Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Közelebbet láttad már? Ott elég lengén öltözött, és egy sztriptízbárban adta magát Clive Owennek (ő most fut Az ember gyermekében), bár valószínűleg nem olyan, ahogy Te szeretnéd látni, de jobb híján megteszi :D.

Hű de éreztem hogy valaki előhozza. :D

Láttam a filmet de én tényleg különb vetkőzést szeretnék látni. :D

Meg jó lett volna ha Ő kapta volna akkor az Oscart.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindjárt sejtettem, hogy nem ez lesz a megfelelő, de hát egyelőre ez van :D

Igen, tényleg megérdemelte volna, mint ahogy Owen is, a fickó momentán egy csomó díjat bezsebelt ezzel, még emlékszem rá, hogy amikor volt az Oscar ceremónia, a férfi mellékszereplőknél egyfolytában őt mutatták, lehet, hogy az operatőr arra számított, hogy az övé lesz :D Na de két napja láttunk tőle olyat, ami lenyűgöző volt :D

Tényleg, Natalie-t mikor lehet látni moziban legközelebb?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, Natalie-t mikor lehet látni moziban legközelebb?

A Vendetta utáni filmjei:

 

Paris, je t'aime (2006), Goya's Ghosts (2006), My Blueberry Nights (2007), Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007), The Other Boleyn Girl (2007), Indiana Jones 4 (2008)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Múmia 2-t pont a gyerek rontotta el.Családi mozi lett belőle.

Tiszta Nesquick. Igyál még egy pohárral és fogd rá a gyerekre. :D

Nekem nem volt bajom vele. Jót röhögtem rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Múmia 2-t pont a gyerek rontotta el.Családi mozi lett belőle.

Szerintem az első rész is az volt, könnyed családi kikapcsolódás. A második meg mindebből még több (több ellenség, több akció, több love, több bum-bum, több mumus, több Jonathan).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az első rész is az volt, könnyed családi kikapcsolódás. A második meg mindebből még több (több ellenség, több akció, több love, több bum-bum, több mumus, több Jonathan).

Igaz nem volt éppen egy horror, de családi mozinak nem nevezném.

 

Natalie filmjeiről:

A legnagyobb csalódás ami ért ebben az évben, hogy a Goya's Ghosts-ban dublőrőket használ a felnőtt jelenetekhez... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legnagyobb csalódás ami ért ebben az évben, hogy a Goya's Ghosts-ban dublőrőket használ a felnőtt jelenetekhez... :D

Ezektől talán vigasztalódsz egy kicsit. :D

Hátha nem láttad még őket.

 

Natalie strandol 1

 

Natalie strandol 2

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hős----> gyerek: az egyetlen és legnagyobb probléma ha a kettőt összehozzuk, hogy a hős már nem lesz "szabad" nem rohangálhat a különböző veszélyek között nyugodtan és mosolyogva mert gondolnia kell a családra. Járulékos veszteség: a szörnyű családi ölelkezések a gyermek mint humor forrás- a torténet ívének megtörése és még az esetek 90% ban elképesztő Disney erkölcsi mondanivalóval rendelkező párbeszédek... :):):)

 

 

Aki tud nekem 3 olyan hőst mondani akinek jót tett egy gyerek mindenképp szóljon!!!

 

 

Ja és Dr. Jones apát kapott ami megint más mert szülei mindenkinek vannak (akinek nincs igazi sajnálat!!!!!) és teljessen átéli mindenki ezeket a dolgokat és saját magunkon nevetünk mikor az idős és a fiatal Jones "haracait" látjuk. GYermeke azért meg nem mindenkinek van. Plusz a hős bizonyos mértékben háttérbe szorul, mert teret kell adni az új figurának ami szerintem megint csak a nézők álltal kedvelt karakter romlására megy.

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SUPERMAN

 

Annyia nem titkos információk ezek amik most következnek, csak a megfelelő fórumokon kell fent lenni.

 

Az korábban említett dolgok a VFX részlegek dolgozóit érintették ezért nem olyan ismertek a történetek. Röviden: A Warner a 3. rendezőt szerezte meg az új filmhez (Singert) aki egy meglévő határidőt kapott, addigra mindenképp be kell fejeznie a filmet. A tényleges forgatással nem is volt baj, de az utómunka nagyon rövid időt kapott (főleg egy ilyen drága és összetett film esetében). Singer soha nem csinált igazán "FX Heavy" filmet, az X-Men filmek semmi extrát nem tartalmaztak, emelett az overall supervisor-ok nagyon nagy állatok voltak. A project-hez képest kevés céget kértek fel a munkára+ az idő rövidsége. Ezért a különböző cégeknél eszméletlen munkaidők jelentek meg heti többször 20-24 órák és a supervisor - ok nagyon sok dolgot visszadobtak. Nagyon sokan akik a jelenetek igazán komoly részeit vállalták egyszerűen emberileg tönkre mentek. Nem találkoztak a barátokkal, családdal szinte semmit, vagy ha igen akkor úgy viselkedtek mint a zombik. Ennek következtében rengetegen elvesztették a családjukat és a lelkesedésüket is a munkájuk iránt. A SUPERMAN az FX világban az igazi gyásznap. Eddig a Titanic és a Matrix 2-3 volt mint rémálom projectek, de Singer "szörnye" olyan hatást okozott amit eddig igazán egy produkció se.

 

És remélem nem is fog, mert olyan thetséges emberek mentek tönkre ... :):):):):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ilyenről én is hallottam.Az egyik ismerősöm ilyen fizikai részecske meg "mittomén" modellező volt a superman-nél.A legnehezebb, és legtöbb időt igénylő jelenetnek azt a részt említette, amikor Superman felemeli azt a nagy Kryptonit tömböt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakin Skywalker/Padmé Amidala

Sarah Connor/Kyle Reese

Ellen Ripley, bár neki a született gyereke meghalt, és ahelyett lett másik, szóval ez csak idézőjeles

Worf

James T. Kirk

 

Most több nem jut az eszembe így hirtelen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hős-gyerek problémánál az a gond, hogy a gyerek tényleg gyerek, vagyis kiskorú. Ekkor valóban problémás, ahogy azt Priest írta. De ha már felnőtt az a gyerek, akkor már bizonyos dolgok eltűnnek, pl. aggódás a poronty miatt, mert egy felnőtt már mégis a maga ura, még a kiskorú nem.

És a lentebb említett pozítiv hős-gyerek párosításnál nem éppen pici gyerek-apuka/anyuka páros van, vagy pedig valamiért nem hétköznapi, pl. Ripley.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy sokszor a gyerekszínészek teljesítménye elég gagyi, bár vannak kivételek.Van amikor kifejezetten idegesítenek, például a Wotw-ban Dakota Fanning...

Nah például éppen abban a filmben kiáltották ki hirtelen nagy tehetségnek a kiscsajt...és szerintem jogosan. :) Tényleg jól adja a rémült, idegbajos gyereket :-D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah például éppen abban a filmben kiáltották ki hirtelen nagy tehetségnek a kiscsajt...és szerintem jogosan. :) Tényleg jól adja a rémült, idegbajos gyereket :-D

Csatlakozom. Dakota Fanning óriásit alakit és nem csak abban, hanem szinte minden filmjében :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némi érdekesség amire éppen most bukkantam, hogy Az Ember Gyermekében is játszott Chiwetel Ejiofor, aki a Serintyben a fejvadászt alakította :) Továbbá Clive Owennel játszik még a Belső Emberben is.

 

 

http://www.whedonsworld.com/files/pix/sere...operative01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a kislány remekül játszik a WotW-ben!

 

 

Donát

Az a csajszi tényleg tud valamit.

A Taken sorozatban mondjuk nem nagyon sikerült megbarátkoznom vele. Zavart hogy olyan humanoidos vonásai voltak, de lehet hogy csak nekem tűnt olyannak. De mindegy mert abban úgyis valamennyi földönkívüli vér is folyt az ereiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"As Lord of the Rings fans mounted a protest following word that New Line had dropped Peter Jackson from consideration as director of The Hobbit and another Lord of the Rings prequel, producer Saul Zaentz has given assurances that Jackson will indeed direct the two films. A German website, Elbenwald.de, posted an interview with Zaentz, who acquired the rights to the works of the late Rings writer, J.R.R. Tolkien, in 1976 (the Saul Zaentz Company owns Tolkien Enterprises), in which Zaentz says, "It will definitely be shot by Peter Jackson. ... Next year The Hobbit rights will fall back to my company. I suppose that Peter will wait because he knows that he will make the best deal with us. And he is fed up with the studios: to get his profit share on the Rings trilogy he had to sue New Line. With us, in contrast, he knows that he will be paid fairly and artistically supported without reservation."

 

Reméljük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.