Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az fogja begyűjteni az embereket. :D Mondjuk engem annyira nem lep meg a mérete, mert ha emlékszünk akkor az első részben is voltak hatalmas szerkezetek, igaz, azok még/már lánctalpakon gördültek és plazmaágyúkkal voltak felszerelve. :D

Jaja, a HK-tankok. A Harvestereknek meg nagynak kell lennie, hiszen sok embert kell begyűjteniük Skynet kísérleteihez. Ami nagyon tetszett, hogy a HK légi egységek a Cameronfélék lesznek, nem a T3-as kiszerelésűek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, a HK-tankok. A Harvestereknek meg nagynak kell lennie, hiszen sok embert kell begyűjteniük Skynet kísérleteihez. Ami nagyon tetszett, hogy a HK légi egységek a Cameronfélék lesznek, nem a T3-as kiszerelésűek.

Gondolom itt most a kisebb változatra gondolsz. Amit a támaszponton is láthattunk. Mert amit a távoli jövőben mutattak amikor a kamera kiemelkedett a vízből az nekem piszkosul bejött a rengeteg ágyújával. :D

De tény, ezek a kisebb egységek közül nekem is még a Cameronosak jönnek be igazán. :D

 

Ja és még valami. Amit Connor és a többiek vizsgáltak az asztalon, az a kígyóféle, nos gondolom az lesz a víz alatti termi. Vagy csak simán egy végtagot láttunk ott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az fogja begyűjteni az embereket. :D Mondjuk engem annyira nem lep meg a mérete, mert ha emlékszünk akkor az első részben is voltak hatalmas szerkezetek, igaz, azok még/már lánctalpakon gördültek és plazmaágyúkkal voltak felszerelve. :D
Azt magamtól is tudtam hogy mire valók. Meg nem is annyira a méretével hanem a formájával van bajom. Azokra a filmekre emlékeztet amikben a robotok fejébe emberkék bújnak hogy irányítgassák őket.

Amúgy a HK-tankeszok mindig is bejöttek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom itt most a kisebb változatra gondolsz. Amit a támaszponton is láthattunk. Mert amit a távoli jövőben mutattak amikor a kamera kiemelkedett a vízből az nekem piszkosul bejött a rengeteg ágyújával. :D

De tény, ezek a kisebb egységek közül nekem is még a Cameronosak jönnek be igazán. :D

Nem, én azokra a nagy repcsikre gondolok, amik a T1-2-ben abajgatták a népet, meg egy flashbac erejéig a T3-ban is feltűnnek. A T3-ban kicsit smucigok voltak, mert a kicsi és a flashbackos nagy tök egyforma, csak a nagy nagyobb és több fegyver van rajta. Meg van a T2 variáns, amelyek kicsit kisebbek lehetnek a T3-asoknál. Na, és én annak örülök, hogy a T1-2-es verzió lesz, mert nekem azok jobban tetszenek, bár a T3-asok sem rosszak.

T2-es HK-Arieal

T3-as HK-Aerial

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy jól tapasztalom, hogy ezek a T-600-os nem alulról súrolják a 240 centit????? Vajon a Skynet miért gondolta úgy, hogy gumibőrrel vonja be őket? Nem mintha annyi két méteren felüli ember rohangálna.

Bár lehet, hogy egészen másfajta magyarázata van ennek. :D

Jobban megnézve, az egy T-500-as, nem 600-as. Van egy jelenet, ahol mutatják a négy termi egységet a 800-tól az 500-ig, és ott látni, hogy ezek a Frankeinstein szülöttek 500-sok lesznek. Bár az is lehet, hogy csak a 600-t mutatják bebugyolálva, de mintha a felirat is változna.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban megnézve, az egy T-500-as, nem 600-as. Van egy jelenet, ahol mutatják a négy termi egységet a 800-tól az 500-ig, és ott látni, hogy ezek a Frankeinstein szülöttek 500-sok lesznek. Bár az is lehet, hogy csak a 600-t mutatják bebugyolálva, de mintha a felirat is változna.

Ez majd szerintem a filmből kiderül. :) Minden esetre furcsa lenne ( és értelmetlen) ha a két méter fölötti gépekre gyártana a Skynet gumibőr álcát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A k*rva életbe. Nem hiszem el hogy pont tegnap kellett ezeknek is felrakni, mikor nem voltam itthon. Mostanra már mindenhol törölve van.Valaki nem mentette le véletlenűl? Ha igen ,akkor msn-en átküldené?

 

Szerk: Már nagyon unom frenkie, hogy mindig javítgatnom kell a szövegeidet. Légyszíves próbáld már meg az obszcén szavakat mellőzni. Köszönöm.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Ez nem olyan kemény szó, hogy ne lehetne kiírni. Legalábbis szerintem.Oldie is írkál ilyeneket.Pl vén sz*r.Vagy neki lehet? A keményebb káromkodásokat természetesen mellőzöm.

 

 

Obi1: Köszi szépen.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:Ez nem olyan kemény szó, hogy ne lehetne kiírni. Legalábbis szerintem.Oldie is írkál ilyeneket.Pl vén sz*r.Vagy neki lehet? A keményebb káromkodásokat természetesen mellőzöm.

 

 

Obi1: Köszi szépen.

OFF: Hogy pontosabb legyek: az kérlek szépen vén f*sz akar lenni és tőlem az már dicséret. :)

 

És én mindig csillagozom. :)

 

UFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Come with me if you wanna live" szöveg mondjuk már unalmas.

Az "I have a bad feeling about this." az SW-ből, vagy a "Kill me..." az Alien szériából nem az? Ezek olyan mondatok, amiknek mindegyik részben fel kell tűnniük. Plusz, ezt pont az a Kyle mondja újra, aki először is elsütötte. Teljes a kontinuitás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "I have a bad feeling about this." az SW-ből, vagy a "Kill me..." az Alien szériából nem az? Ezek olyan mondatok, amiknek mindegyik részben fel kell tűnniük. Plusz, ezt pont az a Kyle mondja újra, aki először is elsütötte. Teljes a kontinuitás.

Áhh, tudtam hogy valaki ezzel fog jönni. :)

Csak hogy az a kettő valamivel általánosabb szövegek, és a Terminator filmeken kívül még egy rakat helyre becsempészték (a Lost-ban kétszer is volt). Nem mondom hogy zavarna, csak már tényleg sokszor el lett sütve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áhh, tudtam hogy valaki ezzel fog jönni. :)

Csak hogy az a kettő valamivel általánosabb szövegek, és a Terminator filmeken kívül még egy rakat helyre becsempészték (a Lost-ban kétszer is volt). Nem mondom hogy zavarna, csak már tényleg sokszor el lett sütve.

De arról már nem a Termi filmek készítői tehetnek, hogy másba beleteszik. A Lost írói bénák, mert nem tudnak önálló idézetet kitalálni maguknak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Darkoo :)

Hohóóóó! Ezek tök jó képek. Ez a mototermi kezd tetszeni. Milyen faintos stabilizátora van a két mininek. És, amin most meglepődtem, van ezen még négy géppuska. Kicsit sincs alulfegyverezve.

Az új HK-Aerial is jófajta, kisebbnek tűnik, mint a T1-2 és 3-as varriáns, de jobban hasonlít a T1-2-esre.

A Hydrobot érdekes, kíváncsi leszek ennek mi haszna lesz. Úgy értem, lesznek-e az ellenállóknak hajói. Bár amilyen kicsi, túl nagy hajók ellen nem vethetők be. Ráadásul, fegyvere sincs, láthatóan.

A T-600-as meg még mindig brutális. Bár nem csodálom, hogy az emberek ezeket könnyen kiszúrták. A méret is elég árulkodó, hát még a gumibőr. Nem csoda, hogy Skynet ezt még csak tesztnek szánta. Mondjuk, ha azt vesszük, még a T-800-as, 850-es is megbuktatható a mérete alapján, mert hát azok is még elég magas és széles egyének, akikből nincs olyan nagyon sok, de természetesen, sokkal emberibbek már így is, emiatt ők inkább csak gyanúba kerülhetnek, semmint azonnal lebuknak.

A Harvester meg brutális méretű. Ehhez képest egy transformer egérke. Bár kíváncsi vagyok, hová pakolja az embereket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hydrobot érdekes, kíváncsi leszek ennek mi haszna lesz. Úgy értem, lesznek-e az ellenállóknak hajói. Bár amilyen kicsi, túl nagy hajók ellen nem vethetők be. Ráadásul, fegyvere sincs, láthatóan.

 

Ez a hydrobot olyan, mint akár egy mechanikus gua'ud nem? :) Keresi a gazdatestét :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De arról már nem a Termi filmek készítői tehetnek, hogy másba beleteszik. A Lost írói bénák, mert nem tudnak önálló idézetet kitalálni maguknak :)

Ó, az egyik Lost-os idézetből önálló fogalom alakult ki. :)

Nem is mondtam hogy a Terminator készítői tehetnek róla, csak azt hogy tényleg unalmas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://filmdroid.blog.hu/2008/11/08/uj_rob...erminator_4_bol

 

Látszik, hogy mennyire trendi fikázni valami olyat amit még nem is láttak. :)

Madness néven picit igyekeztem rendet tenni a fejekben. :)

Én csokizok erre az egészre, így nem is irkálok a témában. Nem érdekel, ezért hülye lennék marhaságokat írogatni egy fórumon valami olyasmiről ami nem fog meg. Fanyalgásban verhetetlen a magyar. És tegyük hozzá, hogy fikázás terén is az élmezőnybe tartozik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak érdekességképpen

http://www.comingsoon.net/news/avatarnews.php?id=50303

 

Világszerte IMAX 3D-ben is mozikba küldik Cameron Avatar sci-fijét. Reméljük itthon is játsszák majd az Aréna Plázában.

És végre az ott veített dokumentumfilmek után egész estés hiperszuper látványvilágú sci-fikkel is szórakoztatják majd a nagyérdeműt :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak érdekességképpen

http://www.comingsoon.net/news/avatarnews.php?id=50303

 

Világszerte IMAX 3D-ben is mozikba küldik Cameron Avatar sci-fijét. Reméljük itthon is játsszák majd az Aréna Plázában.

És végre az ott veített dokumentumfilmek után egész estés hiperszuper látványvilágú sci-fikkel is szórakoztatják majd a nagyérdeműt :):D

Nem akarok pesszimistának tűnni, se ilyet táplálni másban, de olyankor, mikor a hazai IMAX üzemeltető kihagy egy akkora ziccert mint amekkorát a Sötét lovag teremtett az idén, hááááát......én tuti kételkednék az Avatar hazai IMAX bemutatásában. A tulaj is megmondta, hogy nem kíván egész estét filmeket per pillanat ide is behozni. Élvezzük inkább a tiz-tizenöt évvel ezelőtti dokufilmeket. :)

Ha 3D-s filmet akarsz nézni maradj a Westendnél vagy a Corvinnál. E' van sajna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A forgalmazón múlik minden. Ő pedig mérlegelt, ugyanis a Batman Beginset elenyésző tömeg látta itthon anno, így nem mertek kockáztatni,félve a bukástól...

Egy Cameron filmnél azért el fognak gondolkodni. Terminator 2 és a Titanic hatalmas kasszasiker volt itthon(Titanicot több mint egy millióan látták moziba Mo-on). Nagy a neve és a múltja. Az Avatarnál én azért reménykedem, itthon is nyomatják IMAX-ban.

 

Ha nem vált az itthoni mozi, belehet záratni. Előbb utóbb ráun a nép a 30 perces dokumentumfilmekre, ők is be fogják látni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.