Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Látom süket fülekre találtam. :)

Mindegy. Én leírtam sok jót a filmről és voltam olyan sz*mét, hogy rábukkantam néhány furcsaságra. :D Itt rögtön meg is lettem emiatt átkozva. LOL: :P

Szerintem a felvetéseidre kaptál választ, de ezeket Te mind elvetetted mert azok neked nem jönnek be. Innentől min vitázunk? :) És azért most nem játszod el az áldozatot ugye, mert az aztán hatalmas LOL lenne. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbálsz beleköpni a levesbe. :)

Ez már erősen csillagos kategória :)

 

Egyébként meg kár így nekiugrani valakinek a véleménye miatt, mikor mások is közölték, hogy nem TÖKÉLETES a film. Mivel Nektek az, és nem fogjátok fel a másik mondandóját, csak rávilágított, hogy más szerint meg nem az ezért és azért. Tudott példákat hozni a véleményét alátámasztandó, ezek után pl. Tőled minimum egy három oldalas esszék kéne, hogy miért tökéletes a film minden kockájában. Csak pl. Te is képtelen vagy más szempontját felfogni.

Amúgy lehet nekem is ugrani ezek után: NEM TÖKÉLETES A FILM, ELMARAD EGY RAKAT MÁSIKTÓL, AMIT MÁR ÉLETEMBEN LÁTTAM, EZ A VÉLEMÉNYEM. PONT.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor csalódtam volna benne, ha nem ezt teszi. :) :)

Itt is felmerült egy olyan kérdés 8egyik filmes fórumon), hogy most vajon Joker "cserélte" fel direkte a címeket, vagy Batman tényleg oda tartott ahová végül is megérkezett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg Batman inkább a maffiát választja, mint elsődleges célpontot. Pedig ők nem öltek embert, szemben Jokerrel. Szóval az, hogy egy kis kárt okoz a városnak (kocsik, villanyoszlopok) őt nem érdekli. Csak az, hogy el kell kapja Jokert.

 

 

Azért a Maffiától az a sok-sok gyilkosságra való felbújtás sem volt szép dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a felvetéseidre kaptál választ, de ezeket Te mind elvetetted mert azok neked nem jönnek be. Innentől min vitázunk? :) És azért most nem játszod el az áldozatot ugye, mert az aztán hatalmas LOL lenne. :)

Egy KERESZTAPÁTÓL ilyet várni???? :D:P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már erősen csillagos kategória :)

 

Egyébként meg kár így nekiugrani valakinek a véleménye miatt, mikor mások is közölték, hogy nem TÖKÉLETES a film. Mivel Nektek az, és nem fogjátok fel a másik mondandóját, csak rávilágított, hogy más szerint meg nem az ezért és azért. Tudott példákat hozni a véleményét alátámasztandó, ezek után pl. Tőled minimum egy három oldalas esszék kéne, hogy miért tökéletes a film minden kockájában. Csak pl. Te is képtelen vagy más szempontját felfogni.

Amúgy lehet nekem is ugrani ezek után: NEM TÖKÉLETES A FILM, ELMARAD EGY RAKAT MÁSIKTÓL, AMIT MÁR ÉLETEMBEN LÁTTAM, EZ A VÉLEMÉNYEM. PONT.

Óvatosan mert eretnekséggel fognak vádolni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott vannak az építő jellegű kritikák is. :)

Való igaz. :) De az építő kritikát is általában abban az értelemben használjuk, hogy ugyan negatívumokat mondunk valamiről, de mindezt jó szándékkal, a másikat segítendő tesszük. A javítás érdekében. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Misskarde: A régi filmekben először egy fekete pasi (Lando), másodszor pedig egy fehér pasi volt Harvey. És kevésszer hangzik el a 3. részben, hogy Dent egyenlő az első részből ismert Lando-val :)

Na én ezt a fekete pasis dolgot nem ismerem, pedig láttam három részt (a 4.-et nem) nekem a 3. részből van meg, hogy Tommy Lee Jones alakítja Kétarc Harvey Dentet, még azt is mutatják a filmben, hogy leöntik szegény jogászunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is felmerült egy olyan kérdés 8egyik filmes fórumon), hogy most vajon Joker "cserélte" fel direkte a címeket, vagy Batman tényleg oda tartott ahová végül is megérkezett.

 

Spoiler:

Szzerintem Joker ördögi tervének egy szelete volt, hogy direkte ő mondta felcserélve a címeket. Vagyis Szerintem egyértelmű volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt is felmerült egy olyan kérdés 8egyik filmes fórumon), hogy most vajon Joker "cserélte" fel direkte a címeket, vagy Batman tényleg oda tartott ahová végül is megérkezett.

Hát biztos hogy Joker cserélte fel, mert Gordon is megérkezett a másik helyszínre, akinek Batman azt mondta hogy Harvey után menjen.

 

Egyébként szerintem se hibátlan a film. Több Bruce kellett volna bele, a Coleman Reees szál pedig nem kellett volna bele, mert így "besűrült" a film. De több hibát annyira nem tudok felhozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én ezt a fekete pasis dolgot nem ismerem, pedig láttam három részt (a 4.-et nem) nekem a 3. részből van meg, hogy Tommy Lee Jones alakítja Kétarc Harvey Dentet, még azt is mutatják a filmben, hogy leöntik szegény jogászunkat.

 

Igen, ez a 3. részben van. De a legelső részben is ott van Harvey, akit akkor választottak meg államügyésznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Való igaz. :) De az építő kritikát is általában abban az értelemben használjuk, hogy ugyan negatívumokat mondunk valamiről, de mindezt jó szándékkal, a másikat segítendő tesszük. A javítás érdekében. :D

Pontosan. Csak most hirtelen nem tudom hová tettem Nolan névjegykártyáját. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ócsároltalak, azt te is észrevetted volna. Tulajdonképpen - ha nagyon a mélyére nézünk a dolgoknak - te vagy az, aki ócsárolsz bennünket azzal, hogy ötéves szintre degradálsz minket. Egy moderátortól azért nem ezt várná az ember :)

Én meg azt várnám a veszett okosságodtól, hogy figyelmesebben olvasod mások véleményét (Odytól már megszoktam, hogy néha ilyen, Tőled nem). Ha már személyeskedés :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez a 3. részben van. De a legelső részben is ott van Harvey, akit akkor választottak meg államügyésznek.

Meg kéne megint néznem az első részt. :) Asszem még a moziban láttam utoljára a bemutatókor. :) Kicsit régen volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt pl. leírta. Többször is. Olvass vissza.

Ti meg írjátok le, miért volt tökéletes és hibátlan film.

De most komolyan.... :) Én próbáltam ezt a vitát eddig viccesnek felfogni, de már nehezen megy. Én nem fogom leírni, miért tökéletes, mert nem is írtam olyat, hogy tökéletes lenne. Csupán annyit, hogy nagyon tetszett, és egyelőre nem látok benne semmi kivetnivalót. De ezt nem fogom megvédeni, mint álláspontot, mert nincs kedvem minden apró kis jeleneten ölre menni senkivel, aki történetesen másként látja éppen azt. Bocs. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért jó DVD-n valakitől megkapni.

És ha már DVD-nél járunk, régebben az Xpress-en láttam 3 TDK kiadást. A sima tokosat, egy Batman maszkosat (ahol a maszk volt a tartó) és egy Batpodosat (amin a motor volt ami egy vízszintes felületen állt és a másik fele tartotta a DVD-ket.)

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utoljára tavaly b***ták fel így az agyam, mint Ti (többes számban, de aki magára veszi) most. Nem hallgatok.

Vitázunk. Ezen kár felhúzni magad és kiosztani mindenkit aki oldie véleménye ellen szól. Vagy most már mindig erre kell számítani? Ráadásul ő admin is, szóval le kell hogy állítson ha elvadul a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl jó ez a film, hogy ilyen atrocitásokba fulladjunk miatta. :)

 

Mindenki leírta a véleményét (bár mondjuk egy-két embertől még várok több soros szösszeneteket, ha aludtak rá egyet), és fogadjuk is el. Jó most belemehetnénk, hogy szólásszabadság meg minden, de sztem ezeknek a párbeszédeknek már lehet nem lesz építőjellegű végkifejlete. Végszóként részemről megállapíthatjuk, hogy összességében mindenkinek nagyon tetszett A Sötét Lovag. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.