Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A 15 perc tartalma plusz a trailer infója

The extended trailer will contain much of the "Avatar" footage shown at screenings this summer at exhibitor events in Hollywood and Amsterdam, and also at Comic-Con. But at least one unspecified new scene will be included.

 

Part of the footage shows Sam Worthington's Avatar character adapting to a strange new environment in the fantastical world of Pandora, and a battle scene figures in a closing montage. There also is an extended clip involving a forest attack by wolf-like creatures.

 

The other "Avatar" trailer will continue to play in coming weeks before feature presentations of Fox Searchlight's comedy "Post Grad," the Weinstein Co.'s Brad Pitt starrer "Inglourious Basterds" and other late summer and fall releases.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perc tartalma, amit Comic Conon és Amsterdamban levetítettek , kiegészítve új filmes jelenetekkel. Pl mikor Jaket a dzsungelben farkas szerű lények üldözik.

 

A mozis 2 perces trailer az új Tarantino film előtt lesz látható meg a FOx egyik komédiája előtt , és onnantól szinte az összes új film előtt az ősz folyamán.

De ez a mozis trailer lesz látható az interneten is aznap pénteken.

Remélem érthető voltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg az egész anyag felkerül a netre is, talán már aznap.

 

Lehet, de én inkább a HD trailert fogom rongyosra nézni, mintsem a rossz kamerás felvételeket. Kérdéses, hogy a 3D-s képek milyenek lesznek a felvett anyagon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mamika durva :)

Ez nagyon királyul néz ki, bár a roadmovie kifejezés szerintem nem illik rá, legalábbis a trailer szerint. A Roadmovie a Fanboys, a Cool túra.

Nekem úgy tűnik, hogy nem hiába van benne a poros kisvárosi út menti kajálda :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elrabolva

 

Nos ezt is letudtam :D

Remek akciófilm, de.....

.....de olykor fatális következetlenségekkel. Ez annyira nem is zavarna amcsi filmnél, de ez egy európai film ha jól tudom. Bőven lett volna még benne fél óra, amit kihasználhattak volna, bizonyos aspektusok magyarázataként. De ettől függetlenül űdítő látvány volt az egész, kemény zúzásokkal. Nálam picit lemaradt a Paul Walkeres hentelésről és remélem, hogy mielőbb most már lesz a Kevin Baconos filmmel is összehasonlítási alapom :)

Elnéznék még több ilyen filmet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul please. Magyarul.....

 

OFF

 

Erre csak az jut eszembe mindig, hogy Svédországban már nem is adnak tolmácsot az angol nyelvű riportok mellé, mert ennyire evidens, hogy az emberek tudnak angolul. Jó lenne hazánkban is elérni ezt a szintet mondjuk úgy 10 éven belül...

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

 

Erre csak az jut eszembe mindig, hogy Svédországban már nem is adnak tolmácsot az angol nyelvű riportok mellé, mert ennyire evidens, hogy az emberek tudnak angolul. Jó lenne hazánkban is elérni ezt a szintet mondjuk úgy 10 éven belül...

 

ON

Nekem meg csak annyi jut a fejembe, hogy magyar internetes oldal vagyunk, anyanyelvünk a magyar, kár lenne ezt nem kihasználni. Jó lenne már akár holnap is elérni, hogy ha ídézünk valahonnan akkor azt magyarul fűzük hozzá a megjegyzésünkhöz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom melyik filmből van ez a részlet de nagyon jó. Végre nem CGI a 2 lény mozgása.

Hihetetlen :)

Ja, végre valahára nem CGI a két lény mozgása. Hihetetlen ügyesek voltak a fiúk, hogy ezt megtudták oldani a 60-as években CGI nélkül mi? :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Svájc sci-fi thrillerezik

 

 

Az a légiós valami nagyon kemény. :)

A mamikáról kapásból egy rajzfilmsoris idézet ugrott be: "Nindzsa öregasszony." :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.