Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Amúgy a kamioné volt érzésem szerint a legnagyobb bukfenc :P

Az nagyon hatásos effekt! Ebből a szempontból az autós üldözés a legjobb. Na meg amikor elmegy Batman vizorjából a kép. Hirtelen néma csend és sötétség lesz egy fél pillanatra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég durván :P

Travoltának kijárna már egy jó szerep. Ezekkel az átlagos Cobra 11-es akciófilmekkel egyre lejjebb süllyed..

Szerintem visszatérhetne a táncos filmekhez, bár gondolom volt oka, hogy befejezze őket.

Utoljára talán az Ál/Arcban nyujtott remek alakítást. Nekem legalábbis bejött az a film. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nagyon hatásos effekt! Ebből a szempontból az autós üldözés a legjobb. Na meg amikor elmegy Batman vizorjából a kép. Hirtelen néma csend és sötétség lesz egy fél pillanatra.

Össze lehetne vetni a Terminator 3-ban látott daruskocsi bukfencével. :P Az is sirály volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Össze lehetne vetni a Terminator 3-ban látott daruskocsi bukfencével. :P Az is sirály volt.

 

Terminator 2-ben vannak a legjobb ackió jelenetek akkor is :P

Kaminon leugrat a hídról, a T1000-es motorral kopogtat a helikopter szélvédőjén, vagy ugye a T1000es helikopterestöl odapaszírozzák a másik autóhoz, de a kedvenc mikor Swarci röpke eleganciával ránt egyet a kormányon és a folyékon nitrogénes kamion gyárlátogatást tesz :P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a TDK-beli hatásosabb volt a bukfencet megelőző csenddel, és az utána lévő batpodos falon átfordulással. :P

Nekem mindkettő bejött, igaz mindkettő tökéletesen valótlan volt. :P

Az egyikben mezei lámpaoszlopok fogják meg a kamiont, a másikban meg szinte semmi, mert ugye nem látjuk, hogy bármiben is megakadt volna a kampó amit Swarci leeresztett a csatornába. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem mindkettő bejött, igaz mindkettő tökéletesen valótlan volt. :P

Az egyikben mezei lámpaoszlopok fogják meg a kamiont

Szerintem ott más játszik. Mielőtt a kami borulni kezdett mindkét kábel kiszakadt az elejéből és füstölni kezdett a hűtőrács. Az is lehet hogy leblokkolt az elülső tengely és azért állt fejre.

 

Mégse szakadtak ki hanem belemartak a lökhárítóba. Mind1 akkor is nagy túlzás. :P

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott más játszik. Mielőtt a kami borulni kezdett mindkét kábel kiszakadt az elejéből és füstölni kezdett a hűtőrács. Az is lehet hogy leblokkolt az elülső tengely és azért állt fejre.

Meg is ette a fene ha blokkolás miatt minden kamion fejére állna :P :P :P

Itt simán eltúlozták az egészet, mint a T3-ban. :P Kölött bele az ilyen effekt is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen de igaz. 2009 nyarán egy képregényfilm se lesz a mozikban. Ez hogy lehetséges? :P

Na még várjuk meg mi lesz a végső döntés a Watchmen-t illetően. Vagy bemutatják időben, vagy csussztatják, hogy ne legyen fedésbe a Wolverine-al, vagy törlik......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Travolta sztár volt a hetvenes évek végén, és tán még a nyolcvanas évek elején. Aztán sorra buktak a filmjei és kiesett Hollywood kegyeiből .Aztán jött Tarantino és a karrierje ismét csúcson volt. Tán még van is.

Azért a Nicsak ki beszél filmek úgy ahogy teljesítettek a pénztáraknál, ne feledjük :P 89-93 között.

 

Kiskoromban nagyon bírtam hehe. Bár inkább Reszkessetek betörők és Dennis a komisz párti vagyok:D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam pár filmet az utóbbi időben.

 

Bakancslista

 

Eszméletlen jó film volt. Műfajilag vígjáték, de közben az egész filmet áthatja a tragédia. Nicholson és Freeman kitünő alakítást nyújtanak. Ahogy a kezdetben egymásnak vadidegen emberek röpke 3 hónap alatt eljutnak a legjobb barátságig az maga a történetvezetés csúcsa.Mire a film végére és az ember nagyon megszereti a két haldokló figurát. Le a kalappal az alkotók előtt.

 

 

Good By Lenin

 

Ez is vígjátéknak készült, de ebben is jó nagy adag drámai elem van.A története: Van egy Ndk-s család ahol az anyuka vezető pártfunkcionárus, és él-hal a szocializmus eszméjéért. Az Ndk végóráiban(1989-ben) az anyuka kómába esik.1990-ben magához tér, mikor már az Ndk megszünt.Az orvos közli a fiával, hogy nem szbad felizgatni mert visszaeshet.Ezért a fiú úgy dönt, hogy az anyukájának feltámassza az Ndk-t kicsiny szobájában.

Amikor vége lett a filmnek csak ültem és néztem ki a fejemből, hogy mi volt ez?A poénokon nevetne az ember, de nem tud, mert a filmet áthatja egy nosztalgikus érzés.Főleg az én korosztályomnak ajánlható, akik még éltek a szocializmusban.Baromi furcsa visszanézni a saját gyerekkorunkat.Ugyanakkor nagyon nagy a kontraszt a Nyugat és Kelet között. A drámát még az is fokozza amikor bemutatásra kerül, hogy a politika hogyan szakít szét családokat.

Aki szeret nosztalgiázni annak kötelező.

 

 

Death Race

 

 

Statham Mester egy nem olyan régi filmje. Nagyon jól összehozott kis akciómozi. A nyolcvanas éveket idézi. Tömény zúzás.Ebben több lőszert lőnek ki mint John Rambo élete folyamán. A bosszú börtönében című filmhez hasonlítható.J a és Statham enyhén szőrös mellkasát itt is mutogatják(mint szinte minden filmjében) minden szögből a hölgy nézők nagy örömére. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Terminátor 3-ban nagyon sok a logikai hiba. Rajongók állítják ezt. A rajongók szerint Sarah Connornak is élnie kellett volna benne.

Szóval csak azt nem értem miért szidják ennyire azt a fiilmet.

Nem éppen a legjobb Terminator film, de azért nem lett olyan hú de szörnyű szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az meg a másik hogy a maffiozók halálát nem kell megmagyarázni a közvéleménynek..Én szerintem.

 

 

Az nem lett volna igazán lényeges hogy KétPofesz kiket nyírt ki. Csak az számított hogy ne hagyják hogy folt essen Hárvi becsületén meg hogy Joki ne győzzön. Ha KétPofesz a sarki közértest nyírta volna ki akkor az is számított volna annyit mint akiket kicsinált és bőrkoma még azt is magára vállalta volna.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a Terminátor 3-ban nagyon sok a logikai hiba. Rajongók állítják ezt. A rajongók szerint Sarah Connornak is élnie kellett volna benne.

Szóval csak azt nem értem miért szidják ennyire azt a fiilmet.

Nem éppen a legjobb Terminator film, de azért nem lett olyan hú de szörnyű szerintem.

Én imádom a Terminator filmeket, mondjuk én se vagyok sokmindennel kibékülve a T3-al kapcsolatban, de inkább a Terminator 3 ezerszer, mint mondjuk egy AvP filmecske... :P

 

Az AvP filmeket és a T3-at is rajongók zöme utálja, valaki szereti, de a többség ki nem állhatja :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.