Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jean Reno, na az lesz óriási. :)

 

Én bírom a fazont! Igazi karakteres arca van. :)

 

Hanks szinte mindenben kitűnő, de én nem tudom összeegyeztetni a fiatal szerepeit a mostaniakkal.

 

Reno-t nem szeretem. A savanyú Arcán kívül nincs más ami érdekes lenne benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman trailer.

Ez a csávó hasonlít egy kicsit Reeve-re, ha úgy fésülik a haját.

Nem néz ki olyan rosszul.

Csak az nem tetszik nekem, hogy ebből atrailerből olyan képeket látunk, ami alapján arra lehet következtetni, hogy a sztori, az az első Superman film sztorija. Vagyis ez csak egy sima újraforgatás, hasonlóan, mint a Batman beginsnél.

Kár, hogy Superman is haza akarják vágni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, hogy az "is"-el a Batmanre akartál célozni? Mert szerintem betyár jó lett a mostani Batman movie, és én még jobbra értékelem, mint az eredeti első részt. Pedig azt is nagyon jónak tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért kiállok az új Superman melett.:) Singer zseniális rendező+a régit folytatni szerintem elég nagy marhaság lett volna-főleg, hogy a 3-4 mekkora művészi magasságokba emelkedett. Plusz a comics figurák szempontjából a filmek terén is jó ha néha újraindítják őket, Batmannek jót tett.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elrontja a feelinget.

Is-sel azt akartam, mondani, hogy ez is olyan koncepcióban készül, mintha nem lett volna előtte 4 film hanem teljesen előlről kezdik.

Most, hogy ez jó vagy rossz mindenki döntse el maga.

 

Nekem nem tetszik. Nem tetszik, ha már egy meglévő koncepciót átalakítunk.

(Ez kb olyan, mintha az ep1 arról szólna, hogy nem Anakin Luke apja.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban mondva, az előző kettővel., mert közben itt kereszteztük egymást :)

Drukkolok az új Superman-nek, remélem, jó lesz. Singer nem az X-men rendezője? Úgy emlékszem. Ha igen, akkor neki van gyakorlata a szuperhősökkel, és nem is akármilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elrontja a feelinget.

Is-sel azt akartam, mondani, hogy ez is olyan koncepcióban készül, mintha nem lett volna előtte 4 film hanem teljesen előlről kezdik.

Most, hogy ez jó vagy rossz mindenki döntse el maga.

 

Nekem nem tetszik. Nem tetszik, ha már egy meglévő koncepciót átalakítunk.

(Ez kb olyan, mintha az ep1 arról szólna, hogy nem Anakin Luke apja.)

 

Az eredeti Batman filmek voltak azok, amik az eredeti koncepciót vágták haza, és a mostani tért vissza az eredeti sztorihoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti Batman filmek voltak azok, amik az eredeti koncepciót vágták haza, és a mostani tért vissza az eredeti sztorihoz. :)

 

Értem, de nekem jobban tetszett a régi filmek konvepviója. Ennyi.

 

Amit tiszteletben is tartok, mert ez már vélemény. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula! Majd mesélj milyen volt: :o

 

Szóval, Gladiátor 17 percel bővített változat.

A vetítés a Mom park 1. teremben este 8-kor kezdődött. kb 3/4-ig volt tele, csak a neten lehetett jegyet nyerni erre az egyszeri vetítésre, mert ma jelenik meg a 3 lemezes dvd.

Rövid bevezető, 1 lemezt "kisorsoltak", aztán vetítés.

A film előtt Ridley Scott elmondja, ez nem a rendezői változat, mert az az ami a moziba került, ez egy bővített verzió az új kiadás miatt. Mivel a régi dvd extráit nem ismerem, nem tudom azon a kivágott jelenetekben benne voltak-e ezek az új jelenetek, de mivel a filmet már rengetegszer láttam, mindet el tudtam különíteni.

Néhány + felesleges rész, egy írnok gladiátorral (aki az arénába lépés előtt becsurrant.) és a Conan(?) sorozatos fickóval, ami hanyagolható, de a többi komoly. Megmagyaráz dolgokat, főleg, hogy honnan van lóvé a játékokra, és az összeesküvést is bővítették.

A szinkron moziban nagyon komolyat szólt, a lemez beszerzése részemről meg fog történni, ajánlom mindenkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis ajánló a jövő évre.

 

Volt szerencsém az Outlander c. film scrip-jét elolvasni és baromira igéretesnek tűnik! Röviden annyi, hogy Predator a vikingek korában Karl Urbannal a főszerepben. A Moorwen-t Patric Tatopuolos tervezi és a Weta kelti életre.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Predator 1 a bejövősebb, de a második részt se vetem meg.  :)  

Priest: És mekkora az esély arra, hogy az a film meg is valósuljon? Ez még csak egy terv vagy már folyamatban van a készitése?

 

A díszletek épülnek Patric legyártotta a modelleket a Wetások gyártják az életgyságú verziót, a szinészek pedig már ruhákat próbálnak. Hogy pontossan mikor mutatják be azt nem tudom, de 2006-ban mindenképp mozika kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.