Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én meg ma megnéztem megint a Terminator 3-at. Tegnap fejeztem be a regényt és azt kell mondjam nem értem a fanyalgókat továbbra sem. Így a kettő kiegészíti egymást, igaz volt valami amit nem vettem be , főleg a visszaküldés körülményeit, ahol a könyvben Connor még élt, de akárcsak a filmben is, a könyv későbbi jelenetében a Termi azt mondja, hogy John Connort megölte a jövőben. De egy szó mint száz, nekem továbbra is tetszik a sztorija. :evil:

Nem is beszélve a fosatós magyar DTS hangsávról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minimális keretből kihozta a maximumot. :evil: Nézd meg az extrákat is, főleg az elkészítési anyagokat. Agyad eldobod majd.

Holnap meglesem. De valóban kihozta a maximumot a fickó. Végig odaszögezett a képernyő elé, és semmi hiányérzetem nem volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, szinkronosan vagy eredetiben nézted? Fasza volt a hang, mi? :)

Szinkronosan és azt kell mondjam remek volt. De persze eredetiben is megnézem majd. :D Az effektek tökéletesen ültek. Néhol a világok harcára hajazott, de sokkal nagyobb feelingel! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinkronosan és azt kell mondjam remek volt. De persze eredetiben is megnézem majd. :) Az effektek tökéletesen ültek. Néhol a világok harcára hajazott, de sokkal nagyobb feelingel! :evil:

Igen, mindkét hangsávban kitünő a hangkeverés, ámbár a szinkronban lehagytak pár emberi hangot a tömegjeleneteknél. Ezeknél eredetiben jobban átjön a feeling. Node amikor elüvölti magát a szörny, na bazz........tényleg Világok Harca jut az ember eszébe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cloverfiled

 

 

És ha már a Világok Harca. Ott az idegent egy parányi vírus elintézi, míg itt a lény csupasz testét ért ezernyi találat sem igen rogyasztja meg. :evil:

 

 

 

No erre jöttek később ugye azok a magyarázatok, hogy meglehet nem is egy lény szaladgált a városban valójában. Páran összevetették a szörnyes jelenetekben a lény méreteit és méretbeli különbségeket fedeztek fel. Szóval az is lehetséges, hogy igazuk van, csak ugye a ebből a nézőpontból sose láthattuk egész Manhattant a támadás alatt, csupán néhány utcányit. Lehet, hogy őárat mégiscsak kinyirtak, csak a főszereplők mindig élőkkel találkoztak. Nem tudni. :)

A lény zavarodott viselkedésére meg elég jó, és egyben igencsak vészterhelő megállapítás, hogy ő csak egy bébi, aki félemében tombolja ki magát, ezért megy mindene keresztül. :D

Az a jó az egészben, hogy itt végre nincs végleges magyarázat, se olyan happy end, mint pl a Godzillában. Ám egy halvány reménysugár ugye ott van a stáblista végén a főszereplő állapotáról....no meg a szörnyéről is. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

No erre jöttek később ugye azok a magyarázatok, hogy meglehet nem is egy lény szaladgált a városban valójában. Páran összevetették a szörnyes jelenetekben a lény méreteit és méretbeli különbségeket fedeztek fel. Szóval az is lehetséges, hogy igazuk van, csak ugye a ebből a nézőpontból sose láthattuk egész Manhattant a támadás alatt, csupán néhány utcányit. Lehet, hogy őárat mégiscsak kinyirtak, csak a főszereplők mindig élőkkel találkoztak. Nem tudni. :evil:

A lény zavarodott viselkedésére meg elég jó, és egyben igencsak vészterhelő megállapítás, hogy ő csak egy bébi, aki félemében tombolja ki magát, ezért megy mindene keresztül. :)

Az a jó az egészben, hogy itt végre nincs végleges magyarázat, se olyan happy end, mint pl a Godzillában. Ám egy halvány reménysugár ugye ott van a stáblista végén a főszereplő állapotáról....no meg a szörnyéről is. :D

 

 

 

A végén hallottam valamit de mi is volt az? Egyébként amit írsz abban lehet valami. Ezt nem szabad normál filmes szemmel nézni, hisz nem normál film. :D Az, hogy csak egyet látunk az nem azt jelenti, hogy csak egy van. Egyébként helyesbítek. A legászabb jelenet a kamerás fickó halála volt.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

A végén hallottam valamit de mi is volt az? Egyébként amit írsz abban lehet valami. Ezt nem szabad normál filmes szemmel nézni, hisz nem normál film. :evil: Az, hogy csak egyet látunk az nem azt jelenti, hogy csak egy van. Egyébként helyesbítek. A legászabb jelenet a kamerás fickó halála volt.

 

 

 

"Help us." Ezt ismételgeti a srác. Állítólag ha meg visszafelé játszod le akkor azt mondja, hogy a szörny még él.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatérnék a "Melyik film tetszett a legjobban az idén?" témához. :evil:

 

Az idén úgy esett, hogy sok-sok év átlagához képest jóval többször jutottam el moziba (év elején volt egy három hónapos Palace Cinema mozibérletünk, így kb. kéthetente mentünk moziba, aztán úgy rászoktunk, hogy utána is havonta egyszer legalább próbáltunk eljutni), így elég sok filmet láttam mindenféle műfajban. Volt köztük érdekes, felejthető, nagyon jó, nosztalgikus, vadi új, székhez szegező ? ennek ellenére viszonylag könnyű volt kiválasztani, mely filmek tetszettek a legjobban, amelyek ráadásul egymásnak nem igazán lehettek konkurensei, mivel nagyjából teljesen különbözőek. Ezek között csak az első helyezettet voltam képes megnevezni, a többiek úgy nagyjából egyformán jók voltak nálam.

 

2008 legjobb filmje: A sötét lovag - ez nem volt kérdéses, mivel ez volt az a film, amit kétszer is láttam moziban, és mind kétszer odaszegezett a székhez végig, annak ellenére, hogy én annyira nem kedvelem az ilyen sötét tónusú filmeket. Ezt a filmet azonban nagy reményekkel vártam, mert a Kezdődik is nagyon tetszett, és nem is csalódtam. :)

 

A második körös legjobbak, amelyek szintén remek moziélményt nyújtottak, mégha más-más miatt is: Nem vénnek való vidék (alig beszélnek benne, mégis végig megvan a feszültség), Indy4 (ngyon szerettem az első három részt, így jó volt viszontlátni Harrison Fordot az öregedő Dr. Jones szerepében), a Vasember (nem vártam tőle semmi extrát, de maximális kikapcsolódást nyújtott, RDJr. nagyszerű volt benne), a Trópusi vihar (már régen nevettem ennyit filmen :D), a Wall-E (szép animáció és kedves történet), az Égető bizonyíték (totális agyamentség, de remek színészek tolmácsolásában, és annyira ki tudott kapcsolni :D), és persze Mamma Mia! (annyira nem vagyok oda a szirupos romantikus történetekért, de ez elvarázsolt a zenéjével és úgy egészében )).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az idei filmek közül nekem is a Sötét Lovag tetszett legjobban.

A Vasember is jó volt.

A Klónok háborúja nálam csak a 3. legjobb.

 

A jövő évi mozifilmek közül nagyon várom a Rozsomákot, a Terminator Megváltást, a Transformers 2-t. Ja és persze a Megtorló 2-t is, mivel azt nálunk nem mutatták be idén.

Nagy reményekkel vártam a Runelords-ot is, de mivel nagyon keveset lehet hallani róla, így nem hiszem, hogy jövőre bemutatják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Warner Brothers, elbukta a Watchment...A Fox-é lett a forgalmazási jog meg minden más, megnyerték a bírósági pert... :evil:

 

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=51558

 

A film maga Rated R lesz, és jó két és fél órás, csak nehogy a Fox megvágja meg Pg-13.at csináljon belőle gyorsan :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

itt egy kis háttértörténet, az aeonflux blogon találtam:

 

A Warner Bros. szörnyű karácsonyi ajándékban részesült: bírói döntés alapján a WATCHMEN forgalmazási joga ma hajnalban átkerült a 20th Century Foxhoz. A Fox még februárban nyújtotta be a keresetet, mi szerint igazából nekik lett volna joguk megfilmesíteni Alan Moore zseniális képregényét, melynek jogait már a 80-as évek végén megszerezték. Kellemes lépés megvárni, hogy egy rivális stúdió 100+ millió dollárt beleöljön egy projectbe, mi több partnert hívjon a nemzetközi forgalmazáshoz (a Paramount személyében), ami leginkább annak jele, hogy nem bírják anyagilag, s aztán bekopogni, hogy "tök rendes tőletek, hogy megcsináltátok, de ez a stuff a miénk". Az üggyel megbízott bíró a januárra hírdetett tárgyalást beelőzve ma hajnalban kijelentette, hogy a Foxnak igaza van, övék a film, mostantól tehát az a kérdés, hogy a két stúdió meg tud-e állapodni a márciusig, vagy bukjuk a bemutatót. Kétesélyes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.