Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Jó, de ha R3D lesz, akkor neten nem hiszem, hogy terjedni fog, csak az Imaxos és a 3D-s mozikban lesz látható.

Szerintem a sima mozitermekben is látható lesz a 2D-s trailer. :) De azért nem semmi, hogy 15 percet adnak majd belőle. Amúgy a trailer Pandorával fog foglalkozni.

Kicsit fura, hogy a youtube tele van videóanyagokkal a rendezvényről, de pont a levetített húsz percből senki se vett fel semmit. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő, hogy én adok erről hírt és nem Jake. :lol:

Bár szerintem már tud róla. :)

Szerencsés helyzetben volt az, aki ott lehetett a Comic-Conon, ugyanis az Avatar szekcióban megjelent James Cameron, aztán bemutatott 25 percnyit az új filmjéből. Közel 6.000 ember élvezhette ezeket a jeleneteket.

 

Ezen kívül bejelentették, hogy augusztus 21.-én Avatar nap lesz, azaz a világ különféle mozijaiban 15 percet levetítenek az Avatarból, az érdeklődök pedig ingyen nézhetik ezt meg.

 

Ha Magyarországon is lesz, akkor Jake biztos ott lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő, hogy én adok erről hírt és nem Jake. :lol:

Bár szerintem már tud róla. :)

Szerencsés helyzetben volt az, aki ott lehetett a Comic-Conon, ugyanis az Avatar szekcióban megjelent James Cameron, aztán bemutatott 25 percnyit az új filmjéből. Közel 6.000 ember élvezhette ezeket a jeleneteket.

 

Ezen kívül bejelentették, hogy augusztus 21.-én Avatar nap lesz, azaz a világ különféle mozijaiban 15 percet levetítenek az Avatarból, az érdeklődök pedig ingyen nézhetik ezt meg.

 

Ha Magyarországon is lesz, akkor Jake biztos ott lesz.

Elképesztő, hogy pár hsz-el előbb már volt róla hír. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gamerből vajon lesz játékadaptáció? :lol:
Az jó lenne. Videójáték a videójákban videójátékot még nem nyomtunk. :)

 

Jöhetne egy fél perces teaser belőle :D
Igazán összedobhatnának valamit. Sly bá' nagyon durva egy alak lehet benne. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán összedobhatnának valamit. Sly bá' nagyon durva egy alak lehet benne. :lol:

Nekem valahogy hiányoznak azok a képek ahol, álcafestékkel kipingálva, "protectoros" málhamellényeken csüngő kézigránátokkal, helikopterek oldalára szerelt gépágyúkkal egyensúlyozva, morózus tekintettel járják a dzsungelt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nehezményeztem én is :S Egész egyszerűen lóütők ültek be a termekbe. Bezzeg a New Moonból már a filmet is leadhatnák a youtubeon.

Még James Cameronnak is jól jött volna, ha egyesek mobilkamerával felvesznek valamit belőle és felrakják a Youtube-ra. Ingyen reklám lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valahogy hiányoznak azok a képek ahol, álcafestékkel kipingálva, "protectoros" málhamellényeken csüngő kézigránátokkal, helikopterek oldalára szerelt gépágyúkkal egyensúlyozva, morózus tekintettel járják a dzsungelt. :lol:
Szerintem ezeknek egy részét CG-vel fogják utólag rájuk adni. :)

 

Ez lenne az elvárható reakció, nem? :D
Meg az "OMG!". :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezen kívül bejelentették, hogy augusztus 21.-én Avatar nap lesz, azaz a világ különféle mozijaiban 15 percet levetítenek az Avatarból, az érdeklődök pedig ingyen nézhetik ezt meg.

Végül is munkaszünetes nap lesz akkor, ha valóban lenne ilyen és valaki arra jár, akkor számoljon be róla :lol:

 

Hmm.. akárhogy is, de nekem tetszik ez a kép (is) :) Tuti szembe megyek megint a közvélekedéssel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjöttem a Potterről. Az eddigi részekkel ellentétben ez tetszett, bár kicvsit húztam az orromat az Odú felgyűjtásakor, meg a Piton féle csendreintéstől, de más amúgy jó volt.

Spoiler:

Bár az kicsit furcsa lesz majd, hogy Dumbledore-ral nem beszélték át a horncruxokat, így Harry nem fogja tudni, hogy mi a következő 4 horncrux (hisz a gyűrű, a napló és a medált tudja, valamint Voldemortot is).

A manókat sajnálom, viszont, hogy SVK órát sem mutattak az picit dühítő.

 

Végeredményben, ez jobb volt, mint az eddigiek. Kevés könyvfeldolgozás tetszik, de ez a könyvbeli párbeszédekkel tetszetős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeredményben, ez jobb volt, mint az eddigiek. Kevés könyvfeldolgozás tetszik, de ez a könyvbeli párbeszédekkel tetszetős.

Érdekes, hogy neked meg ennyire bejött :D Kíváncsi leszek még néhány véleményre innen. Lehet, hogy csak én vagyok a kelleténél elégedetlenebb? :D

 

Ez az! Végre! Megint mehetek majd moziba. :D

Mehetnél most is, csak mást nem akarsz moziban nézni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moon:

Miért nem mutatják be itt Magyarországon ezt a jó kis filmet? Vagy legalább a neten lehetne belőle "ízelítő", ehelyett érjem be azzal, hogy majd valamikor lesz. :D:D

 

Egy szerencsés ember kritikája...

 

Bocsi, csak egy napi keresgélés után kiakadtam. :S

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.