Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kedvenceim közé tartozik Irons és Malkovich. Jó, hogy itt vannak, csak hát a magamfajta emberkének esélye sincs, hogy a közelükbe jusson egy autogramm erejéig. Meg azért, hogy lássa őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenceim közé tartozik Irons és Malkovich. Jó, hogy itt vannak, csak hát a magamfajta emberkének esélye sincs, hogy a közelükbe jusson egy autogramm erejéig. Meg azért, hogy lássa őket.

 

Tapasztalatból tudom, hogy egyáltalán nem nehéz bejutni egy forgatásra, csak arra kell ügyelni, hogy semmire se csodálkozzon rá az ember!:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden ellenérv vagy kritika ellenére a Doom az idei év egyik nagyon jó kis mozija lesz, az meg kit érdekel, hogy a kritikusok mit írnak a lényeg, hogy másfél órára elvarázsol egy másik világba. Szóval már baromiar várom! Egyébként az idei év filmek szempontjából szuper!:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenceim közé tartozik Irons és Malkovich. Jó, hogy itt vannak, csak hát a magamfajta emberkének esélye sincs, hogy a közelükbe jusson egy autogramm erejéig. Meg azért, hogy lássa őket.

 

Tapasztalatból tudom, hogy egyáltalán nem nehéz bejutni egy forgatásra, csak arra kell ügyelni, hogy semmire se csodálkozzon rá az ember!:P

 

Jah :P

 

Csak ilyeneket kell kiabálni:"Mond meg George-nak hogy a forgatókönyv legyen holnapra az asztalomon"-"Pár perc és kezdünk"-"Hol késik már John?Nélküle nem tudjuk felvenni a mai felvételeket"-"Takarítasd ki a lakókocsimat!"-"Siessetek a munkával, este 11re már otthon akarok lenni"

 

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is elmennék ebbe a raktárba. Priest! Megoldható? :lol:

 

Azt hiszem, ha az ember eljut oda és szépen megkéri akkor végignézheti. Emelett állandó kiállítás van a lényekből, ruhákból, modellekből stb. a modern művészetek múzeumában amerikában (nem biztos, hogy itt!) és valahol Japánban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap hallottam az Aktívban, hogy Ewan McGregor és Scarlett Johansson S Sziget díszbemutatóján Budapesten járt.

 

Tud erről valaki valamit?

Nem nagyon adok az Aktív infóikra, mert nem egyszer fordult már elő, hogy marahságot mondtak, ráadásul, máshol se nem olvastam hallottam róla. Ha ilyen színészek idejönnek, akor ezt zengi a mégia a sajtó minden. Mint Spielbergnél, vagy Irons-nál. (Mellesleg nem tudom megérteni, ha ittvan Spielberg egyik magyar csatorna miért nem tud legalább egy kétperces interjút kiszedni tőle, RTL-nek modjuk lenne rá zséje.) Ráadásul, ha a főszereplők idejönnek, akkor az reklám miatt teszik, hogy mind a filmet, mind magukat népszerűsítsék, vagyis semmi értelme nincs, ha titokban itt jártak a díszbemutatón. Szerintem az Aktív füllentett egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Brothers Grimm: KÖTELEZŐ!!!! Egy kis technikai éerdekesség: minden tisztelet Mr. Gilliamnek,de ha már angliában forgatunk tessék kiválasztani a legjobb Live action FX embereket; egy olyan országról beszélünk ahol olyan Stúdiók vannak mint a Jim Henson's Creature Shop (Dark Crystal, Farscape+100 egyébb produkció!), Nick Dudman's Pigs Might Fly (5th Element, Star Wars, Harry Potter+nagyon sok film!) Animated Extras (Alien vs Predator, Resident Evil-csak a Licker figura-, http://www.animatedextras.com/ nézzétek meg! ), CFX + még vagy 6 stúdió amik világszinvonalon teljesííenek!!!! Ez azért érdekes mert Kent Houston VFX Supervisor amikor meglátta a leforgatott jeleneteket halál közeli állapotba került, hogy szinte minden lényt újra kell alkotni. Kenről tudni kell, hogy csak akkor használja a digitális technikát amikor nincs más lehetőség. Mikor meglátta, hogy az "animatronikus" farkas,-amit ő javasolt-hogy teljesít a vásznon...ellemben minden elismerés neki és a Peerless Camera Company-nek mert amit kihoztak a s*ar anyagból utólagos forgatásokkal minden tiszteletet megér!!! A film egyébként tényleg fantasztikusan szórakoztató.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Origóról:

 

"Nem elég, hogy A sziget hatalmas bukás volt a tengerentúlon, az alkotókat még lopással is megvádolták az 1979-es The Clonus Horror című film producerei, mert a két mozi gyanúsan sok hasonlóságot mutat."

 

Szerintem a THX 1138hoz hasonlít kísértetiesen.A történet más, de a THX jut eszembe róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.