Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez nem Harry Potter, de tudom, hogy sokan szeretjük innen a Bud Spencer & Terence Hill filmeket. Nekem pl. a Kincs, ami nincs az egyik kedvencem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a mocskos retekesek ezt a jelenetet kivágták (az eredeti M1-es verzióban szerepelt, de elméletileg a DVD-ről is hiányzik).

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem Harry Potter, de tudom, hogy sokan szeretjük innen a Bud Spencer & Terence Hill filmeket. Nekem pl. a Kincs, ami nincs az egyik kedvencem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a mocskos retekesek ezt a jelenetet kivágták (az eredeti M1-es verzióban szerepelt, de elméletileg a DVD-ről is hiányzik).

Köszi Donát. Nagyon köszi! Nekem megvan DVDn és tényleg nincsrajta. Bakker és mien jó kis jelenet. Nem értem miért vágták ki...

Ahogy mindig is szoktam mondani: Nincs rosszabb, mint egy jó Bud Spencer film. :yeah:

Persze ez csak vicc. Imádom őket. Küldöm is tovább ezt a jelenetet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem Harry Potter, de tudom, hogy sokan szeretjük innen a Bud Spencer & Terence Hill filmeket. Nekem pl. a Kincs, ami nincs az egyik kedvencem, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a mocskos retekesek ezt a jelenetet kivágták (az eredeti M1-es verzióban szerepelt, de elméletileg a DVD-ről is hiányzik).

Ezért kivételesen tényleg nem a retkeseket kell szidni, mert valóban nincs rajta a DVD-n sem, és anno a TV3-as verzióból is kimaradt (én ott vettem észre először a hiányát, mert az agyonnézett M1-es verziót arra cseréltem le, azt meg a DVD-re). De nem csak ez a különbség a két verzió között, a másik a főcímnél található. A TV3-as/RTL-es/DVD-s logikailag jó (nincs megvágva). Az M1-es összevágott, logikailag rossz. A film helyesen úgy kezdődik, hogy Alan Bradyvel beszél, és utána elindul a discoba, ekkor jön a főcím (disco), aztán Ellen szöszkével beszél a discoban. Míg az M1-s verzió: főcím (a dizsiben), aztán Brady, aztán ismét a dizsi a szöszkével...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jöhetne. Mondjuk nem rossz a felállás. Jövő hétek Karib-tenger kalózai 3, aztán egy hónap múlva Die Hard 4, utánna alig két hét, és Transformers.

 

Edit: az én készülékemben van a hiba, hogy a Loading video és a hangon kívül nem akar mást beadni?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiba. NAGY hiba!

Nézőpont kérdése.

 

---------------------------

 

Én eddig nem tudtam arról hogy a "Kincs ami nincs"-ből az a jelenet hiányzik mert a retkeset nem néztem meg rendesen, DVDn meg pedig sehogy sem bár már jó ideje +van.

Helyettük ott van a megyes összevágott elejű verzió.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TV3-as/RTL-es/DVD-s logikailag jó (nincs megvágva). Az M1-es összevágott, logikailag rossz. A film helyesen úgy kezdődik, hogy Alan Bradyvel beszél, és utána elindul a discoba, ekkor jön a főcím (disco), aztán Ellen szöszkével beszél a discoban. Míg az M1-s verzió: főcím (a dizsiben), aztán Brady, aztán ismét a dizsi a szöszkével...

Hasonlót én is olvastam a "Magyar Bud Spencer & Terence Hill Fan Klub"-ban. Te is ott olvastad?

 

http://www.spencerhill.hu/csemege/!kimaradt/kincs.htm

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem olvastam el egyiket se. Valahogy elkerült a HP-rajongás szele.

Egy jó darabig engem is. Nagyon messziről. Aztán jobb híján megnéztem a második részt, meg aztán a harmadikat, és aztán bejött a dolog :yeah:

Csak tavaly nyáron olvastam el a könyveket, azt is pdf-ben, momentán úgy tudtam hozzájutni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg jöhetne. Mondjuk nem rossz a felállás. Jövő hétek Karib-tenger kalózai 3, aztán egy hónap múlva Die Hard 4, utánna alig két hét, és Transformers.

 

Edit: az én készülékemben van a hiba, hogy a Loading video és a hangon kívül nem akar mást beadni?

Ember, kihagytad a Death Proof-ot :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.