Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem inkább egy olyan frissítésen kellett volna átvinni, mint a Batmant. :D

Azt énnálam a Bálás Krisztián és az összes nagyágyú sem képes kihúzni a kakiból. :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyének számítok, ha én aztmondom hogy ez a világ nem illik Superman-hez?

Szerintem igazad van. Szörnyők egyék egymást inkább! Supermant meg jól megszoktuk már balett-szerkóban. Én legalábbis. Bár nekem ezzel a 4-el sem volt különösebb bajom, azért mentem be hogy egy kicsit pihentessem az agyamat, legyen némi közepes pátosztartalmú világmegmentés, és ne arról szóljon, hogy a hú de szexi pasas összejön a hú de szexi csajjal. És pontosan ezt kaptam!

 

Némi plusz akció, egy méltó ellenfél valóban jó lett volna, de ezek valahogy nem tűnnek megfelelő "partnernek" bár azt a koponyával keresztezett Halálcsillagot pl el tudom képzelni, amint megharapja őkelmét:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyének számítok, ha én aztmondom hogy ez a világ nem illik Superman-hez?

Ezért mondtam én is, hogy ezek a mumusok egy jól összerakott Doom filmben mennének el, vagy bármilyen horrorban, de valahogy nem illik Supermanhez.

 

Egyetlen negatívum a filmben:

Kate ricsa picsa nagyszerű színjátéka.

Hát egen, nekem is vele van a legnagyobb bajom az egész filmben. De hál' isten, minden más szereplő olyan jól játszik, hogy szinte észre sem venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos nem tudom mennyire olvastatok Superman képregényeket, de a szörnyek mindíg is jelentős szerepet játszottak a történetekben. Volt Lex Luthor aki szervezte háttérben a dolgokat, de az igazi ellenfelek akiket szarrá vert mindig szuper-lények voltak. Már a kezdetek kezdetén a II. világháború után is földönkívüliekkel harcolt. És ezek a szörnyek akik a képeken szerepelnek már nagyon régi ellenfelei Supermannek, csak ugye a világ változásával együtt ezeket is mindig újra tervezték. Ezeknek a lényeknek semmi közük sincs a különböző Crossover kiadásokhoz. Mind a DC. teremtményei. Csak azért mert a régi filmekben nem volt pénz és technika, hogy elkészítsék őket...inkább az a hiba. Az egyedüli földönkívüliek is emberek voltak nagyon kínos ruhákban (Superman II)+ a IV. debil napelemes gonosza...Istenem. Szóval szerintem először tessék meg nézni a forrást és utána eldönteni, hogy mi is illett volna jobban Supermanhez. Szörnyek és szuper gonoszok v. 5 részen keresztül Lex Luthor (a sorozatokról nem is beszélve :D:D:D:D ).

 

 

U.I.: Csak azért mert valami régen szar volt nem biztos, hogy manapság is azt kell elviselni, pl: a régi Spider-Man filmekben se volt soha semmi extra ellenfél, ezért ne tegyük bele az újakba se dögössen kinéző gonoszokat?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem inkább egy olyan frissítésen kellett volna átvinni, mint a Batmant. :D

Nagyjából ez az akart lenni, Nolan közelebb vitte a valósághoz ami egyébként már a 80-as évek végén bekövetkezett a képregényekben, egyébként Burton is ezt tette, csak Schumacher barmolta szét. :D

 

Superman esetében is reálisabbnak akarták csinálni, de a világ egyik leggyerekesebb figurájával ezt nem nagyon lehet megtenni, mert akkor nagyobb botrány lett volna, mint a fekete ruhával. Egy karakter aki lézert lő a szeméből, tud repülni, a Napból táplálkozik és még ezer baromság...ugyan. Ellemben, ha közelebb vitték volna a képregényekhez kaptunk volna egy baromi látványos szörnyes akciódús filmet ami nem teljesített volna ilyen szarul a mozikban. És még azzal a hülyeséggel is szegényebbek lennénk, hogy Supermannek gyereke van!!! :D:D:D:D

 

A gyerek minden igazán dögös hőst elront! :D (remélem nem lesz Indy 4; Dr. Jones is elpuhulna egy gyerekkel)

 

Bocsánat, hogy ennyit foglalkozom az új Superman filmel, de szerintem mérhetetlenül az elvárások alatt teljesített iszonyatos összeget emésztett fel és rengeteg ember életét tette tönkre (Ez egy külön beszélgetést is megéren, mert ennyi tönkrement házasságot, a szakmájukkal felhagyott stb. embert egy film se eredményezett.)

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flyboys - Égi Lovagok

 

Egyre jobban bírom James Francot. A pókemberben ismerkedtem meg vele, de ott még olyan kis nyálgépnek tűnt. Aztán láttam az Annapolisban, amiben már kategóriákkal markánsabb volt. Fel is merült bennem, hogy a Pókember 3ban Tobey-nak semmi esélye nem lesz ellene. És most ez a film. Kicsit még kavarognak bennem az érzések, mert jó film volt. De volt egy csomó rész ami nem tetszett. Egy rakás olyan töltelék jelenet volt benne ami szerintem tök fölösleges volt, és azért lett elnyújtva mint a rétestészta, és tartott több mint 2 óráig. Aranyos volt hogy Ő pont azzal a lánnyal akart összejönni, aki egy kukkot sem beszélt angolul, de egy kicsit fárasztó is. NA jó persze ez igaz történet alapján készült, így gondolom próbáltak minél hitelesebbek maradni.

A világháborús feeling nem nagyon jött le akkor mikor nem harcoltak, inkább viccesebbre vették, bár egyfolytában szó volt róla, hogy bármikor meghalhatnak, mégsem hittem el - DE! És most jön hogy miért érdemes leginkább megnézni a filmet: a csatajelenetek. Engem egyből a Star Wars űrcsata jeleneteire emlékeztettek a 3. és a 6. részből. Eszméletlenül jól néztek ki, és hangulatosak azokkal a régi kétfedelü repülőgépekkel. Mikor beúszott a képbe a Zeppelin és kétoldalt kísérték a kis vadászok, akkor egyből egy Birodalmi Csillagromboló jutott az eszembe. Látványos volt, és amennyire tudták trükkössé is tették ezeket a jeleneteket. Még a CGI is teljesen toppon volt. Szóval ez a film tipikusan a legnagyobb hősök és leggonoszabb ellenségek /a fekete sólyom tényleg az volt/ harcát mutatja, és azt sem lehet rásütni hogy klisés, mivel az élet sem az.

Nem az a vérfagyasztó háborús film, hanem inkább kicsit könnyedebbre veszi. Akit érdekel a téma, vagy a szép légi jelenetek, az mindenképp nézze meg.

 

6/10

 

flyboys-poster-0.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy pillanatra látható Venom!!!

Ezek a pókosok ezzel akarják kiszúrni a szemünket.

 

spiderman 3 venom transformation clean

 

Ezt meg Priest találta az Anticool-on csak leszedték:

Spiderman 3 Exclusive Trailer With Venom (Unreleased Trailer)

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a pókosok ezzel akarják kiszúrni a szemünket.

Vááá Köszi Rog! nagyon állat. Ezeket nem tudom miért nem láttam még. :D

 

Ez így már 100x hatásosabb trailer mint az eredeti! Kár h nem ez az official. :D

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos nem tudom mennyire olvastatok Superman képregényeket, de a szörnyek mindíg is jelentős szerepet játszottak a történetekben. Volt Lex Luthor aki szervezte háttérben a dolgokat, de az igazi ellenfelek akiket szarrá vert mindig szuper-lények voltak. Már a kezdetek kezdetén a II. világháború után is földönkívüliekkel harcolt. És ezek a szörnyek akik a képeken szerepelnek már nagyon régi ellenfelei Supermannek, csak ugye a világ változásával együtt ezeket is mindig újra tervezték. Ezeknek a lényeknek semmi közük sincs a különböző Crossover kiadásokhoz. Mind a DC. teremtményei. Csak azért mert a régi filmekben nem volt pénz és technika, hogy elkészítsék őket...inkább az a hiba. Az egyedüli földönkívüliek is emberek voltak nagyon kínos ruhákban (Superman II)+ a IV. debil napelemes gonosza...Istenem. Szóval szerintem először tessék meg nézni a forrást és utána eldönteni, hogy mi is illett volna jobban Supermanhez. Szörnyek és szuper gonoszok v. 5 részen keresztül Lex Luthor (a sorozatokról nem is beszélve :D:D:D:D ).

 

 

U.I.: Csak azért mert valami régen szar volt nem biztos, hogy manapság is azt kell elviselni, pl: a régi Spider-Man filmekben se volt soha semmi extra ellenfél, ezért ne tegyük bele az újakba se dögössen kinéző gonoszokat?

Nem erről van szó, hogy az elődök miatt ne legyenek szörnyek az utódban. Felőlem legyenek. Csak szerintem nem illik hozzá. Se filmen, se képregényben, se rajzfilmben. Szvsz nekem az lenne a legjobb, ha nem is lenne Superman, mert ahogy írtad, baromi gyrekes. Röhejes a neve, röhejes a ruhája, röhejes a képessége. Röhejes az egész alapkoncepció. Ugyan ez a véleményem a Spidermanről, a Hulkról, meg majdnem minden szuperfiguráról, akinek emberfeletti csodaképességei vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos nem tudom mennyire olvastatok Superman képregényeket, de a szörnyek mindíg is jelentős szerepet játszottak a történetekben.

Lehet hogy mi azért nem állunk így hozzá a szörnyes Superman-hez, mert itt nem is jelent meg olyan amiben olyan förtelmek lettek volna.

Volt nálunk Brainiac alias Agykeselyű, valami kis zöld tökmag aki Yodára hasonlított egy kicsit csak randa volt mint a bűn, Darkseid, Parazita, Mr. Mystpli"francsetudjaanevét", Metallo, stb...

Ha nem szörny vagy ember kell, legyen akkor Metallo. Erre egyesek azt mondanák: "Fémember nem kell mert az volt már egy csomó a Terminatorban."

Ha nem kell Metallo legyenek szörnyek. Erre mások azt mondják: "Mikor harcolt Supi szörnyekkel?"

 

Amúgy is itt a képregénykiadás elég csehül áll.

Régebben volt Superman, Batman, később ezek összevonva, Spawn, Robotzsaru, Pókfej és abban néha Punisher alias Megtorló, Transformers, Garfield, X-Akták, rövid ideig Aliens és Predator meg még néhány ami nem ugrik be. Ezekből csak az újabbak jutottak el idáig.

Superman például először '90-ben jelent meg idehaza "első szám" címszó alatt. A fene se tudja hogy az pontosan hányadik szám lehetett.

Most meg már szinte csak SW, Garfield, Pókember, meg valami X-Men van.

 

És még azzal a hülyeséggel is szegényebbek lennénk, hogy Supermannek gyereke van!!! :D  :D  :D  :D

Miért baj az ha Supinak gyereke van? Jelent meg olyan képregény amiben elvette Lojzi Lane-t. Ha már megnősült akkor miért ne lehetne gyereke? Nem impotens meg ha már emberek között él be is illeszkedhet valamennyire. Ő is valakinek a gyereke volt és nem lombikbébi, csak éppen szupererővel nem rendelkezett volna a Kryptonon.

 

A gyerek minden igazán dögös hőst elront! :D  (remélem nem lesz Indy 4; Dr. Jones is elpuhulna egy gyerekkel)

 

Azzal hogy az apját berakták még több humort adtak bele. Miért lenne rosszabb ha gyereke is lenne? Nem biztos hogy elpuhulna mert Rick O'Connell se puhult el a "Múmia visszatér"-ben amikor fia volt. Azt mondjuk nemtom hogy O'Connell Neked milyen hőstípus volt.

Ne azért ne legyen már Indy 4 mert Jones profnak gyereke lesz benne.

 

EDIT: Főleg ha állítólag Natalie Portman játszaná. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért baj az ha Supinak gyereke van? Jelent meg olyan képregény amiben elvette Lojzi Lane-t. Ha már megnősült akkor miért ne lehetne gyereke? Nem impotens meg ha már emberek között él be is illeszkedhet valamennyire. Ő is valakinek a gyereke volt és nem lombikbébi, csak éppen szupererővel nem rendelkezett volna a Kryptonon.

Én egyszerűen röhögtem azon a részen. Egész végig imádkoztam h ne derüljön ki hogy az Ő gyereke. Ezt a baromságot. Nem hiszem h volt képregény amiben lett volna ilyen.

És mint azt mondták a Mallrats-ben, "Egy földi nő méhe nem elég erős ahhoz h kihordjon egy Kriptoni gyereket" :D Szóval én marhaságnak tartottam. És még most is annak tartom. Nataliet viszont megnézném az Indy 4ben. :D Bőrruciban. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most meg már szinte csak SW, Garfield, Pókember, meg valami X-Men van.

Meg valami X-men? Hát ez az Xmen annyira jó h most dupla számokat adnak, mert annyira veszik.

És megfeletkeztél hogy régebben a póki mellett nagyon ott volt szinten az Xmen és a Marvel xtra is. Régebben sokkal jobban vették őket, erre most tényleg csak párat adnak. Amiket meg most adnak azokat inkább boltokban lehet venni, de legalább igényesek és szép vastagok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem h volt képregény amiben lett volna ilyen.

És mint azt mondták a Mallrats-ben, "Egy földi nő méhe nem elég erős ahhoz h kihordjon egy Kriptoni gyereket" :D

Hát képregényben én se olvastam olyat hogy gyereke született volna Supinak.

Meg ha szexelt is volna Lojzival, gumit csak használt volna ha tudta ezt a méhes dolgot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg valami X-men? Hát ez az Xmen annyira jó h most dupla számokat adnak, mert annyira veszik.

Én nem írtam hogy nem jó.

Nekem még a '90-es évekből egy rakat van belőlük csak kimaradt a listámból.

Mostanában meg nem veszek már semmilyen képregényt sem.

 

A végén nyitni kell egy képregényes topikot. :D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nataliet viszont megnézném az Indy 4ben. :D Bőrruciban. :D :D

Én Natalie-t legszívesebben szaténban nézném meg az Indy 4-en kívül ahogy sztriptüzel. De csak szépen lassan. :D:D:D:D

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Natalie-t legszívesebben szaténban nézném meg az Indy 4-en kívül ahogy sztriptüzel. De csak szépen lassan. :D:D:D:D

Közelebbet láttad már? Ott elég lengén öltözött, és egy sztriptízbárban adta magát Clive Owennek (ő most fut Az ember gyermekében), bár valószínűleg nem olyan, ahogy Te szeretnéd látni, de jobb híján megteszi :D. Egyébként egy jó film volt, Natalie és Clive lemosták a színről a sztárstátuszú Julia Robertset és Jude Law-t (annyira, hogy előbbieket még mellékszereplő Oscarra is jelölték tavaly, Golden Globe-t meg is kapták mindketten).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.