Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tíz percig gondolkodtam, hogy ki az a Bella :evil: Aztán végre leesett, hogy Bellatrix becézve, de a könyvben soha nem hívják így, ha jól emlékszem. És neki kissé eszelősnek is kell lennie.

Jó ez a teaser trailer :death:

Más helyen is olvastam, hogy nem jó Staunton Umbridge szerepére, legalább is sok mindenkinek nem tetszett képek alapján. Én meg úgy vagyok vele, hogy ő van olyan jó színésznő, hogy kihozza belőle, amit kell, és ez alapján jónak tűnik :lol:

Harry frizurája egy borzalom, azóta nem bírom megszokni, hogy először láttam :D

Egyébként nem illik a karakterhez, mert az első részben volt róla szó, hogy mindig túl hosszú és rendezetlen a haja, és mikor levágják neki kicsire, reggelre visszanő :D

Sirius meg Sirius :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb A hobbit-film hír: az MGM ragaszkodik PJ-hez, de a New Line azért sietne lerendezni ezt az ügyet (ha a pert rendeznék előtt, talán kifutnának az időből), mert hamarosan lejárnak a megfilmesítés jogai, amik utána visszaszállnának Saul Zaentzhez, aki meg szintén PJ-t szeretné. Ja, és tegnap elírtam, a forgalmazás van az MGM-nél :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újabb A hobbit-film hír: az MGM ragaszkodik PJ-hez, de a New Line azért sietne lerendezni ezt az ügyet (ha a pert rendeznék előtt, talán kifutnának az időből), mert hamarosan lejárnak a megfilmesítés jogai, amik utána visszaszállnának Saul Zaentzhez, aki meg szintén PJ-t szeretné. Ja, és tegnap elírtam, a forgalmazás van az MGM-nél :)

Az biztos, hogy én nem fogok mozijegyet venni a Hobbitra, ha nem PJ rendezi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak kiváncsiságból kérdem: ez EP3 után hány filmre vettél mozijegyet Ody?  :)

Nem vagyok nagy moziba járó! Sőt... A Világok Harca volt az egyetlen nem SW film, amit azóta moziban láttam. Különben sem szeretem a mozit, mert sok tapló is van. Sokkal jobb, ha az ember maga válogatja meg kivel néz filmet. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok nagy moziba járó! Sőt... A Világok Harca volt az egyetlen nem SW film, amit azóta moziban láttam. Különben sem szeretem a mozit, mert sok tapló is van. Sokkal jobb, ha az ember maga válogatja meg kivel néz filmet. :)

Ez tény. Csak én pl. türelmetlen vagyok, és nem mindig tudom kivárni a DVD megjelenéseket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel szabin voltam, premier napon láttam a Zongoristát, ketten voltunk mindössze. Egyikünk az egyik térfélen, másikunk a másikon foglalt helyet :)

 

Jó ez a kis HP összeállítás, bár amit Grópból látunk, az nekem annyira nem tetszik.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egészen. Eddig háromszor volt karácsony előtt az alábbiak miatt:

évente szerették volna a filmket megcsinálni, mindenki csak egy évet öregedjen, stb, ha jól tudom. Az első kettőnél még össze is jött, de a harmadik filmet már nem tudták a következő télre, így lett belőle másfél év, vagyis nyáron került a moziba a HP3, utána ismét másfél év, és tavaly karácsony előtt a HP4, és megint másfél év jön, így lesz jövő nyáron a HP5. A hatodik szerintem 2008 decemberében fog jönni, vagyis utána nyári finálénk lesz. De talán azt előrehozzák a májusi főszezonra, elvégre mégiscsak befejező részhez érkezünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy tegnap elhunyt Robert Altman :)

 

Aki esetleg nem ismeri: olyan klasszikusokat rendezett hosszú pályafutása során, mint például a Nashville, a MASH vagy a Három nő. Még idén kijön az új, sajnos utolsó filmje, a "A Prairie Home Companion".

 

Hiányozni fog. RIP.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy tegnap elhunyt Robert Altman  :) 

:)

Egy nagy rendező ment el. Élete végéig dolgozott, ez is csodálatraméltó. Nyugodjék békében.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több, belülről varázsló helyszín is Londonban van, minisztérium, stb. így át kell menni a városon hozzá.


Ennek az új HP-nek a cselekéménye, a való világba is áthelyeződik?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bővebben: szuper jó film volt :) Oké, abbahagyom ezt az idétlen humort, és holnap írok a filmről :D

Pedig a filmből aztán lehetne építkezni az idétlen humorra :) Tényleg ezzel az angol humorral teljesen egyedivé vált az amúgy komor hátterű történet. Egész egyszerűen, és hála a rendezőnek a film sose engedi túl komolyan venni magát. Ott ahol totál letargiába esne már mindenki jön egy olyan abszurdítás melytől röhögés fogja el az embert. Szóval éljen az angol humor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, remek... látom gyülekeznek az 'Ember gyermeke' fanok :) Az akció-jelenetek is megérnének egy külön misét: nem mértem stopperrel, de érzésre úgy 5-7 perces vágás nélküli snittekben voltak bemutatva az utcai harcok... ez tényleg olyasmi amit moziban látni kell. Mondjuk a legszebb jelenet központjában mégis csak az a kisded volt... ahogy végigviszik a fél városon... simán lehetett volna hatásvadász is, de inkább meghatóra lett.

És igen: az angol humor páratlan. Még akkoris ha egy mexikói rendező tálalja nekünk :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, igen. Az operatöri munka rendhagyó volt :) Bár a mozi képminősége csapnivalóan szánalmas volt a dokumentumfilmes megközelítési mód egész közel engedte a nézőt a történésekhez. Bár bevallom a kameraremegés néha zavart. De volt egy olyan jelenet mely marha jól megvolt oldva ebből a szempontból, méghozá akkor amikor még a film első harmadában autokáznak az erdőben és a kamera körbe-körbe jár a kardánbox fölötti vonalban. Ekkor támadták meg őket először.

A hang az viszont pazar volt :) Kurva jól szóltak a lövések. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.