Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hehe csak egy kis érdekesség. Többek közt ezért is csipázom Cameront

I was living in a Star Wars world in my mind, and all of a sudden I saw this film, and it was like somebody had reached into my hind brain and yanked out a lot of stuff that was in there, and I was seeing it on the screen realized.

 

Akkor hatással van rá a Star Wars, hogy azóta is az elméjében ebben a világban él :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jó ég, a Klónok háborúját lefelejtettem a listámról...:evil: Bár nem tökéletes sok szempontból, de azért benne van a második körben. :)

Én úgy éreztem, hogy a Klónok háborúja csak egy sorozat bevezető epizódja. Nem éreztem igazán mozifilmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szegény Warner Brothers, elbukta a Watchment...A Fox-é lett a forgalmazási jog meg minden más, megnyerték a bírósági pert... :evil:

 

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=51558

 

A film maga Rated R lesz, és jó két és fél órás, csak nehogy a Fox megvágja meg Pg-13.at csináljon belőle gyorsan :)

Hát erre szerintem komoly esély van. Amerikában nagyon megszigorodtak a korhatár törvények. A filmstúdiók többsége pedig arra törekszik, hogy minél lightosabb korhatárbesorolást kapjanak a filmek, miáltal többen nézhessék meg. Azzal meg nem igazán törődnek, hogy ez talán a minőség rovására megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha a Fox megvágja a filmet, a rajongók bolkottálni fogják az egészet. Volt már valami hasonlóról szó a Wolverine esetében.

A Wolverine esetében is megvágnák? Na ne már!

Bár az téy és való, hogy a szuperhősfilmeknél a PG 13 a cél. Azt hiszem A Sötét Lovag is azt kapott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Wolverine esetében is megvágnák? Na ne már!

Bár az téy és való, hogy a szuperhősfilmeknél a PG 13 a cél. Azt hiszem A Sötét Lovag is azt kapott.

A Fox kedves illetékese a film rendezőjének távollétében lecseréltette a totál hátteret a sötét hangulat miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apocalypto

 

Végignéztem. Számomta szimpla akciófilm volt, olykor kissé vontatott elemekkel, de jó kikapcsolódást nyújtott. :) Én csöppet se találtam véresnek, ámbár meglehet, hogy a hidegvér teszi ezt nálam. :D Jó volt hallgatni viszont ezt az inka nyelvet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apocalypto

 

Végignéztem. Számomta szimpla akciófilm volt, olykor kissé vontatott elemekkel, de jó kikapcsolódást nyújtott. :) Én csöppet se találtam véresnek, ámbár meglehet, hogy a hidegvér teszi ezt nálam. :D Jó volt hallgatni viszont ezt az inka nyelvet. :)

 

Észrevetted a tipikus James Horner stílusjegyeket az akciónál? Mikor elkezdtél levadászni Jaguárt. Azok a vascsörömpölések meg miegymás, amit az Aliensben is használt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Észrevetted a tipikus James Horner stílusjegyeket az akciónál? Mikor elkezdtél levadászni Jaguárt. Azok a vascsörömpölések meg miegymás, amit az Aliensben is használt :D

Így elsőre nem figyeltem fel rá. :) De néhány kamerabeállítás igencsak ismerősen köszöntött vissza.

 

Ody, előbb szolidaritásból, kitudja már hányadszor :D , megnéztem a Cloverfieldet. :) Nagyon ott van a szerene ez a film még mindig. :D

Extrákat milyennek találtad? Studiómunkák, miegymás.... :D El se hinné az ember, hogy hol is forgatták a filmet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a CW nem mérhető össze a többi mozifilmmel, mert nem is az. :)

Moziban láttuk, tehát benne van a választékban. :D

Poént félretéve: tény, hogy sokkal inkább az, amit mondotok, egy sorozat bevezető része, mint mozifilm, de ettől még igaz, hogy minden hibájával együtt tetszett, és jobban, mint pár más mozifilm, amit annak is szántak. :) De valószínűleg azért is nem jutott eszembe elsőre, mert már én is a sorozat 0. részeként tartom számon. De ettől még 2. körös marad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van még egy film amit nemrég néztem meg és elég kellemes benyomásokat okozott. Ez pedig a Nyolc Tanú. Nagyon jó volt a sztorivezetése, asszem talán a Déja vu óta ez volt az a film mely némi meglepetést okozott ezzel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este lesz a TV2-n az Igazából szerelem, ami a karácsonyi filmek kategóriájában számomra a No.1 már évek óta, amióta moziban bemutatták, könnyed, humoros, és időnként megható. :)

Több szálon egymás mellett párhuzamosan futó történeteket látunk, Londonban, a karácsonyt megelőző hetekben. A szálak látszólag teljesen egymás mellett haladnak, de aztán időnként összeakadnak - az egész mégsem kusza, hanem nagyon élvezhető és szerethető.

A film témája nemcsak a szerelem, hanem a szeretet maga, családon belül és kívül, barátok, munkatársak között, annak minden buktatójával, fájdalmával és örömével. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, előbb szolidaritásból, kitudja már hányadszor :D , megnéztem a Cloverfieldet. :) Nagyon ott van a szerene ez a film még mindig. :)

Extrákat milyennek találtad? Studiómunkák, miegymás.... :D El se hinné az ember, hogy hol is forgatták a filmet. :D

Ma a Batmant néztem, de azért hamarosan sort kerítek az eredeti változatra is. Az extrák annyira nem nyűgöztek le elsőre, bár volt bennük sok új infó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a Batmant néztem, de azért hamarosan sort kerítek az eredeti változatra is. Az extrák annyira nem nyűgöztek le elsőre, bár volt bennük sok új infó.

Én pont holnapra tervezem a Tim Burtonos változatot. :)

Apja fia. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

Spoiler:

Csak most tudatosult bennem, hogy Rachel szinte biztos volt benne, Batman megmenti őt. Amikor DEnt ordibált, hogy miért érte jöttek, akkor meg is rezzen.

 

Valaki elmagyarázná, hogy amikor Wayne kilövi a golyókat a téglákba annak mi értelme van? :) Még most se sikerült rájönnöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TDK

 

 

Csak most tudatosult bennem, hogy Rachel szinte biztos volt benne, Batman megmenti őt. Amikor DEnt ordibált, hogy miért érte jöttek, akkor meg is rezzen.

 

Valaki elmagyarázná, hogy amikor Wayne kilövi a golyókat a téglákba annak mi értelme van? :) Még most se sikerült rájönnöm.

 

 

 

A törmelékek alapján rakta össze a lövedéket. Csak a bibi az, hogy a töltényhüvelyen kéne az ujjlenyomatnak lennie. :S Vagy valami hasonló ok miatt legalábbis.....

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este lesz a TV2-n az Igazából szerelem, ami a karácsonyi filmek kategóriájában számomra a No.1 már évek óta, amióta moziban bemutatták, könnyed, humoros, és időnként megható. :)

Több szálon egymás mellett párhuzamosan futó történeteket látunk, Londonban, a karácsonyt megelőző hetekben. A szálak látszólag teljesen egymás mellett haladnak, de aztán időnként összeakadnak - az egész mégsem kusza, hanem nagyon élvezhető és szerethető.

A film témája nemcsak a szerelem, hanem a szeretet maga, családon belül és kívül, barátok, munkatársak között, annak minden buktatójával, fájdalmával és örömével. :)

Megnéztem és szerintem marha jó volt. :D Szerencsére nem vitték túlzásba ezt a csöpögős, nyáladzó szeretet dumát, épp ídőben tértek át a vígjáték vagy akár a drámaibb részekre. :D Hatalmas arcok voltak benne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem és szerintem marha jó volt. :) Szerencsére nem vitték túlzásba ezt a csöpögős, nyáladzó szeretet dumát, épp ídőben tértek át a vígjáték vagy akár a drámaibb részekre. :) Hatalmas arcok voltak benne. :D

Hugh Grant mint miniszterelnök nagyon jó. :D Én azon a csávón haltam be, aki elment Amerikába, és tényleg jó csajok omlottak a lábai elé. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este lesz a TV2-n az Igazából szerelem, ami a karácsonyi filmek kategóriájában számomra a No.1 már évek óta, amióta moziban bemutatták, könnyed, humoros, és időnként megható. :)

Most nem néztem meg, mivel leszedtem nemrég, így idén már láttam, és mivel kiírtam, bármikor elővehető, mondjuk rosszkedv ellen is :) Remekül sikerült film egy rakat ismert színésszel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez tényleg jó kis romantikus film. Hasonló stílusú mint a sztárom a párom.

Nekem pl ez a film nem jut eszembe róla, mert a Sztárom a párom egy szimpla JR romantikus film, van neki több is. Max az angol környezet és Hugh Grant a közös, de semmi több :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hugh Grant mint miniszterelnök nagyon jó. :) Én azon a csávón haltam be, aki elment Amerikába, és tényleg jó csajok omlottak a lábai elé. :)

Hát öregem, ezt a mázlit amit kifogott. :D Húszas éveimben ha tudtam volna rám is ilyen fogadtatás várna ha belevágnék a nagyvilágba.... :D

De a kissrác is jó fej volt. :D

Tényleg mind-mind jó karakter volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem és szerintem marha jó volt. :) Szerencsére nem vitték túlzásba ezt a csöpögős, nyáladzó szeretet dumát, épp ídőben tértek át a vígjáték vagy akár a drámaibb részekre. :) Hatalmas arcok voltak benne. :D

Na bezzeg, ha elvittem volna lemezen, tuti nem nézzük meg, pedig már tudhatnád, hogy csak a jobbfajta rom filmeket csípem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na bezzeg, ha elvittem volna lemezen, tuti nem nézzük meg, pedig már tudhatnád, hogy csak a jobbfajta rom filmeket csípem :D

Szerintem nem volt ez éppen az a tipikus romantikus film. Ha szimplán csak a szeretet, meg a szerelem erejéről zagyváltak volna, úgy otthagytam volna, hogy porzott volna utánam a parketta. :) Mint alább is írtam.

 

Bazz, a régi Troggs számot éneklő ürge mekkora volt már! :D

" Ne drogozzatok! Legyetek popzenészek és ingyen hozzájuttok! "

:):D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.