Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most olvasom az origo filmklub oldalon, hogy ugyanaz a rendező, aki teljesen elcseszte a Da Vinci-kódot, nekifog Dan Brown másik regényének, az Angyalok és Démonoknak is. Remélem, tanult a hibákból, és ezt nem fogja elszúrni, mert ez ráadásul még a Da Vinci-kódnál is jobb könyv szerintem. :D Kár volna érte.

És állítólag Ewan McGregor lesz az egyik kulcsszereplő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens vs. Predator 2 DVD.

 

Sikerült megnéznem a film DVD változatát. :D

Hát nagyságrendekkel jobb szájízzel fejeztem be a film nézését mint anno a moziban, bár nekem akkor sem tűnt nagy csalódásnak a film.

Most azonban ha nem is agyondicséret jön, de azért akad pozitív dolog is ami kimondottan tetszett ebben a rendezői változatban. :D

Első, ettől függetlenül maga a szinkron megléte. Hát talán ez volt a legjobb változás a mozinézés után. A szinkron sokat adott a film élvezeti értékéhez, hirtelen "élni" kezdtek a karakterek, nem azt a szörnyű, monoton hanghordozást kellett hallgatni ami a moziban volt.

Ezek után jöttek az új, visszahelyezett ésatöbbi jelenetek melyekkel sikerült szerintem értelmet adni a sztorivezetésnek. Sajnos Kelly azon része lemaradt amikor a gépágyúval írtja az ellent. :D Node a többi egész jól passzolt :) A hangok fenomenálisak voltak, ugyan a magyar hang egy árnyalatit halkabb volt, de így is porzott a szőnyeg a szobában. :D A kép viszont nekem sötétnek tűnt. :D

 

No egyenlőre ennyi. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mely verziót láttad? Az Ubratedet, vagy az Extendedet? (Marha nagy különbségek vannak... FOX marketing rulezz... de a leglényegsebb külöbség, hogy a bomba bigét az Unratedben ketté nyisszantja Wolf shurrikenje... illetve van 0,1 másodperc bónusz a koldus csaj kinyírásakor, meg a kislány apját nyakon harapja az alien.)

A DVD verzió valóban sötét, ami azért mókás, mert a Blu-ray meg világos. Viszont Blu-ray-ben nem jelent meg az Unrated... no comment... de azért még egyszer: FOX marketing RULEZZZZZ!!!! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áááá... erre be kéne ruházni, de jön az AVPR, jövő hónapban veszem meg a BSG 1. évadát és a House 2. évadát, a Sárkányszívet is meg akaródzom venni... és még az Indyre is akarok menni... szoros lesz ez a nyár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem azért picit dühít, hogy majd két hónap a csúszás a külföldi megjelenéssel szemben. :lol:

Én most ezt várom a leginkább. A gépemen már rongyosra néztem a divxes verziót. Persze nem ódzkodnék egy normális DVD torrenttől sem, de eddig sajna nincs ilyen.

Az tuti, hogy DTS-t kötelező lett volna rárakni, de sajna ilyen itthon se lesz. Brutális az egész. áh....

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még olyan másfél óra és Amerikában debütál az új Batman trailer.

 

http://www.whysoserious.com/itsallpartoftheplan/

 

Katt a fényképekre. :lol:

Londonban már lejárt, és nincs trailer, csak újabb feladat.

De a hal reménykedik utoljára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A koreaiak jó filmeket csinálnak. Én nemrég néztem meg egy koreai sorozatot, és tetszett. Egyáltalán nem olyanok, mint amiket felénk játszanak, és nem 20000 részesek, hanem általában 12, 24, stb, szóval egy-két nap alatt ki lehet végezni :lol: Mondjuk én a 37 részes Death Note animét is két nap alatt néztem meg XD

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.