Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na b**, van már Sweeney Todd magyar felirat, de azt hiszem, kibírom még a moziig :) Legalábbis erősen remélem :)

Hajrá hajrá! Megnéztem a feliratot és sztem egész jól megcsinálta a gyerek...de hát ha Te ilyen erős vagy... :):lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a Happening?Megint földönkivűliek támadnak New York-ra?Már majdnem minden film erről szól.Kiírtják az embereket.

M. Night Shymalan legújabb filmje. Ha nem szereted az író-rendező eddigi munkásságait, akkor sztem nem ezzel a filmmel fogod megszeretni. :lol: Hogy végülis miről szól? Hát remélem majd a film csattanójából kiderül, mi okozza ezeket a "Geronimo" ugrásokat a háztetőről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajrá hajrá! Megnéztem a feliratot és sztem egész jól megcsinálta a gyerek...de hát ha Te ilyen erős vagy... :D:cool:

Igyekszem igen erősen :D

Ma megvettem kedvenc mozis újságom, mely szerint 2007 legjobb filmje A Faun labirintusa volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

M. Night Shymalan legújabb filmje. Ha nem szereted az író-rendező eddigi munkásságait, akkor sztem nem ezzel a filmmel fogod megszeretni. :cool: Hogy végülis miről szól? Hát remélem majd a film csattanójából kiderül, mi okozza ezeket a "Geronimo" ugrásokat a háztetőről.

Szeretem őket.Láttam a Jeleket is és a Hatodik Érzéket is.Viszont az már kezd unalmas lenni, hogy már vagy az ötödik filmben írtják ki az embereket.Lehetne már újabb ötlet.Ezt már ellőték a 28 nappal késsőbben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg még több tucat filmben ugyanolyan köntösben. De azért én speciel ettől az írótól szívesn megnézem majd a másik köntöst. Mert elmondhatjuk, hogy az ő filmjeinél nem tucatfilmekkel állunk szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg még több tucat filmben ugyanolyan köntösben. De azért én speciel ettől az írótól szívesn megnézem majd a másik köntöst. Mert elmondhatjuk, hogy az ő filmjeinél nem tucatfilmekkel állunk szemben.

Ebben reménykedem én is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap már nem is tudom melyik oldalon láttam ebből vagy hármat is. Kár, hogy nem mutat egyik se többet. :cool:

Végülis még jó is kisülhet belőle...Lásd Éjszakai őrség, stb.

Igen...érdekesek ezek a ruszki cuccok. Én kíváncsian várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

AVP 2

 

Ma megnéztem moziban.A címe a fenti volt.Így volt kiírva.Lehet, hogy csak az USÁ-ban AVP:Requiem?A film egyfelől csalódás ,másfelől nem.Hiába állították, hogy Aliens-féle film lesz, meg sem közelíti a nagy elődöt.Vannak benen kisértetiesen hasonló jelenetek mint az Aliensben, de annak csak szánalmas paródiái.Hiába, Cameron zseni ezek meg nem.A színészek csapnivalóak, ugyanakkor mindegyik ,amerikai filmekben már ezerszer látott tipikus karakterek megtestesítői(Barbie-baba, lúzer tinédzser, iskola erős embere stb,,,).Más karaktereket kellett volna kitalálni.A szörnyektől való halálfélelmet nagyon rosszul játszották el.Csak síkitoztak mint az idióták.Ellenpéldaként a Ryan nyitójelenetében az Ir hadsereg katonáin(akik ugye nem is szinészek), nagyon átjött a halálfélelem.

Magyarán nem volt hiteles.Nem voltak félelmetes jelenetek, mikor az Alienek támadtak, már lehetett tudni mi jön(szörny szuszog, áldozat síkít, szörny megöli).Nem éreztem borzalmat amikor brutálisan kivégezték őket.Nagyon rosszul voltak ezek a jelenetek megcsinálva.

A predator király volt, sőt nekem ő volt a legszimpibb karakter.A katonák alig vannak benne, lehetett volna több.

A pozitivumok: A harcok szerintem jól meg lettek csinálva, igaz rövidek de hatásosak.Pont annyi ideig tartanak ameddig kell.A pred meg az alienek azt csinálják amit elvárunk tőlük.Írtanak mindenkit.Szó szerint.A gyerektől kezdve, a terhes nőn át szinte az egész várost feltrancsírozzák.

Az, hogy rövid a film(kb 90 perc) nem venni észre.

 

Összefoglalva:Az emberek a gyenge láncszem a filmben.Azok a részek szarul lettek megcsinálva.Sokkal jobban meg lehetett volna csinálni, mert az alapötlet jó.Csak a kivitelezés van összecsapva.A film tényleg sötét egy kicsit de engem nem zavart.Remélem a harmadikat jobban átgondoljál.

 

7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.