Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Délelőtt láttam a Batman Begins-t, valami olyan verziót, amiből hiányzott 22 perc, bár fel sem tűnt. 8) Nagyon jó film, csak ajánlani tudom, az első rész fEElingjét nagyon megközelíti, és félve, de kimondom, letaszítja a trónról. Nekem a csattanója tetszett, nem számítottam rá, és a befejezésnél az a kártyás poén, na az is nagyon tetszett. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt láttam a Batman Begins-t, valami olyan verziót, amiből hiányzott 22 perc, bár fel sem tűnt. 8) Nagyon jó film, csak ajánlani tudom, az első rész fEElingjét nagyon megközelíti, és félve, de kimondom, letaszítja a trónról. Nekem a csattanója tetszett, nem számítottam rá, és a befejezésnél az a kártyás poén, na az is nagyon tetszett. 8)

 

Nekem most jön le dc-ről.Remélem a teljes verzió.Én is azt hallottam, hogy naygon jó film.Na kiváncsi leszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézegettem trailereket mostanában.

Beszélgettünk Tim Burton-ről. Mindkét új filmjének megnéztem a Trailerét.

Hát, ez a Corpse bride szerintem a kisebb korosztálynak készül. Engem nem mozgat meg.

Charlie és a csokigyár pedig, olyan mint a Grincs csak ilyen csokisziruppal leöntve. Úgy veszem észre hasonló a nézőközönségnek gyártja a filmeket.

 

Corpse Bride:abszolút nem gyerekeknek készült-kistestvért gyereket elvinni rá szigorúan tilos-Charlie és a csokigyár:remek lesz!8)

 

Kíváncsi leszek a Son of the Mask-ra is. Nem tudom a témából lehet-e még többet kihozni. a Trailerét illetően nem.

 

A világ és a filmtörténelem legeseslegszarabb filmje!!!!!! Seni ne nézze meg! Még ha fizetnek érte akkor se!

 

Nem tudom ki hogy van vele én bírom a Harry Potter filmeket. HP! trailere. szinte semmit nem mutat. egy jól kinéző tűzokádó sárkány, meg más szépen kivitelezett CG munkát

Nem tudom milyen lesz. Szerintem a rendező váltás nem jött be a HP sorozatnak. Columbus nagyon jó kis suli feelinget varázsolt, amit kicsit elrontott ez a portugál rendező nekem az Azkabanban. Főiskolás feelinghez hasonlít az övé, de mégsem olyan...

 

Ez érdekes mert nekem a Hp3 tetszett a legjobban végre nincs benne a Colombus féle gicss.8) 20 percet láttam a HP4-ből és nagyon letaglózó!:)Ralph Fiennes mint Lord Voldemort...WOWW!

 

 

HP sorozattal úgy veszem észre, hogy egyre kevésbé neves rendezőket választanak. Nem tudom kinél vannak a folytatási jogok és miért nem tartják meg a készítők színvonalát. HP3-nál még nem volt színvonal esés, de most kíváncsi vagyok milyen lesz.

 

Ezek a rendezők sokkal, de sokkal elismertebbek mint Colombus azért mert "rétegfilmeket" rendeznek és az átlag néző nem hall róluk úgy mint a "ZSENIÁLIS" Rob Cohen-ről (xXx, The Fast and the Furious-JÉZUS!) attól Ők még nagyon-nagyon értik a szakmájukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes mert nekem a Hp3 tetszett a legjobban végre nincs benne a Colombus féle gicss.8) 20 percet láttam a HP4-ből és nagyon letaglózó!:)Ralph Fiennes mint Lord Voldemort...WOWW!

 

Érdekes, nekem, pont az a giccs hiányzik a HP3-ból. Amúgy is szeretem Columbus stílusát. Homa Alone.

HP3 nem elég könnyed nekem, de amúgy nagyon jó. Időutazás király.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

l Már Peter Jackson King Kong előzetesénél is az volt az érzésem' date=' itt meg aztán végképp olyan, mintha középföldét látnám. Mindenestre érdekes ez a folyamat...."csináljunk mégtöbb pénzt" szaga van. Hol láttál te LoTR jeleneteket a King Kong-ban? Max a film szine olyan, de ez annyira nem meglepő mert ugyan azok végezték a szinezést+minden rendezőnek van egy sajátos színvilága:nézd meg Lucas, v. Del Toro filmjeit.
Azt csak hallkan jegyzem meg, hogy ha a GYU nem lesz bombasiker, akkor ma nem láthatnánk Narnia trailert sem... De persze ez mind magánvélemény, nem kinyilatkoztatás. :57:

Na jah és ha nincs SW akkor nincs Back to the Future meg vagy 1000 másik remek film. Mindig kell valami ami elindít egy hullámot, a SW megmutatta, hogy a sci-fi megoldható úgy is, hogy ne Star Trek szerü szemét legyen a LotR pedig azt, hogy a Fantasy nem feltétlenül a degenerált olasz kard&varázslat rémálmokat jelenti.8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes mert nekem a Hp3 tetszett a legjobban végre nincs benne a Colombus féle gicss.8) 20 percet láttam a HP4-ből és nagyon letaglózó!:)Ralph Fiennes mint Lord Voldemort...WOWW!

 

Érdekes, nekem, pont az a giccs hiányzik a HP3-ból. Amúgy is szeretem Columbus stílusát. Homa Alone.

HP3 nem elég könnyed nekem, de amúgy nagyon jó. Időutazás király.

 

Ahogy a szereplők öregednek úgy tűnik el egyre jobban a könyvekben a "giccs" és szerintem ez marha jó ötlet mert ahogy mi is növünk fel egyre kevesebb illúziónk van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmeket szinezik?

Nem elég jók azok a színek amit felvesz a kamera?

Huhh de műveletlen vagyok filmkészítés terén.

 

Fúúú, ha tudok esküszöm küldök pár képet valami filmből még a Color Correction előtt ill. után. Kb. úgy kell elképzelni a felett anyagok minőségét mint a nagyon-nagyon rossz VHS felvételeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt láttam a Batman Begins-t, valami olyan verziót, amiből hiányzott 22 perc, bár fel sem tűnt. :D Nagyon jó film, csak ajánlani tudom, az első rész fEElingjét nagyon megközelíti, és félve, de kimondom, letaszítja a trónról. Nekem a csattanója tetszett, nem számítottam rá, és a befejezésnél az a kártyás poén, na az is nagyon tetszett. 8)

 

A B.B.-t tessék megnézni moziban mert megérdemli!!!8) Még a Burton verziókat is felülműlja!:) A kártyás poén annyira nem is poén mert mikor a film vége felé jártak a "második" rész forgatókönyve már javában íródott amiben Jocker lesz az ellenség.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmeket szinezik?

Nem elég jók azok a színek amit felvesz a kamera?

Huhh de műveletlen vagyok filmkészítés terén.

 

Fúúú, ha tudok esküszöm küldök pár képet valami filmből még a Color Correction előtt ill. után. Kb. úgy kell elképzelni a felett anyagok minőségét mint a nagyon-nagyon rossz VHS felvételeket.

Huhh ilyesmiket szivesen vennék. Előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli: Akkor mindenképp nézd meg. Szerintem a Karácsonyi lidércnyomás a legjobb Burton film (mégha nem is Burton rendezte 8) )

 

Henry Selick RULZ!!!!8) Kicsit sajnálom is hogy nem Ő rendezi a Corpse Bride-ot:( Ellenben kapunk tőle Neil Gaiman Stop-motion adaptációt (WHEN A DREAM COME TRUE!!!:):D:D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol láttál te LoTR jeleneteket a King Kong-ban?

 

Annak a szigetnek a helyszínei engem nagyon emlékeztettek középfölde egyes elemeire. De ha ez azért van, mert ugyanazok csinálták, akkor ám legyen. Nekem nem tetszik. Sokkal jobban bejött a "Jessica Lang" féle King-Kong. Valószínűleg azért, mert azt kiskoromban, és moziban láttam, tehát előnyt élvez. 8) Ettől független azért adok egy esélyt a King-Kongnak.

 

Igaz az SW összehasonlítás, de azért egy BTTF közel sem hasonlít annyira a az SW-re, mint pl. a Narnia a GYU-ra (abból ítélve, ami az első előzetesből lejött). De ha nem így lesz, a film megtekintése után szívesen be fogom vallani, hogy tévedtem. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmeket szinezik?

Nem elég jók azok a színek amit felvesz a kamera?

Huhh de műveletlen vagyok filmkészítés terén.

 

Fúúú, ha tudok esküszöm küldök pár képet valami filmből még a Color Correction előtt ill. után. Kb. úgy kell elképzelni a felett anyagok minőségét mint a nagyon-nagyon rossz VHS felvételeket.

Huhh ilyesmiket szivesen vennék. Előre is köszi.

 

Itt egy remek kis video az Aviator szinezéséről:

http://aviatorvfx.com/index.php?

cmd=frontendScreeningPopup&id=color&video=2&size=high

 

http://aviatorvfx.com/index.php?cmd=fronte...ndScreeningRoom

 

számos érdekes kis filmecske minden VFX technológiáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol láttál te LoTR jeleneteket a King Kong-ban?

 

Annak a szigetnek a helyszínei engem nagyon emlékeztettek középfölde egyes elemeire. De ha ez azért van, mert ugyanazok csinálták, akkor ám legyen. Nekem nem tetszik. Sokkal jobban bejött a "Jessica Lang" féle King-Kong. Valószínűleg azért, mert azt kiskoromban, és moziban láttam, tehát előnyt élvez. 8) Ettől független azért adok egy esélyt a King-Kongnak.

 

Igaz az SW összehasonlítás, de azért egy BTTF közel sem hasonlít annyira a az SW-re, mint pl. a Narnia a GYU-ra (abból ítélve, ami az első előzetesből lejött). De ha nem így lesz, a film megtekintése után szívesen be fogom vallani, hogy tévedtem. 8)

 

A Narnia LoTR dologhoz:nem véletlena hasonlóság mivel Tolkienek annyira tetszett a barátja könyve, hogy számos elemet "kölcsön" vett.:) Ebből aztán lett is egy kisebb fajta harag kettöjük közt!:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal jobban bejött a "Jessica Lang" féle King-Kong. Valószínűleg azért, mert azt kiskoromban, és moziban láttam, tehát előnyt élvez. 8) Ettől független azért adok egy esélyt a King-Kongnak.

 

 

Jujj attól én viszont meghalok!8) Sokkal előbb láttam a '33-as verziót és a 76-os nagyon kikészített!:) Jessica Lang-visítozása kikészített+nincsenek dinok (F*CK!). Viszont pozitívuma, hogy a majom nagyon szép még mai szemmel is+Jessica Lang néha kellően kevés ruhát viset (akkoriban ez nagyon pozitívan érintett!:D:D:D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest bátyó! Ajánlj már nekünk valami jó kis készülőben lévő sci-fit, amit majd érdemes lesz megnézni a moziban. 8) Te beavatott avgy ezekben a dolgokban. Köszi!

 

 

A The Island elég ígéretesnek tűnik, de Michael Bay kétségeket ébreszt.

Akkor még pár:

 

A Scanner Darkly-Philip K. Dick

Aeon Flux-szuper a forrás

Serenity-Firefly mozifilm

Superman Returns!!!!

Doom-jujj a DMX-es ipse csinálja Resident Evil rajongóknak biztos nagyon tetszik majd, de aki a játék feszültségét és nem kis vérmennyiségét várja az lehet hogy csalódik (őszintén bízom benne, hogy tévedek!)

A Sound of Thunder-Bas**ák meg!!!! Már vagy 2 éve húzzák most vagy nagyon rossz vagy valami szuper filmet kapunk!

X-3-ezzel a szegény filmel már annyi baj volt, hogy már baromi kiváncsi vagyok rá!8)

 

Mindegyikben van esély arra, hogy nagyot szóljon, kritikailag és bevételileg is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a majom azóta is emlékezetemben él. Nagyon jól sikerült megcsinálni. Főleg amikor 'fightol' azzal a kígyóval. 8) CSak azt nem tudom, kik készítették. Megérdemelnének egy pacsit. Jessica Lang domborulataira akkor még nem figyeltem, hiszen túl pici voltam. A hormonháztartásom csak később borult fel. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az a majom azóta is emlékezetemben él. Nagyon jól sikerült megcsinálni. Főleg amikor 'fightol' azzal a kígyóval. 8) CSak azt nem tudom, kik készítették. Megérdemelnének egy pacsit.

Rick Baker (6 Oscar; EP4 kantin alienjei, Harry and the Hendersons, Ed Wood, The Nutty Professor1-2, M.I.B. 1-2, Hellboy stb.) és Carlo Rambaldi

 

(3 Oscar-Alien, E.T., King Kong!; plusz baromi sok nagyon emlékezetes karakter és ZOMBI!!8) )

 

Jessica Lang domborulataira akkor még nem figyeltem, hiszen túl pici voltam. A hormonháztartásom csak később borult fel. :)

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rick Baker (6 Oscar; EP4 kantin alienjei, Harry and the Hendersons, Ed Wood, The Nutty Professor1-2, M.I.B. 1-2, Hellboy stb.) és Carlo Rambaldi (3 Oscar-Alien, E.T., King Kong!; plusz baromi sok nagyon emlékezetes karakter és ZOMBI!!8) )

 

:41: :41: Ma is aktívak ezek az emberkék?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öreg Carlo - hoz hozzátartozik, hogy a King Kong Oscarja után 10 évvvel kapott egy jelölést a Razzie "legroszabb FX" kategóriájában a King Kong Lives c. izéért!8) (Egyik nap volt a TV-ben és az asszony unszolására megnéztem vele (sose mondj ellent egy állapotos nőnek!!!8) ), azt hittem, hogy elsírom magam, utoljára ezt '88-ban láttam, de SOHA többé!!!-ezt még Ed Wood se vállalta volna fel!!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rick Baker (6 Oscar; EP4 kantin alienjei, Harry and the Hendersons, Ed Wood, The Nutty Professor1-2, M.I.B. 1-2, Hellboy stb.) és Carlo Rambaldi (3 Oscar-Alien, E.T., King Kong!; plusz baromi sok nagyon emlékezetes karakter és ZOMBI!!8) )

 

:41: :41: Ma is aktívak ezek az emberkék?

 

Carlo mester jelenleg nyugdíjas éveit tölti-80-éves.8) Rick nemrég vonult vissza a Ring 2 után, állítólag valami oriási dologra készül és emiat kell neki egy kis idő, hogy teljessen új technológiákat feljesszen ki. Nagyon oda akar vágni a producereknek és a rendezőknek, hogy manapság "rajzfilmeket" nézünk a mozikban. Végiggondolva, hogy Rick farkasemberré alakulási jelenetét a '81!!!-es An American Werewolf in London c. filmben senki se tudta felülmúlni (ez a legkomplexebb és legfájdalmasabb átalakulás!) még a CG korában se, nem tűnik lehetetlennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délelőtt láttam a Batman Begins-t, valami olyan verziót, amiből hiányzott 22 perc, bár fel sem tűnt. :D Nagyon jó film, csak ajánlani tudom, az első rész fEElingjét nagyon megközelíti, és félve, de kimondom, letaszítja a trónról. Nekem a csattanója tetszett, nem számítottam rá, és a befejezésnél az a kártyás poén, na az is nagyon tetszett. 8)

 

A B.B.-t tessék megnézni moziban mert megérdemli!!!8) Még a Burton verziókat is felülműlja!:) A kártyás poén annyira nem is poén mert mikor a film vége felé jártak a "második" rész forgatókönyve már javában íródott amiben Jocker lesz az ellenség.:D

Már holnapra van jegyünk, nyugi. :D Nem is tudtam, hogy már csinálják a 2. részt, de ez egy kicsit aggaszt, hogy a Joker ellen újra forgatnak egy filmet. Miket lehet már tudni az új résszel kapcsolatban?.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy remek kis video az Aviator szinezéséről:

http://aviatorvfx.com/index.php?

cmd=frontendScreeningPopup&id=color&video=2&size=high

 

http://aviatorvfx.com/index.php?cmd=fronte...ndScreeningRoom

 

számos érdekes kis filmecske minden VFX technológiáról.

 

Köszi szépen.

Nem is tudtam elképzelni, hogy az Aviátor Golf jeleneténél, honnan szerezték azt a fakó zöld füvet. Mostmár értem.

Azt is értem miért zavarnak nagyon a magyar filmek. Azonben szinte egyáltalán nincs ez az utószinezés.

Mindig hiányoltam, de nem tudtam mit. Beszélgettem erről multkor Anyukámmal és nem értette mit akarok, miért ilyesmivel szídom a magyar filmeket.

 

Tényleg Priest! Láttál magyar filmet? Mi a véleményed róluk?

Most Szabó István 12 év után újra magyar filmet forgat :hm: és ráadásul Koltai Lajos fényképezi (az Ő rendezésében szerintem nagyon jó lett a Sorstalanság) :57: . Tuti mestermunka lesz. Nagyon ígéretesnek tűnik. Rokonokat filmesítik meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal jobban bejött a "Jessica Lang" féle King-Kong. Valószínűleg azért, mert azt kiskoromban, és moziban láttam, tehát előnyt élvez. 8) Ettől független azért adok egy esélyt a King-Kongnak.

 

 

Jujj attól én viszont meghalok!8) Sokkal előbb láttam a '33-as verziót és a 76-os nagyon kikészített!:) Jessica Lang-visítozása kikészített+nincsenek dinok (F*CK!). Viszont pozitívuma, hogy a majom nagyon szép még mai szemmel is+Jessica Lang néha kellően kevés ruhát viset (akkoriban ez nagyon pozitívan érintett!:D:D:D)

 

Nekem is sokkal jobban bejön a 1976-os verzió. Az eredeti 33-astól hülyét kaptam a gyurma dínótól. Mintha Sebaj Tóbiás lenne.

Nem is értem minek a King Kongba dinó.

76-os Kong mai napig hihetetlen jó. Én ennek a filmnek a folytatását is bírtam, amikor pészmékert kapott Kong.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy remek kis video az Aviator szinezéséről:

http://aviatorvfx.com/index.php?

cmd=frontendScreeningPopup&id=color&video=2&size=high

 

http://aviatorvfx.com/index.php?cmd=fronte...ndScreeningRoom

 

számos érdekes kis filmecske minden VFX technológiáról.

 

Köszi szépen.

Nem is tudtam elképzelni, hogy az Aviátor Golf jeleneténél, honnan szerezték azt a fakó zöld füvet. Mostmár értem.

Azt is értem miért zavarnak nagyon a magyar filmek. Azonben szinte egyáltalán nincs ez az utószinezés.

Mindig hiányoltam, de nem tudtam mit. Beszélgettem erről multkor Anyukámmal és nem értette mit akarok, miért ilyesmivel szídom a magyar filmeket.

 

Tényleg Priest! Láttál magyar filmet? Mi a véleményed róluk?

Most Szabó István 12 év után újra magyar filmet forgat :hm: és ráadásul Koltai Lajos fényképezi (az Ő rendezésében szerintem nagyon jó lett a Sorstalanság) :57: . Tuti mestermunka lesz. Nagyon ígéretesnek tűnik. Rokonokat filmesítik meg.

 

Igen elég sokat láttam.:D Szabó István filmjeit imádom és baromira tetszett a Kontroll is és a Moszkva tér. Jancsó Miklós filmjeitől rosszul vagyok. Nem igazán vagyok tisztában a magyar filmgyártás állapotával, de elég elkeserítő, hogy csak szociodrámákat készítenek. Egész európa gyártja a különböző műfajú filmeketet csak a szüleim otthonából nem jön semmi merész ötlet. :( Sorstalanság-uffff.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.