Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Kezd piszkosul kiforrni ez a Tony Jaa nevezetű csoda. Totál lehengerlő a tudása és még a filmjeinek egyszerűségét is elnézi az ember.

 

http://www.traileraddict.com/trailer/ong-b...ational-trailer

 

 

Méltó "utódja" Jackie Chan profizmusának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy nyomasztott a végén a hangulata.

Nekem is a vége rontotta el az egész filmet. Jó kis látványos világvégés sci-fi, de a végén a szirupos lezárás úgy hatott rám, mintha a film alól kirúgták volna mindkét lábát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs is vele semmi bajom, de ez lehetett volna már a Világok harcából is, ha Spielberg papa nem önti nyakon tömény amerikai sziruppal.

Hát nem tudom. Talán le lehetett volna úgy is forgatni, hogy nem az emberek élik túl. De akkor meg elütött volna a regénytől. Nekem mindenesetre tetszik ez a vírusos, bacilusos magyarázat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg jó volt a vége. Ellensúlyozta a letargiát. :D

Így van. Bár a legvégén az igazi amcsi összeborulás nem hiányzott, de azért azt is sikerült elég jól megcsinálni. Értsd. nem túl giccsesre. :P Bár azért kíváncsi lennék rá, hogy menekült meg a fiú arról a csatatérről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Bár a legvégén az igazi amcsi összeborulás nem hiányzott, de azért azt is sikerült elég jól megcsinálni. Értsd. nem túl giccsesre. :D Bár azért kíváncsi lennék rá, hogy menekült meg a fiú arról a csatatérről.

Ugyan, hány amcsi filmben lát ilyet az ember. :P Ezt én nem nevezném úgymond giccsnek. Lerít a filmről, hogy túlélik a kalandot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezek után invesztálj bele a DVD-be is mert tuti utána ezzel fogod magadra harígaton a szomszédaidat. :P Marha brutál a DTS-e. :P

Sokat hallottam már a remek hangsávról. Az egyik bankos lány megígérte, hogy elhozza nekem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Talán le lehetett volna úgy is forgatni, hogy nem az emberek élik túl.

Tévedés, nem azzal van bajom, hogy meghaltak a földönkívüliek. Azzal, hogy a legvégén az egész család összeborul a sértetlen házban, és ott a kölyök is karcolás nélkül. És lehet, hogy sok ilyen van az amcsi filmekben, de lényegében azok sem tetszenek. Elég lett volna, hogy mutatják a kölyök megmenekülését, nem kellett volna több. De ez így borzalom.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tévedés, nem azzal van bajom, hogy meghaltak a földönkívüliek. Azzal, hogy a legvégén az egész család összeborul a sértetlen házban, és ott a kölyök is karcolás nélkül. És lehet, hogy sok ilyen van az amcsi filmekben, de lényegében azok sem tetszenek. Elég lett volna, hogy mutatják a kölyök megmenekülését, nem kellett volna több. De ez így borzalom.

Te nem örülnél ezek szerint ha újra láthatnád egy katasztrófa után a hozzátartozódat? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nem örülnél ezek szerint ha újra láthatnád egy katasztrófa után a hozzátartozódat? :D

De, én igen, de egyrészt, a valóságban senki nem élné túl azt a tűzorkánt, amibe a fiú belesétált, másrészt, jómagam nem szerepelek a Világok harca című filmben, harmadrészt elmesélné nekem, mert idővel úgyis kérdőre vonom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

War

 

Elégé középszerű akciómozi. Egyszer azért ki lehetett bírni, csak ne csapták volna így össze a végét. Jason Stathamnak jól állnak ezek a karakterek. Ám eddig a Szállítóban messze jobban teljesített érzésem szerint. :D Jet Lee-nél meg állandóan valami távolságtartást érzek. Talán jót tenne neki valami más műfaj is. Olykor kirázz tőle a hideg. Remek harcművész, de valahogy mindig ugyanaz a "maszk" van rajta és ez már unalmas. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt még nem szedték le:

 

 

 

 

Amúgy jól tapasztalom, hogy ezek a T-600-os nem alulról súrolják a 240 centit????? Vajon a Skynet miért gondolta úgy, hogy gumibőrrel vonja be őket? Nem mintha annyi két méteren felüli ember rohangálna.

Bár lehet, hogy egészen másfajta magyarázata van ennek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon állatnak ígérkezik. Azt a hatalmas debella monstrumot mondjuk még szokogatnom kell.

Az fogja begyűjteni az embereket. :D Mondjuk engem annyira nem lep meg a mérete, mert ha emlékszünk akkor az első részben is voltak hatalmas szerkezetek, igaz, azok még/már lánctalpakon gördültek és plazmaágyúkkal voltak felszerelve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.