Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Délelőtt láttam a Batman Begins-t, valami olyan verziót, amiből hiányzott 22 perc, bár fel sem tűnt. :D Nagyon jó film, csak ajánlani tudom, az első rész fEElingjét nagyon megközelíti, és félve, de kimondom, letaszítja a trónról. Nekem a csattanója tetszett, nem számítottam rá, és a befejezésnél az a kártyás poén, na az is nagyon tetszett. :(

 

A B.B.-t tessék megnézni moziban mert megérdemli!!!:D Még a Burton verziókat is felülműlja!:D A kártyás poén annyira nem is poén mert mikor a film vége felé jártak a "második" rész forgatókönyve már javában íródott amiben Jocker lesz az ellenség.:)

Már holnapra van jegyünk, nyugi. :) Nem is tudtam, hogy már csinálják a 2. részt, de ez egy kicsit aggaszt, hogy a Joker ellen újra forgatnak egy filmet. Miket lehet már tudni az új résszel kapcsolatban?.

 

Csak annyit, hogy ugyan az a stáb készíti mint a B.B.-t. Azért szerintem elég jó ötlet, hogy Joker újra feltünik mert így Nick Dudman megmutathatja milyen újjat tud kihozni egy karakterből amit egyszer már zseniálissan megcsinált 16 évvel ezelőtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar filmgyártás állapota gyakorlatilag egyenlő a nullával. Semmire nincs pénzük, magukat nem tudják eltartani. Állami támogatást meg alig kapnak, pedig a itthon moziba megyünk annak valahány százaláka a magyar filmeseké. Ez a Rokonok, most szerzett.

Moszkva tér és a Kontroll tényleg nagyon jó filmek. Jancsó filmjeit én sem szeretem, sőt.

Még Koltai Gábor filmjei nagyon jók. Miniszter félrelép, Csocsó(ez még Kershnernek is tetszett), Sose halunk meg, Monte Carlo.

 

Sorstalanságnak a képivilága tetszett nagyon, jobban tetszett, mint a Schindler képi világa. Ez a film csoda, hogy elkészült, 3 szor maradt félbe a forgatás pénzhiány miatt. Tavasszal kaptak lóvét, már nem volt hó és akkor műhóra kellett költeni. :mrgreen: Morricone zenéje gyönyörű.

Könyvet nagyon jól visszaadja, de a vágása valami borzalom. Ezek az elsötétülő vágások, mintha 10-20oldalt lapoznánk a könyvben ami utána van semmi köze az előző részhez.

Az is nagyon jó benne, hogy a magyar színművészet krémje benne van persze csak kis szerepekben a főszereplők nem nagy ágyúk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán vagyok tisztában a magyar filmgyártás állapotával, de elég elkeserítő, hogy csak szociodrámákat készítenek.

 

A magyar filmgyártás állapota javulóban, mert az állam az utóbbi egy-két évben nagy pénzösszegeket invesztált a filmes iparágba (nálunk mindenki az állambácsitól várja a mannát...). Ez eddig szép, de sajnos olyan filmeket támogatnak, amiknek se füle-se farka. Magyarán a pénzek zöme elkallódik. :( Vannak tehetséges fiatalok, mint pl. az Antal Nimród, aki már letette a névjegyét a Kontrollal, talán tőlük lehet várni megujhodást.

 

Egyébként én a magyar FX iparra is kíváncsi lennék, ha létezik egyáltalán ilyen. :D Ha jól tudom, anno Titanicon dolgozott valami magyar fickó... ÉS itt most magyar állampolgárról beszélek, szal' ne vedd magadra Priest. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtommal a T3-ban sok fx-et egy magyar fx cég csinált.

Andrew Wajna miatt, ő bízta meg őket.

Néhány robbanásról láttam cg felvételt. Fókusz is foglalkozott vele, hogy magyar trükkcég csinálta.

 

http://www.digicpictures.com/

 

Az Exigo videoi...WOWW

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Make-up FX artistok vannak az biztos! Pohárnok Iván dolgozott az Underworldon és az AvP is az biztos és azt hiszem ő tanult Dick Smith nél. Novák Balázs is ezt csinálja, bár ő inkább kül. sérüléseket és öregítéseket csinál. Illetve volt egy lány aki Screaming Mad George csapatában tevékenykedett, de sajnos az ő nevét nem tudom. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igazából a Sorstalanságot nemcsípem.A műfajában jó, de én inkább kikapcsolódni akarok a moziban, nem pedig végigkínlódni egy 2-3 órás drámát.Sztem a filmeket szórakoztatásra kellene használni.(Nehogy azt higyétek hogy családi vígjátékokat akarok, mert azokatse szeretem :( )

Persze vannak a drámák közt is kivételek.

 

Régebben (7-8 évesen) a kedvencem volt a Batman, és a Superman.De mostmár röhejesnek tartom őket.

A Batman&Robin sztem katasztrófa.Pár napja néztem meg újra, és majdnem betörtem a TV képernyőjét.Pedig mozibanis láttam pár éve.Az új Batmant még nemláttam, de terverzem hogy egyszer megnézem.De moziban nem.Inkább akkor az SW3ra ülök be.

 

Amiért minden pénzt megadnék, az hogy a IV-V-VI epizódokat(DVD változat) leadják a moziban.Az RTLKlUBnál van a vetítési jog.Ha beszerveznénk őket, hogy reklámozzák a TVben a vetítéseket, akkor őkis kapnának részesedést.Fizetek ha kell 2000ezret is egy jegyért.Sajnos még moziban nemláttam őket.Amikor adták, akkor már rajongó voltam, csak valahogy nemtudtam hogy megy a moziban a SE.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg fejlődik a dolog.Asszem most csinálják valahol Etyeken a világ legnagyobb filmstúdióját.Állítólag itt fog készülni a terminátor 4 is..

Egyre felkapottabb lesz ez az ország.Spielberg is most csinálja majd a filmjét.Igaz, az nem nagyszabású film lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem most csinálják valahol Etyeken a világ legnagyobb filmstúdióját.Állítólag itt fog készülni a terminátor 4 is..

 

Én is hallottam valamit, de hogy a világ legnagyobb filmstúdiója lenne? Kicsit hihetetlen. :39:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nemláttam asszem az első KingKong filmet.Nemis hallottam róla nagyon.A másik két verziót ismerem.Megvannak VHSen, de a második rész sztem nem annyira jó.Talán megnézem mozibanaz új filmet.

Én az új KingKong trailerben a dínókat elösször nemnagyon tudtam mire vélni.Csak most mondtátok hogy a régi verzióban voltak.Sztem feleslegesek.Nemkell mégegy Jurassic Park.Remélem JP4 nemis lesz.Mert a JP3 az valami borzalom.Az 1 a legjobb, de a 2 is nagyon jó!A LOTRet se csíptem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még nemláttam asszem az első KingKong filmet.Nemis hallottam róla nagyon.A másik két verziót ismerem.Megvannak VHSen, de a második rész sztem nem annyira jó.Talán megnézem mozibanaz új filmet.

Én az új KingKong trailerben a dínókat elösször nemnagyon tudtam mire vélni.Csak most mondtátok hogy a régi verzióban voltak.Sztem feleslegesek.Nemkell mégegy Jurassic Park.Remélem JP4 nemis lesz.Mert a JP3 az valami borzalom.Az 1 a legjobb, de a 2 is nagyon jó!A LOTRet se csíptem.

 

Nézd és SÍRJ!!!

 

http://www.imdb.com/title/tt0369610/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kerestem egy cikket:

http://www.nethirlap.hu/cikk/filmstudio.11...l?voteshowit=27

 

Ebben az a jó, hogy MOn fejlődni fog a trükkgyártás, és a filmezés.Többen mennek el ilyen szép szakmákba.Legszívesebben énis így képzelném el a jövőmet, hogy ülök a számítógép elött, és FX jeleneteket gyártok :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Asszem most csinálják valahol Etyeken a világ legnagyobb filmstúdióját.Állítólag itt fog készülni a terminátor 4 is..

 

Én is hallottam valamit, de hogy a világ legnagyobb filmstúdiója lenne? Kicsit hihetetlen. :39:

 

Nem kell, hogy a világ legnagyobbja legyen. Csak az, hogy normálissan lehesen benne dolgozni. Románia Lenyel o. és a Csehek olyan megbízható rendszert biztosítanak az ott forgatóknak a profizmus melett, hogy még az amcsi stúdiók is példát vehetnének róluk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell, hogy a világ legnagyobbja legyen. Csak az, hogy normálissan lehesen benne dolgozni. Románia Lenyel o. és a Csehek olyan megbízható rendszert biztosítanak az ott forgatóknak a profizmus melett, hogy még az amcsi stúdiók is példát vehetnének róluk.

 

:(:D Lesajnált keleti szomszédaink akkor ebben is előttünk járnak. Főleg Románián lepődtem meg....készítenek ott amcsi filmet? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell, hogy a világ legnagyobbja legyen. Csak az, hogy normálissan lehesen benne dolgozni. Románia Lenyel o. és a Csehek olyan megbízható rendszert biztosítanak az ott forgatóknak a profizmus melett, hogy még az amcsi stúdiók is példát vehetnének róluk.

 

:(:D Lesajnált keleti szomszédaink akkor ebben is előttünk járnak. Főleg Románián lepődtem meg....készítenek ott amcsi filmet? :)

 

Főleg Horror filmeket mert baromi olcsó az igazán jó horrornak nem szabad sok pénzt adni mert akkor még olyan marhaságok születhetnek mint a Van Helsing. Pár cím Seed of Chucky, Madhouse, Hellraiser 7-8, Return of the Living Dead 4-5, The Cave, Bloodrayne, stb.

 

Itt egy kisebb lista: http://www.imdb.com/List?endings=on&&locat...ons=Bucharest,%

20Romania&&heading=18;with+locations+including;Bucharest,%20Romania

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg Priest, ezt már régebben meg akartam kérdezni. AZ SW végén a stáblistán szerepelsz, mert nem nagyon találtalak. :( Az volt életem leghosszabb 5 perce, mikor megpróbáltalak megkeresni. :D

 

Nem.Egyébként se szoktak mindenkit kiírni csak a vezetőket. Az SW filmek esetében ez halmozottan igaz!:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár.Sztem mindenki megérdemelte volna...Igaz, akkor 1-2 órás lenne a stáblista...Vagy az lenne még helyénvaló, ha a sw.com-ra feldobnák az ÖSSZES készítőt. :twisted:

 

Ja, legalább az szép gesztus lenne. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár.Sztem mindenki megérdemelte volna...Igaz, akkor 1-2 órás lenne a stáblista...Vagy az lenne még helyénvaló, ha a sw.com-ra feldobnák az ÖSSZES készítőt. :twisted:

 

A lényeg, hogy akik dolgoztak benne tudják, hogy benne voltak+az End Credits-t szinte senki se nézi végig (átlag mozinéző).:(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.