Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most olvasom a korábbi vitát....kicsit érthetetlen a számomra ez a Wayne- Mr. Fox vita. Kettejük kapcsolata olyan világos mint a Nap.

Persze hogy világos, csak éppen ezért ciki, hogy Batman elváltoztatta a hangját amikor vele beszélt kettesben :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy világos, csak éppen ezért ciki, hogy Batman elváltoztatta a hangját amikor vele beszélt kettesben :hehe:

De azt más is meghallhatta volna, az ajtóban is álltak emberek. Ha valaki hirtelen benyitna, akkor lehet hogy felfigyelne Bruce hangjára, mivel akik ott dolgoznak azok ismerhetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze hogy világos, csak éppen ezért ciki, hogy Batman elváltoztatta a hangját amikor vele beszélt kettesben :hehe:

 

Igen ezt a "hibát" mondta nekünk Donát, de pl én észre se vettem.Teljesen egyértelmű, hogy tudja ,hogy Bruce=Batman, mível pl a ruhát is ő tervezi.Ezel nem kell foglalkozni.Íszonyat nagy film, és egy darabig nekem nem is lesz jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

éppen ezért ciki, hogy Batman elváltoztatta a hangját amikor vele beszélt kettesben :hehe:
Így akár az is ciki lehetne hogy a nagy zutty után a csajjal is úgy beszélt plusz még az is hogy amikor Hárvit ráncigálta ki a bálteremből szintén változtatott a hangján és akkor még jelmez se volt rajta. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így akár az is ciki lehetne hogy a nagy zutty után a csajjal is úgy beszélt plusz még az is hogy amikor Hárvit ráncigálta ki a bálteremből szintén változtatott a hangján és akkor még jelmez se volt rajta.

De akkor Dent nem is láthatta őt. :D De tény volt pár cikis helyzet. Hja, elég mélyre alapozzák a villanyoszlopokat, hogy három fel tudott borítani egy több tonnás kamiont :D De végtére is jó film, csak hát annyira komolynak akarta venni magát, hogy néha elsiklottak az ilyen apróságok fölött. Várom amúgy a DVD kiadást. :D Másodojra hátha jobban megtetszik. :hehe: A Kezdődikkel is így voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor Dent nem is láthatta őt. :D De tény volt pár cikis helyzet. Hja, elég mélyre alapozzák a villanyoszlopokat, hogy három fel tudott borítani egy több tonnás kamiont :D De végtére is jó film, csak hát annyira komolynak akarta venni magát, hogy néha elsiklottak az ilyen apróságok fölött. Várom amúgy a DVD kiadást. :D Másodojra hátha jobban megtetszik. :hehe: A Kezdődikkel is így voltam.

Minden komolysága ellenére azért ez mégiscsak egy comics. És ugye nem Te fogsz fennakadni ilyen dolgokon?? Őszintén csalódnék benned.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt más is meghallhatta volna, az ajtóban is álltak emberek. Ha valaki hirtelen benyitna, akkor lehet hogy felfigyelne Bruce hangjára, mivel akik ott dolgoznak azok ismerhetik.

A titkos helyükön voltak! Én nem láttam ott mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden komolysága ellenére azért ez mégiscsak egy comics. És ugye nem Te fogsz fennakadni ilyen dolgokon?? Őszintén csalódnék benned.

Dehogy akadok fent, csak a nagy hypolásban ilyenekre nem számítottam. :D Jönnek a tökéletességgel aztán tessék. :hehe: Nem, nem tökéletes és nem is komor. Nagyon jó kalandfilm, de ennél nem több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen nekem sem jut eszembe róla jó gondolat.Még nem állt össze de brutálisan jó.

Én is csak így vagyok vele, mint Ody és frenkie. Ahhoz képest, hogy film után több körben is egymás szavába vágva hosszasan ecseteltük egymásnak, mi minden volt fantasztikus a filmben, most, amikor képernyőre kellene vetni valamit, én is nehezen találok szavakat. Egyszerűen lenyűgöző volt! :hehe: Most csak annyit tudok róla mondani, hogy végig a székhez szögezett, és a legvégére teljesen felkavart a történet. A színészek remekelnek, a zene ennél jobb már nem is lehetne. :D

Nagyon jó film a Begins is, de a TDK még sokkal jobb lett. Örülök, hogy megnéztem, és olyan jó volt, hogy utána beszélgetni is tudtunk róla. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A titkos helyükön voltak! Én nem láttam ott mást.
Nem volt az a hely olyan titkos. Az öreg fószer két másik pockot is levitt magával oda csak amikor a bőrkomával karattyolt azokat már nem lehetett látni. Talán kint maradtak az ajtó előtt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy akadok fent, csak a nagy hypolásban ilyenekre nem számítottam. :D Jönnek a tökéletességgel aztán tessék. :hehe: Nem, nem tökéletes és nem is komor. Nagyon jó kalandfilm, de ennél nem több.

Szerintem komor és egy szimpla kalandfilmnél többet jelent. Ezért is veszem meg DVD-n. A mókát és kacagást majd a CW hozza el. Vagy nézd meg megint a Múmiát. :D Amúgy a hype nem arra terjedt ki, hogy ez a leglogikusabb film a világon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem komor és egy szimpla kalandfilmnél többet jelent. Ezért is veszem meg DVD-n. A mókát és kacagást majd a CW hozza el. Vagy nézd meg megint a Múmiát. :hehe: Amúgy a hype nem arra terjedt ki, hogy ez a leglogikusabb film a világon.

Hát én többet röhögtem -de még a full terem is- mintsem mély bánatba merültem volna. :D Komolynak nem lehetett venni az eseményeket mert mellette mindig ott voltak a gegek. Elég csak Joker jelenetét nézni a kórházból kijövet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már aki ezt elfogadja :hehe: Nálam ez rendezői baki.

 

 

Nézd számomra ez tökéletes.Nagyon jó hangulatban vagyok miatta, eszement szinészi alakításokkal.A többi nem érdekel.Elő lehetne hozni hibákat, de nem érdekel, mert az már Quarron-szint lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én többet röhögtem -de még a full terem is- mintsem mély bánatba merültem volna. :hehe: Komolynak nem lehetett venni az eseményeket mert mellette mindig ott voltak a gegek. Elég csak Joker jelenetét nézni a kórházból kijövet. :D

 

 

Akkor neked máshogy jött le az egész.Nekem baromira nem volt kedvem Joker tömeggyilkosságain nevetni.Egy kórházat felrobbantani már olyan aljas tett ,amin nem hinném, hogy nevetni kéne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd számomra ez tökéletes.Nagyon jó hangulatban vagyok miatta, eszement szinészi alakításokkal.A többi nem érdekel.Elő lehetne hozni hibákat, de nem érdekel, mert az már Quarron-szint lenne.

Csak most azt ne találd mondani, hogy fikázom a filmet. :S

Én se kerültem mély letargiába utána, hogy feltűnt pár ilyen hiba, nehogy azt hidd. Nagyon jó film volt de véleményem szerint elégé túl lett értékelve. De akkor se fogom ajnározni, mert másnak nem tetszik ha valaki megemlít pár furcsa dolgot. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman maszkban úgy beszél. Ennyi.

Nekem is ez a véleményem. Nekem az lenne furcsa, ha másként volna. Én ezt úgy képzelem, hogy amint felveszi a denevérgúnyát, személyiséget is vált. Kezdetben biztos szándékosan változtatta el a hangját, nehogy bárki felismerje az alapján, és aztán ez teljesen a vérévé vált, és automatikusan/ösztönösen váltja a hangját is, amikor Batman-jelmezben van.

Ez simán belefér egy képregény-hős karakterébe, mert ez az egész ugye nem a valóságról szól. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor neked máshogy jött le az egész.Nekem baromira nem volt kedvem Joker tömeggyilkosságain nevetni.Egy kórházat felrobbantani már olyan aljas tett ,amin nem hinném, hogy nevetni kéne.

Én nem emlékszem tömeggyilkosságra. De lehet, hogy akkor én és az egész terem más filmet látott. :hehe:

 

Spoiler:

A kórházból pl kimenekítették az embereket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.