Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

csak épp sztem nem vászonra való

Pontosan ez a véleményem Caprióról. Egyszerűen semmi karaktere, kisugárzása nincs. Olyan pojáca kinézete van. Szerintem a Titanicba is azért rakták be, mert el kellett bűvölni a csajokat, és arra megfelelő volt.

 

Attól, hogy Scorsese kedveli, még nem jó színész. De engem különösebben nem zavar, úgyse néztem Scorsese filemeket, és nem is fogok. Nem szeretem a stílusát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerencsétlen Denholm Elliott-ot biztossan nem mert '92-ben meghalt AIDS-ben. :peace: Ami nagyon-nagy kár, mert Brody karaktere szuper és anno nekem a 'Doom-ból is hiányzott.

:peace: Ezt nem is tudtam. Fene, pedig az egyik legjobb volt a Kereszteslovagban, kár, hogy a másik kettőben alig, vagy egyáltalán nem szerepelt :rock:

 

Az anyja az első részben szerepelt Marion lesz (Karen Allen).

Na ez jó, ha Karen Allen is játsza.

 

Di Caprionak szerintem nagyon is van kisugárzása.

Chernobilnak is, azt mégis kerülik... én sem csípem Capribogyót, pedig lehet, hogy tényleg nem rossz színész, de ő az a fajta, aki elég unszimpatikus nekem, hogy az egész filmet tönkretegye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miami Vice mint noir? :peace: Ez érdekes lesz... A sorozat egy laza kis limonádé volt, hogy lesz ebből noir hangulat?

A sorozathoz nem sok köze lesz, csak a két főszereplő karakter neve lesz ugyanaz :peace:

 

Amúgy Michael Mann csinálta a sorozatot is anno... Biztos úgy gondolta, hogy ha átveszi a címet többen ülnek be rá, mint mondjuk a Collateral-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailert elnézve a laza kis limonádét el lehet felejteni. Én először azt sem hittem el, hogy a Miami Vice film trailerét nézem.

Szerintem egyébként ahelyett, hogy közönségvonzó lenne a Miami Vice cím, inkább elriaszthatja az embereket, hiszen a sorozat ma már inkább a ciki kategória :peace:

 

Ha nem tudnám, hogy Mann rendezi, engem sem hozna lázba egy "Miami Vice" című cuccos... :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyurcsány Feca fotójával osztályoz... És ilyennek a szavára figyel valaki?

 

Nekem szimpi, és kész. Ezen senki nem tud változtatni, akár mit is ír róla. Így vagyok az SW filmekkel is. Csak az a baj, hogy az ilyen senkik publicitást kapnak. Egyébként szólni kéne neki, hogy a klónok óta volt még egy SW film. :peace:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy az az alábbi origós Hayden-jellemzésből remekül ki is tünik :peace:

Nem erre gondoltam :peace:

 

Viccet félretéve, nekem egyáltalán nem tűnt gonoszkodónak a cikk (belenéztem azokba is, hogy a többi szinészről mit ír). Az meg, hogy két Gyurcsifejet kapott - ez végül is több mint az egy... Azt hiszem azt senki sem vitatja, hogy Haydenből sosem lesz egy Marlon Brando :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem azt senki sem vitatja, hogy Haydenből sosem lesz egy Marlon Brando  :peace:

Azt hiszem ő lenne a legszomorúbb ha ilyen fiatalon Brandová válna... egyenlőre elég jó kondiban van :peace: (tudom Brando fiatalon sportos volt ,de kezdek kifogyni a fricskákból :rock:)

 

Egyébként meg a Hazgság-gyárosban nyujtott alakitása alapján viheti még sokra is... megvan hozzá a tehetsége. A DVDextra kritikusát tudom csak idézni az ep.3 kapcsán:

 

"Hayden Christensen, le merem írni, nagyszerű színész: lángoló tekintetével apró lyukakat égetetett a retinámba, hogy oly sokan nem kedvelik, arról ellentmondásos karaktere tehet. Lucas ki is jelentette: ?Ha nem szeretitek Haydent, ne őt hibáztassátok, hanem engem.? Ő faragott belőle nyafogós, nárcisztikus tinédzsert, akiből a kontroll hiánya miatt lesz sötét üzelmek játékszere, Jedi tanács ide, prófécia oda."

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért senki, mert nem tetszik amit ír?

Végül is, igen! Kicsit mintha magas lóról beszélne, mintha ő aztán tudná milyen egy igazi színész. Neki nyilván nem jött be a vásznon, ezért lefikázza. Plusz beszél az SW rajongók utálatáról, amiről aztán végképp nem tud semmit.

 

Szerintem fogadd el, hogy úgy látom a dolgokat, ahogy. Nem kell mindig visszakérdezni. Mint ahogy azt sem értem, miért kell ennyire leírni HC-t. Oké, hogy nem jön be, szerinted gyenge. De azért ne ragozzuk már agyon. És mindig ha szóba jön, akkor ne szúrjuk már oda azonnal, hogy HC sz*r.

 

Azt pedig senki nem állította, hogy ő lesz az új színész fenomén. Szerencsétlen eljátszott egy szerepet, szerintem elfogadhatóan. Legyen már elég ennyi.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is, igen! Kicsit mintha magas lóról beszélne, mintha ő aztán tudná milyen egy igazi színész. Neki nyilván nem jött be a vásznon, ezért lefikázza. Plusz beszél az SW rajongók utálatáról, amiről aztán végképp nem tud semmit.

 

Szerintem fogadd el, hogy úgy látom a dolgokat, ahogy. Nem kell mindig visszakérdezni.

OK, rendben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem ő lenne a legszomorúbb ha ilyen fiatalon Brandová válna...

De lehet, hogy elcserélné a külsejét feleannyi tehetségre, amennyi az öreg, kövér Brandónak volt... :?

 

Ami a lényeget illeti, a Shattered Glass-t nem láttam, nem is tervezem megnézni, de több helyen utánaolvastam, és általában dicsérik Haydent. Majd meglátjuk, hogy sikerül-e komolyan befutnia, aztán talán egyszer bekerül egy olyan filmbe is, ami engem is érdekel, és akkor megnézem (de nem szeretném :?)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem fogadd el, hogy úgy látom a dolgokat, ahogy. Nem kell mindig visszakérdezni. Mint ahogy azt sem értem, miért kell ennyire leírni HC-t. Oké, hogy nem jön be, szerinted gyenge. De azért ne ragozzuk már agyon. És mindig ha szóba jön, akkor ne szúrjuk már oda azonnal, hogy HC sz*r.

 

Most minden kötözködés nélkül. Dzséjt ugyanezzel érvelt a Serenity esetében neked :?

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint ahogy azt sem értem, miért kell ennyire leírni HC-t. Oké, hogy nem jön be, szerinted gyenge. De azért ne ragozzuk már agyon. És mindig ha szóba jön, akkor ne szúrjuk már oda azonnal, hogy HC sz*r.

 

Azt pedig senki nem állította, hogy ő lesz az új színész fenomén. Szerencsétlen eljátszott egy szerepet, szerintem elfogadhatóan. Legyen már elég ennyi.

Látom ez most nagyon böki a szemed. OK, HC tabu téma, felfogtam, nem kell ennyire ragozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Denholm Elliottot meghalt 92-ben aids-ben. :D

Igen, Priest már írta. Sajnos, így hiányos lesz az új Indy film :?

 

Most minden kötözködés nélkül. Dzséjt ugyanezzel érvelt a Serenity esetében neked :?

Ehehehe :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírom Haydent, néhány félmondatot kivéve nagyon szuperül csinálta meg a 2 sw filmet.

Az élet háza és a hazugsággyárosban egyenesen fergeteses és megindító. Bebizonyosodik, hogy akcióhősként nem jön ki belőle az ami rejlik benne.

Én még az erdei iskola című sorozatot is láttam, borzalmas volt a magyarhangja, de mint visszaeső drogos elfogadható volt, csak túl sokat bőgött.

 

Viszont én Bomarral ellentétben DiCapriot pont a GONY-ban kedveltem meg. Teljesen eltörölte azt a képet bennem amit a Titanic és Romeoban kialakított. Azokban a filmekben utáltam. Azóta kezdek ráérezni mit is tud, Kapj el ha tudsz, és Aviátor csak fokozta ezt a hatást, amit a gonyban elkezdett megmutatni. Ezekután láttam az egy kosaras naplóját, ami még a titanicos vonal, de sokkal jobbak annál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, Priest már írta. Sajnos, így hiányos lesz az új Indy film :?

Azóta visszaolvastam és láttam, hogy elkéstem.

Mindenesetre ez egy jó kiindulópont az új indy film megkezdésére.

 

Pl, hogy Indy Brody temetésén találkozik az apjával, ahol találkozik Marionnal, aki maga után vonszolja Nataliet.

de szerintem Brody-t is meg kell említeni a filmben már csak a Denholm Elliottot tiszteletéből kifolyólag.

 

Vagy pedig új feladat az ILM előtt. Már nem élő embert úgysem jelenítettek meg CGI ban. Pláne embert és egész film alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.