Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi, bár annyira nem hoz lázba. :D
Szívesen! :D Valahogy még engem se tűzelt fel túlságosan. Várom de nem annyira mint mondjuk a TS-t.

 

Neked tetszett az első rész? Mintha úgy emlékeznék, hogy nem igazán...
Az előzőért oda voltam és még mindig tetszik. Ahogy kijött DVD-n rohantam is megvenni. :D

A trélerektől nagyon vártam és mielőtt elmentem rá moziba egy kritika miatt egy kicsit meginogtam de az a film közben elmúlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók ezek a Ducati mocik. Az 1986-os légy telepodját egy olyan cilinderéről mintázták. :D

 

Engem meg ki tudnak kergetni vele a világból :D
Akkor már meg is van hogy Oldi kit fog ellened küldeni ha megorrol rád valamiért. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az új Star Trek mozi hivatalos oldalát magyarul és angolul is! Elég jól lett kivitelezve, körültekinthetsz az Enterpriseon, elolvashatod a szereplők hátterét. Mint a legtöbb oldalnál, csak minőségien kidolgozva, és alatta egy elég kellemes zene megy. Mindenkinek ajánlom, bár a magyar nyelvű egy kicsit hiányosabb.

 

Angol ST oldal

Magyar ST oldal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb jöttem meg Wolvieról. Nagyon klassz múvi. Ebben az évben a Watchmen mellett ennek jött be eddig még nagyon a főcíme.

Spoiler:

Prof X is feltűnik benne jejeje. :D Hálistenek az szinkrózta aki a korábbi filmekhez.

A stáblista alatt és után van még egy-egy nemnagydurranás jelenet amik miatt életemben először végigültem moziban egy filmet.

 

Klafa az új TS szpot de jó lenne már ha Vasoldalú Miskáról is lenne végre valami. Egy kép is megtenné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb jöttem meg Wolvieról. Nagyon klassz múvi. Ebben az évben a Watchmen mellett ennek jött be eddig még nagyon a főcíme.

Spoiler:

Prof X is feltűnik benne jejeje. :D Hálistenek az szinkrózta aki a korábbi filmekhez.

A stáblista alatt és után van még egy-egy nemnagydurranás jelenet amik miatt életemben először végigültem moziban egy filmet.

 

Klafa az új TS szpot de jó lenne már ha Vasoldalú Miskáról is lenne végre valami. Egy kép is megtenné.

Én holnap nézem az X-men kezdetek: Rozsomákot. :D Remélem tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Roozsoomááák! :D
Oszt engem az minek izgasson? Ha farkas van a film magyar címében akkor csak azt fogja nézni. Felesleges nekem ezzel jönni mert úgyis tojok rá. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.