Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi a 300as képeket. Nagyon jók!

Hamarosan a hivatalos honaéot is frissítik. MÁrmint már kész van, csak nincs rá még feltöltve semmi amit le lehetne tölteni. :)

:yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját kritika:

 

A Pan's Labyrinth egy mese. Mese...felnőtteknek! Aki ismeri Del Toro alkotásait, /Hellboy, Blade 2/ annak ez sem fog meglepetést okozni. Ezt persze csakis a stílusjegyekre értem, hiszen a történet már nem is lehetne egyedibb. Ezért elég nehéz is lenne bekategorizálni egyetlen műfajba. Jellemző rá a horror, thriller, de leginkább a háborús dráma. Tökéletesen van keverve a két történet: A brutálisan bemutatott háborús valóság, és a kissé félelmetesre sikerült fantáziavilág. Mindkettőben megtalálhatjuk a élet szépségeit, de méginkább a veszélyt. Egyik "szálon" nyomon követhetjük a fasiszta kapitányt, kinek egyetlen célja leszámolni a lázadókkal, és a kis Oféliát, aki megismerkedik egy régi legendával. Szerettem volna többet látni a történet misztikusabb feléből /Pl a Faunból vagy Pale-man-ből/, de rá kellett jönnöm, hogy ez így volt tökéletes. A több mint 2 órás időtartam, más filmeknél gyakran megerőltető, ám itt úgy tűnik gyorsan elszáll, mivel állandóan megy a történet, nincsenek benne fölöslegesen elhúzott jelenetek.

Nem egy könnyed, vidám délutáni mozi, így inkább azoknak ajánlom akik nagyobb volumenű alkotásra vágynak, és szeretik a morbid fantáziát.

 

poster1_large.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felkeltetted az érdeklődésemet kudar

Hát...azért írtam. :hmm: ÉRDEMES megnézni.

 

Ja és hogy ne legyen dupla post ide belinkelem: csak h lehessen röhögni... :yeah::clap:

Fiona angyalai:

shrek3newfull.jpg

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.meetnorbit.com/

 

Eddie Murphy új filmje ami hosszú idő óta először talán vicces lesz! :)

 

Jah és Rick Baker isten új Oscarja is érik ezzel a munkával! :):):D:):)

Hát, az előzetes alapján meg se nézem ez a Norbit-ot.

 

Shrek 3:

Bef*sok olyan vicces ez a kép de valahogy ezt se nézem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megvan, és tervbe is van véve. Milyenek benne a szörnyek, így szakértői szemmel? :para:

Ja és tetszik az új avatárod :)

Szakértői szemmel és anélkül is: KURVA JÓ!!!! Gary J. Tunnicliffe (Hellraiser III, Blade, Mission: Impossible II, a többi itt: http://www.imdb.com/name/nm0876683/ ) felügyelte őket és Stephen Norrington volt a vezető szobrász (IGEN, aki a Blade első részét rendezte!!!! ).

 

Avatar nagyban! :P

 

web_3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szakértői szemmel és anélkül is: KURVA JÓ!!!!

 

Avatar nagyban! :para:

Amint lesz időm, ez lesz az első!

 

Különben meg az avatáron lévő "bogár" marha jól néz ki. Bár azok a kis női végtagok amik kilógnak elég morbiddá teszik. :):P Ami jóóó! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is olyan kicsik azok...

Tegnap még akartam kérdezni h nincs-e kép hátulról a hangyuszról. :para: De megelőztél. Hát tényleg nem kicsit. Nagyon jól néz ki. Mihez lesz? vagy volt. :)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priest csak gondoltam szólok h a Hellboy Animated Moviet 28án fogják adni a Cartoonon. :D Már alig várom. :para: Mármint holnapután. :) Szerencsére arra már nem kell annyit várnom. :P

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.