Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Batman

 

Uh, hát ez szuper volt. :) Nem is tudom mikor láttam utoljára. Jó volt kicsit nosztalgiázni rajta. :)

Nekem valahogy ez a Tim Burtonos jobban odatette magát a feelingjével. Gotham látványvilága egész egyszerűen fantasztikus. A festett hátterek ugyan már nem nagyon jellemzőek a mai filmes CGI korszakban, de azért áraszt magából egyfajta hangulatot. :D

Nicolson Jokere meg tényleg zseniális volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nicolson Jokere meg tényleg zseniális volt. :lol:

Hát, ha nem rögtön egy hóbortos nagybácsi jutna eszembe róla, aki azzal kerget hogy húzzam meg az ujját, még tetszene is. :lol:

 

Amúgy a Batman 1-2-nek a hangulata tényleg mindent visz. De szerintem ebben 70%-ban Danny Elfman zenéje tehet, zseniális az összes filmzenéje neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jokert választották meg minden idők leggonoszabb karakterének valami komoly szavazáson

http://www.worstpreviews.com/headline.php?...427&count=0

 

Itt a lista:

 

1. The Joker

2. George W Bush

3. Darth Vader

4. Freddy Krueger

5. Cruella De Vil

6. Tricky Dicky

7. Tony from EastEnders

8. Wicked Witch of the West

9. Jaffar from Aladdin

10. The shark in Jaws

 

Vader csak a 3., Bush elnök gonoszabb nála :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Bakancslista

 

Ezt a filmet mindenkinek látnia kell. Hihetetlen jó. :lol: Fel is kerül nálam a dobogóra. Freeman és Nicholson kész jutalomjátékot játszik. Nagyon megható az egész sztori, de hál isten tele van fergeteges póénokkal. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jónak jó film, de én többre számítottam ettől a párostól.

És van benne egy olyan filmelem ami manapság oly divatos, de én csak ásítozni tudok rajta (a fehér az buta gazdag, a fekete az szegény zseni).

Ez egy buta sztereotipia. :lol: Nekem meg ez fel sem tűnt.

Máskülönben amit ebből a történetből ki lehetett hozni, azt ki is hozták szerintem. :lol:

( A megcsókolni a világ legszebb nőjét -pontnál, bazz meghatódás ezerrel ) Tökéletes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TDK -ból eléggé hiányzik Katie Holmes. :lol: Sajnos erre kellett rájöjjek. Ha benne lett volna az óriási érzelmi többlettel ruházza fel az amúgy is felspannolt filmet. Sajnos Gyllenhaal -al nem igazán lehet azonosulni. :lol: Ez és a még több hangulati elem hiányzik ahhoz, hogy a film minden szempontból tökéletes legyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TDK -ból eléggé hiányzik Katie Holmes. :lol: Sajnos erre kellett rájöjjek. Ha benne lett volna az óriási érzelmi többlettel ruházza fel az amúgy is felspannolt filmet. Sajnos Gyllenhaal -al nem igazán lehet azonosulni. :lol: Ez és a még több hangulati elem hiányzik ahhoz, hogy a film minden szempontból tökéletes legyen.

Nálam a Begins élvezeti értékéből elég sokat lehúz Katie Holmes játéka. Nagy hibát követett el Nolan amikor beválogatta őt a szerepre, annyit teljesít a csaj egész végig hogy félmosollyal végigbambulja a filmet. De erről nem csak ő tehet, a szövegei is alapból rosszul lettek megírva.

Engem is nagyon zavar hogy két különböző színész játsza Rachel-t, utálom az ilyesmit. És szerintem Gyllenhaal se alakít valami fényeset a TDK-ban, hiába jobb mint Katie. Találhatott volna egy harmadik színésznőt, aki viszont mind a két filmben játszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katie nem valami jó szinész viszont bájos és ez bőven elég is. Gyllenhall szerintem remek szinésznő, sőt figyelmes kezek alatt még az kiderül róla, hogy tele van kedves női bájjal (pl. Stranger Than Fictionban tündéri), de a TDK-ban egy nagyon unalmas "szomszéd csajnak" tünik.

 

Spoiler:

Valoszinüleg ennek is köszönhető, hogy a halála nem hogy nem megrázó, de számomra egyenesen érdektelenre sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy szupertitkos Transformers 2 kép!!!

Ami akár lehetne a cikk tanulsága szerint:

"hese could also be stolen medical pictures of the inside of Jennifer Lopez's vagina." :lol: :lol: :lol:

http://www.latinoreview.com/news/shhhh-sup...the-fallen-5902

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy szupertitkos Transformers 2 kép!!!

Ami akár lehetne a cikk tanulsága szerint:

"hese could also be stolen medical pictures of the inside of Jennifer Lopez's vagina." :lol: :lol: :lol:

http://www.latinoreview.com/news/shhhh-sup...the-fallen-5902

Ez nagyon durva lenne. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

emiatt késik nálunk a Salvation. :lol:
Az is késik? A franc. Mondjuk nem meglepő. Hát elmehet valahová az aki arról tehet. Érdekel hogy az Evetár fog-e késni. De mikor lesz az még.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is késik? A franc. Mondjuk nem meglepő. Hát elmehet valahová az aki arról tehet. Érdekel hogy az Evetár fog-e késni. De mikor lesz az még.

Ha minden igaz, az Avatar világpremier lesz szerencsére. December 18 egy év...Huh még messze van :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre a filmre most bukkantam rá, szerintem érdekes lesz

http://www.imdb.com/title/tt1188729/

 

Valami űrhajón játszódó sci-fi horror Dennis Quaiddal meg Ben Fosterrel (3:10 to Yumában fantasztikusat alakított)

 

Sztori egyszerű és sejtelmes, az űrhajón utazó legénység úgy ébred fel, hogy nem tud semmit se a missziójáról..

 

Na majd meglátjuk egy nézést majd megér.. :lol:

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy mozis oldal végzett egy nagy közvélemény kutatást nők, férfiak körében, mely az a tíz film, amit legjobban várnak 2009-ben:

 

According to Women:

1. "Harry Potter and the Half-Blood Prince": 25%

2. "New Moon": 15%

3. "Transformers: Revenge of The Fallen": 11%

4. "Angels & Demons": 9%

5. "X-Men Origins: Wolverine": 7%

6. "Star Trek": 6%

7. "Public Enemies": 5%

8. "Night at the Museum: Battle of the Smithsonian": 4%

9. "The Lovely Bones": 3%

10. "Where the Wild Things Are": 2%

 

According to Men:

1. "Star Trek": 23%

2. "Transformers: Revenge of the Fallen": 17%

3. "Harry Potter and the Half-Blood Prince": 14%

4. "X-Men Origins: Wolverine": 9%

5. "Terminator Salvation": 7%

6. "Watchmen": 7%

7. "Angels & Demons": 5%

8. "Public Enemies": 3%

9. "G.I. Joe": 3%

10. "New Moon": 3%

 

http://www.worstpreviews.com/headline.php?...435&count=0

 

A Star Trek az első helyen a férfiak körében, érdekes. A nők meg 3. helyre beszavazták a Trafókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.