Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nyugodj le szerintem. :) Mivel láttam, hogy te leírtad korábban, azt hittem ez nem olyan vészes infó, ezért bátorkodtam leírni R2-nek, mert nekem úgy tűnt, hogy talán elkerülte a figyelmét, hogy az Tarantino volt. Ennyi történt. Azt pedig, hogy te véletlenül írtad le, honnan kéne tudnom?

 

 

Hú, bocsi, hogy vihart kavartam... :)

 

 

 

 

Már hogyne tudtam volna, hogy Tarantino az... Mikor először megláttam, már akkor felröhögtem. Állat ez a faszi. :)

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A magyar szinkronban az a jó, hogy választékosan lehet beszélni, egyes szavak szinonimái kellően mulatságosak tudnak lenni.

De feliratosan is megtekintem majd alapból :)

 

MissKarrde: tök jó, hogy neked is tetszett a film :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: tök jó, hogy neked is tetszett a film :P

Szeretem Tarantino filmjeit, bár nem csatlakoztam a napokban a szeretem-nemszeretem Tarantinot témához :P

 

Honnan kaptad le?

 

isohunt.com

általában ezt az oldalt használom, ha ncore-n nincs fenn valami, vagy pedig nem passzol össze a feliratokkal, stb.

 

Felirat pedig a szokásos oldalakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django felirat

 

Itt van hozzá felirat. Csak meg kell nézni, mely fajtát töltötted le

http://www.opensubtitles.org/en/search/sublanguageid-hun/idmovie-131086

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde! Tudnál dobni egy linket a felirathoz? :)

Amint látom, ez megoldódott közben.

 

Eszembe nem jutott volna rákeresni még hiszen annyira friss a film, de tényleg: megvan remek képminőségben, passzoló magyar felirattal... na meg is van az esti néznivaló :)

Rendszeresen ránézek a hp-ra, azért láttam, hogy már van felirat. Most több filmhez is várok, így sűrűbben sasolom :)

 

Köszi Karrde. Elképesztő hogy ennyire friss film ilyen jó minőségben már fent van.

Szívesen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a Django elszabadul. Ha tehetitek, nézzétek meg angolul, mert Samuel L. Jackson dumáját hallani kell :)

Én szinkronnal fogom megnézni moziban, de aztán, ha tényleg ennyire jó lesz, olyat teszek majd, amit ritkán szoktam: én is leszedem és megnézem felirattal. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezúttal csak hagytam ülepedni az élményt, de egyébként kifejezetten tetszett. Tarantino nagyon érti a dolgát. Egyetlen aprósággal volt csak bajom:

 

...méghozzá azzal, hogy akár csak a Brigantiknál a csúcspontot itt is a befejezés előtt úgy fél-egy órával már fel is tálalják. Ott az a bizonyos pincés jelenet volt, ami messze a legtöbb feszültséget szállította, itt meg a vacsorázós rész. Utána is jó, de már nagyrészt arról szól, hogy Django tényleg akárhány embert le tud lőni a pisztolyával, ha éppen nem a barátnője halálával fenyegetőznek. Hiányzott az igazán komoly ellenfél is. Hülye hasonlattal élve, mintha Luke kiképezné magát szuper jedivé, de egy darab sith se lenne a galaxisban ugyhogy bárki jön szembe mindenkit legyak komoly ellenállás nélkül. Nem volt meg Django ellenpárja, akit tényleg kihivás lett volna lelőni.

Viszont ettől még baromi jól szórakoztam az első perctől az utolsóig. Samuel L. Jackson karaktere meg iszonyú nagy telitalálat, de most hogy kiemeltem őt, rögtön eszembe jutott, hogy Caprio is baromi jó volt és a sort még vígan lehetne ragozni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt gondoltam, hogy a végén,

 

Walton Goggins karakterével (Billy Crash) lesz egy nagy párbaj. De ha azt nézzük, hogy a Kill Bill 2 végén is valami nagy leszámolást vártam, így már meg se lepett ez a vég. Mondhatni Tarantinos...

 

 

Tök jó, neked is tetszett Bomarr. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

Számomra Dr. King Schultz halála volt a fordulópont. Szinte ő vitte a hátán az egész filmet, Django csak a háttérben nézett morcosan. A jó öreg német fogászért én speciel jobban izgultam..

 

 

Amúgy meg...

 

Dr. King Schultz előzményfilmet akarok! :yes: Ahogy a spéci fogász kocsijával beutazza a vadnyugatot, és levadássza a törvényen kívülieket. Hehe

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

Én viszont biztos voltam benne, hogy a német meg fog halni, hisz egyértelműen egy mester-tanítvány viszony volt köztük, amiben a mesternek mindig meg kell halnia, különben a tanítvány nem tud kilépni az árnyékából. Ráadásul ha nem hal meg egyetlen fontos pozitív karakter se akkor az egész történet elveszíti a mélységét. Ez gyakorlatilag egy kikerülhetetlen kör volt.

Ja egyébként egyik kedvenc jelenetem az amatőr Ku-Klux klánosok eszmecseréje volt a zsák-viseletről. Szenzációs!

Amin meg nagyon meglepődtem: Alexandre Dumas, a Három testőr szerzője néger volt! Először azt hittem Tarantino viccel, de ahogy utána olvastam részben tényleg az volt!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

Alexandre Dumas

Sok képen ki van fehérítve, de ezen a festményen

fekete származása jól érzékelhető.

Dumas

 

Egyébként sajnos igen... A Mesternek el kellett buknia. De legalább stílusosan tette, és elegánsan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.