aztán vhogy elmaradtak az életemből :)

Egyébként, ha érdemes lenne olyan filmkategóriáról beszélni, hogy "képregény-adaptáció", akkor a Sin City szerintem verhetetlen... A képregényes feeling egyedül ebben az igazi. A "többiek" pedig csak képregények filmváltozatai (A B.B.-t még nem láttam, de az olvasottak alapján ez is az utóbbi kategória lehet, de persze nagyon profin kivitelezve (na és persze a Memento után lehet bízni Nolanban :)).

 

A Burtonos Batmenek közül nekem a második valahogy nagyon nem jött be. Az első az rendben van (főleg Nicholson papa :| )!

 

Azért a második Burton filmnek abszplút verhetetlen pozitívuma Michelle Pfeiffer és az eszméletlen S/M ruhája!:|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként, ha érdemes lenne olyan filmkategóriáról beszélni, hogy "képregény-adaptáció", akkor a Sin City szerintem verhetetlen... A képregényes feeling egyedül ebben az igazi. A "többiek" pedig csak képregények filmváltozatai

 

Szerintem a Hellboy is szuperül visszaad mindent a forrásból, de tény, hogy a Sin City egyedülálló-remélem nem sokáig!:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban kijött a Fűrész 2 teaserje. Hát kíváncsi leszek, hogy milyen lesz, de remélem nem egy rókabőrlehúzás lesz a vége.

 

Ez érdekes. Remélem ebben a részben már kicsinálják azt a pszichopata állatot. :twisted:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A napokban kijött a Fűrész 2 teaserje. Hát kíváncsi leszek, hogy milyen lesz, de remélem nem egy rókabőrlehúzás lesz a vége.

 

Ez érdekes. Remélem ebben a részben már kicsinálják azt a pszichopata állatot. :twisted:

 

Nekem nagyon bejött az 1986-os Labyrinth vagyis a Fantasztikus labirintus.Nem csak azért mer majdnem akkor születtem. :(

Játszikbenne J. Conelly és David Bowie. Tök jó számok vannak benne. Én legalább is szeretem eszt a filmet.Annak ellenére,hogy 1986-os és a hátterek nagyrésze festmény de nagyon jó trükkök is vannak benne.

 

Na és persze a híres mondatok sem felejtődnek el: Kérem a gyereket!Számtalan veszély és megpróbáltatás után.

Eljutottam ide a várig, túl a manók városán.Hogy vissza vegyem az ellopott gyermeket.Akaratom erős mint a tiéd,és királyságom épp oly nagy.NINCSEN FÖLÖTTEM HATALMAD!!!!

 

Nektek mi a véleményetek erről a filmről?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nektek mi a véleményetek erről a filmről?

 

Asszem kétszer láttam. Nem rossz film, de engem ezek a stílusú filmek általáb nem szoktak megfogni. Például: Willow vagy GYU.

 

A Willow-t én is untam. A GYU az a Gyűrűk ura ?

Nekem is csak ez az egyetlen Fantazi film amit szeretek.Ha csak nem számítjük bele a Sw-t vagy a Farscape-et!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, holnapután nézem a Batman Begins-t... Majd írok utána :?

 

Én tegnap néztem meg megint. (Itthon) Lejött egy nagyon jó verzió, amiből most már nem hiányzott egy perc sem. :D De persze láátam moziban is. Ott azért érdmesebb megnézni, mert egy állati jó film. Lassan csorog lefelé a Karcsi és a csokigyár is. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy most megköveztek, de ez a Charlie és a csokigyár nem nyerte el a tetszésemet így az előzetesek alapján, akárhogy Tim Burton. De a Nagy hal annál inkább felkeltette, most azt fogom hajkurászni a neten. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha rám hallgatsz, nem hajkurászod. Huhhh....az valami borzalom film. Nekem nagyon nem jött be. :46:

 

Nem értem hogy nem tecchet az a film valakinek. Az egy mestermű. Egyik legjobb filmje. Mindenképp nézzétek meg. Nekem megvan DVDn és már rohadt sokszor láttam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.