Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hát mondjuk úgy h érdekes volt a vér. Gondolom megtudták volna rendesen is csinálni, de ilyennek akarták. Mondjuk néhol tényleg szmg-es játék beütése volt. :)

Akkor hasonló vér lehetett mint a Gladiátorban amikor a Colosseumban egymást ölik Maximusék vagy mint a Pengében amikor Pengusz levágja Frosty kezét aztán meg deréknál kettévágja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi probléma csak közöltem a véleményem. Elvégre ez a fórum mindannyiunké, ugyhogy nyugodtan lehet ide hireket egy az egyben feltenni és róla véleményt is formálni persze. Engem speciál zavar ilyen mennyiségben, pláne hogy magam is olvastam már őket, s mint irtam, akit szerintem érdekel elolvassa őket ott. De én csak egy vagyok a sok fórumozóból... lehet, hogy mások meg igen hasznosnak tartják. Mindenesetre csak miattam ne hagyd abba...

 

:)

Oks, no problemo. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor hasonló vér lehetett mint a Gladiátorban amikor a Colosseumban egymást ölik Maximusék vagy mint a Pengében amikor Pengusz levágja Frosty kezét aztán meg deréknál kettévágja.

Lehet, bár a 300-ban határozottan nincs folyadék hatása a vérnek... elég furcsa lett, de valszeg kudar-nak van igaza és direkt ilyenre akarták.

 

Oldi: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, bár a 300-ban határozottan nincs folyadék hatása a vérnek... elég furcsa lett

Biztos gyorsan alvad vagy túl sűrű a vérük. :)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr. A film háttere mennyire lett homogén? Esetleg túlságosan érződik a kék háttér?

Nem lett túl "színpadias" az alkotás?

Az elözetes alapján én művibbre számitottam... a narancsos égbolt persze sugalja a műtermi hatást, de ahogy kudar irta a 'tesztoszteron-feeling' elég jól ott van ami azért egész remekül ellenpontozza ezt. Ráadásul van pár jelenet, ahol azért igazi diszletet is felhasználtak... még ha csak nyomokban is. Ugyhogy üvöltös/kardos filmnek tényleg remekül megteszi :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne azt is tudni, hogy milyen verziót láttatok a filmből, szerintem nem mellékes... :)

Kudar nevében nem tudok beszéli, de van egy olyan érzésem, hogy ő is a TS-verziót látta. :) Egyébként ezt speciál moziban is megfogom nézni... egyenlőre közel távol nincs egyetlen más alkotás se, ami jól kihasználná a nagy vásznat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar nevében nem tudok beszéli, de van egy olyan érzésem, hogy ő is a TS-verziót látta. :)

Ez esetben nem túl korai a trükkökkel foglalkozni? Úgy értem, gyakorlatilag nem is ugyanazt a filmet láttátok, mint amit a moziban fognak adni :)

 

Amúgy én ott leszek csütörtökön az egyik multiplexben :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez esetben nem túl korai a trükkökkel foglalkozni? Úgy értem, gyakorlatilag nem is ugyanazt a filmet láttátok, mint amit a moziban fognak adni :)

 

Amúgy én ott leszek csütörtökön az egyik multiplexben :)

Hát ha itt gáz volt a vér, akkor gondolom a moziban méginkább az lesz :) Átfogó képet a trükkökről persze csak mozi után kapunk, de azért engem egy kicsit megnyugtatott hogy nem erőltették túl a full-CGI képeket (lásd: a trailerben a szoros felülről mutatása).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film hasonlit a Sin Cityre?A képek alapján úgy tünik.Bár nem igazán jön be.

 

 

Ma néztem meg az "Álmatlanság" című filmet.Nem egy nagy szám szerintem annak ellenére, hogy Nolan rendezte.Lehet, hogy az a baj vele, hogy a story unalomig ismert.Megjön a legjobb(sőt a valaha volt legjobb) rendőr a városba, hogy segítsen kideríteni egy gyilkosságot.Megvan a gyilkos is ,a kezdő kisvárosi rendőrlány aki felnéz az érkező legendára.Szóval nem volt semmi benne amit ne láttam már volna ezerszer.Még fordulat sem a végén.Ami persze nem baj.

Nolan ,általam látott két filmje ,a Batman Begins és a Prestige sokkal jobb filmek szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az origo szerint jővöhét Kedd hajnalban jön a POTC3 magyar nyelvű előzetese!

Nekem jó az angol is, csak legyen már valami :) Miket beszélek? Angolul jöjjön, utálom a POTC szinkronokat (de szerintem ez tőlem már unalomig ismert)!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is utálom annyira, hogy még egy percet se láttam ebből a kalózos izéből. :) Preconception rulezzz!

Örök hiba. :)

Képzeld el mi lenne ha a Star Wars-al is így viselkedtél volna anno.

 

Főleg az első része a jó, a második az inkább komédia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No szerencsére Budán nemcsak odakint, de a mozikban is alig volt ember, igy végre nem is tudom milyen hosszú idő óta semmi negativ élmény nem ért a teremben (najó a kettővel felettünk ülő csaj talán vihoghatott volna diszkrétebben is, de ennyi "minusz" szinte kell :))

A Család kicsi kincsét néztük (Little miss sunshine), s bár vigyáznom kell nehogy túlzottan dicsérni kezdjem, de mégiscsak megkockáztatom, hogy a 2006-ban készült filmek közül ez volt a legjobb... de hogy az EGYIK legjobb ahhoz kétség sem férhet. Amolyan igazi sirva nevetős vigjáték. Nem sporol a humorral (még húsz perccel a vetités után is képesek voltunk hangosan nyeriteni egy-egy felidézett poénon), de amikor kell ott némi drámaiságot is elhint. Aki másfél órára kiakar kapcsolodni annak ennél jobb filmet nem ajánlhatok a jelenlegi kinálatból :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No szerencsére Budán nemcsak odakint, de a mozikban is alig volt ember, igy végre nem is tudom milyen hosszú idő óta semmi negativ élmény nem ért a teremben (najó a kettővel felettünk ülő csaj talán vihoghatott volna diszkrétebben is, de ennyi "minusz" szinte kell :))

A Család kicsi kincsét néztük (Little miss sunshine), s bár vigyáznom kell nehogy túlzottan dicsérni kezdjem, de mégiscsak megkockáztatom, hogy a 2006-ban készült filmek közül ez volt a legjobb... de hogy az EGYIK legjobb ahhoz kétség sem férhet. Amolyan igazi sirva nevetős vigjáték. Nem sporol a humorral (még húsz perccel a vetités után is képesek voltunk hangosan nyeriteni egy-egy felidézett poénon), de amikor kell ott némi drámaiságot is elhint. Aki másfél órára kiakar kapcsolodni annak ennél jobb filmet nem ajánlhatok a jelenlegi kinálatból :)

Sok jót hallottam erről, de valahogy félek a közelébe menni... Nem hiszem, hogy az én világom lehet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is utálom annyira, hogy még egy percet se láttam ebből a kalózos izéből. :) Preconception rulezzz!

A szinkronját :)

Különben meg aki nem látta, az ne szóljon egy kib*** szót se a filmre :):D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok jót hallottam erről, de valahogy félek a közelébe menni... Nem hiszem, hogy az én világom lehet :)

Nekem viszont talán, és sajna a mai mozizást lefújtuk, de remélem, hogy vasárnap összejön, és bele fog férni ez is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.