Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Köszi a beszámolót. :D A leírtak alapján nagyjából hozza azt, amit én is várok tőle. Hamarosan én is megnézem. :P

Nagyon szívesen :P Remélem, jól szórakozol majd rajta :P

 

Nem vártam meg még a számláló elérte a két percet. Ezek még panelkörnyezetből is kilógnának a bunkóságukkal. Ásót és kapát a kezükbe! :P

Kikérem minden jóérzésű kertben is melózó ember nevében, hogy ezt kívánod nekik :P

 

A sors keserű fintora, hogy a film gyermekszereplői még mindig nyomorognak. Ennyit Hollywood segítőkészségéről.

Hónapok óta mindenféle hírek terjengenek róluk, de véleményem szerint az egész inkább csak médiaszenzáció, a valósághoz valószínűleg semmi köze egyik hírnek sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek szépen szárnyal Amerikaországban. :P 116 millánál tart.

Angyalok és Démonok meg 16 millával nyitott pénteken. Durván feleannyian érdeklődtek iránta mint a Trek után a kezdéskor.

 

"Megjegyzem, nem voltunk sokan a moziban, mivel most mindenki az Angyalok és démonokra izzított icon1.gif "

 

(Eh, szívem, hol is az a többség? :P:D:P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Paramountosok az USA tagállamok részére nemrég indítottak egy játékot aminek az a lényege hogy az ST-ben Artut kéne megtalálni.

Szerintem abban a jelenetben van amelyikben Uhura egy kis lakosztályban vetkőzik és a tőle balra eső képen van rajta a kis csipogi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Paramountosok az USA tagállamok részére nemrég indítottak egy játékot aminek az a lényege hogy az ST-ben Artut kéne megtalálni.

Szerintem abban a jelenetben van amelyikben Uhura egy kis lakosztályban vetkőzik és a tőle balra eső képen van rajta a kis csipogi.

Vagy talán itt? :D

faker2d2instartrek.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Trek szépen szárnyal Amerikaországban. :D 116 millánál tart.

Angyalok és Démonok meg 16 millával nyitott pénteken. Durván feleannyian érdeklődtek iránta mint a Trek után a kezdéskor.

 

"Megjegyzem, nem voltunk sokan a moziban, mivel most mindenki az Angyalok és démonokra izzított icon1.gif "

 

(Eh, szívem, hol is az a többség? :P :P :P )

Hát, várjuk ki mi lesz még a Terminátor Megváltásnál és a Transformers: A Bukottak bosszújánál. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés. Ha filmes élményre vágysz, akkor semmiképpen, mert az eseményeket tudod előre, elmarad a meglepetés a moziban. Utána viszont szerintem érdemes elolvasni egyszer, ha nem bánod, hogy más a könyvélmény, mint a filmes. Történet szempontjából tök mindegy, mert a film önmagában is érthető kerek egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sam Worthington mint Perseus

Olvasom hogy ő az új Harrison Ford. Mármint hirtelen egycsapásra nagy sztár lesz, és mindkettő egy hatalmas látványfilmmel alapozta meg a hírnevét.

Aztán Ford ács, míg Worthington meg eredetileg kőműves, együtt össze is hoznak egy házat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem túl biztatóak az első TS -kritikák. RT

 

A lényeg, hogy sok zúzás raktak bele, látványos, akció dús (erre garancia hogy azt írják non-stop az lesz)pörgös legyen.

A dvd változaton meg ott lesz a 30 percnyi kimaradt jelenet, ami a karakterekkel foglalkozik.

A mozis verzió emiatt nem tökéletes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a rinyát megint. Anno mindenki full jövőbeni harcot várt. Most meg merengős-kesergőst akar "mindenki" (?) :) Sok embernek ezt már el kéne döntenie.

 

Engem tuti nem fog érdekelni a karakterfejlődés, 2018-ra már tuti leamortizálódtak a túlélők kétségbeesettek szintjére. Nincs mit és hová fejlődni, túlélni kell és kész. Végén elég lesz egy minimális pátosz, happy end, új remény.

 

Nekem az a fontos, hogy lássam összeállni a Tech Comot, forgácsolódni a termiket, némi húsdara itt meg ott oszt a végén lásd egy bekezdéssel feljebb. Francokat kell itt dramatizálni meg játszani a kínszenvedőset. Az Ítélet napja után nehogymá' még akadjon nyúlbéla a karakterek közt. Zúzás ezerrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na durva, hogy már ennek is kijött az előzetese, pedig egy héttel később adják, mint az Avatart :)

Nagyon jónak tűnik, tuti nézős lesz. Kíváncsi leszek a két film harcára majd a pénztáraknál. Lesz tolongás rendesen karácsony környékén :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.