Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

X-men: First Class, vagy X-men 4?

Még mindig nem lehet tudni, mi lesz.

 

"Lauren Shuler Donner rengeteg film producere volt, de ami minket most leginkább érdekelhet az az X-Men. Elmondása szerint az X-Men: First Class-on ügyködnek. Néhány napja Tim Pocock (aki a fiatal Küklopszot alakította a Wolverine-ban) azt mondta, hogy februárban véget érnek annak a sorozatnak a munkálatai, amiben épp szerepel, aztán hozzálátnak a First Classhoz. Donner azonban ebben nincs semmi igazság, mivel még nem tudják mikor láthatnak hozzá a produkcióhoz, de az biztos, hogy nem februárban. Ezen kívül azt is elmondta, hogy még egyetlen színészt sem szerződtettek erre a produkcióra. A producer ezen kívül elmondta, hogy sok más mutánsokról szóló képregényfilm be van tervezve, kettőt meg is említett, az egyik az X-Men negyedik része, a másik pedig az Új Mutánsok.

Gavin Hood pedig azt mondta nem is oly rég, hogy még nem kérték fel a Wolverine második részének a megrendezésére. A rendező megemlítette, hogy szívesen ledirigálná a Magneto mozit, ha megkérnék rá."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De sajnos még a Karnoszauruszokhoz sem lehet hasonlítani, sőt, ezt talán már csak a Teletabi tudja alul múlni.. Ez a Batman 3-4 sajnos nem ér többet egy kalap kutyagiminál, a Forever ráadásul brutálisan rossz (a CIA tuti terroristák vallatására használja). Akárkinek csinálták, akkor is, a közönség nem mentesíti a rossz filmet az alól, hogy rossz. Nem csak, hogy olyan gyermeteg, hogy tizenegynéhány évesen is kínosnak véltem (pedig akkor még gyerek voltam én is), de a színészek helyében én kérnék elnézést, hogy részt vettem benne (aranymálna különdíjat osztanék az egész gárdának). A történet borzalmas, az effektek iszonyúan gagyik, a zene pedig... nos... sokat elmond, hogy van, amit vágatlanul vettek át az Alien3-ból. Ha ez nem sz*r, akkor nem tudom, hogy szerinted mi lehet az :D

Jó hogy gyengébb a többinél, én csak azt mondom hogy sokan túloznak, minden idők közel legrosszabb filmjeiként szokták néhol emlegetni a két Schumacher remekművet. Ha ez a mélypont, akkor mi van a Gyilkos mutáns darazsak támadása 21-el? Rosszak az átlagnézőnek, de a fiatalabbaknak tökéletes. Én ha most 5-7 éves lennék, biztos hogy a Mindörökké Batmant választanám a TDK helyett.

 

Nem ismerem az Alien 3 zenéjét, de a Forever OST-je elég jól sikerült szerintem (a gagyi szintetizátorozást leszámítva).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami zenét vágatlanul vettek az Alien3-ból? :D Na ezt se tudtam.

Nekem is most tűnt fel. Mikor a "világító-banda" meg akar erőszakolni (vagy legalábbis valami ilyen irányú céljaik lehettek) egy csajt, és a Batmobilt eltulajdonító jövőbeli Robin megmenti, ugyanaz a zene szól, mint az Alien3-ban, amikor a rabok meg akarják erőszakolni Ripley-t és Dillon megmenti (milyen érdekes, hogy a jelenet is azonos... újabb + pont a Forevernek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gavin Hood pedig azt mondta nem is oly rég, hogy még nem kérték fel a Wolverine második részének a megrendezésére. A rendező megemlítette, hogy szívesen ledirigálná a Magneto mozit, ha megkérnék rá."

Hehe, szerintem azt a filmet sok rendező megcsinálná, engem pl. határozottan érdekel egy Magneto-film, a legjobban az összes X-menes közül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No nem sz*roztam, le is tudtam a Rocky Balboát. :D

Hát mit mondjak....Fantasztikus volt :P Méltó lezárása a sztorinak. Egy élmény volt. :P

 

 

Szerintem a legjobb rész a 6 közül.Eszméletlen hangulata van, és Stallone is fantasztikus benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem szinkronosan is az Őrzőket. :D Szerintem remek lett. Sőt! A káromkodások még mindig magyar nyelven ütnek igazán. Féltem Rorschach hangjától, de nagyon jó lett. Valahogy most mégtöbb apróság a felszínre került, hogy nem olvasni kellett a szöveget. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a legjobb rész a 6 közül.Eszméletlen hangulata van, és Stallone is fantasztikus benne.

Nekem azért még az első rész maradt a legjobb a szériában, de a nosztalgia feeling hatalmas volt ebben. Paulien röhögtem egy sort. :D

A bunyóval viszont nem tudok nagyon megbarátkozni. Valahogy pont ez a gyengéje a filmnek. Nem élethű. Semmi védekezés mint normális boxmeccseken. És ez zavar. Egy vérbeli boxoló ha így simán el tud valakit találni az nem ússza meg. Persze ez csak egy film..... :P

"Peter Petrelli" meg milyen fiatal volt itt még :P Pedig szerintem nem lehetett egy év se mire elkezdték a Hősök forgatását ez után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Peter Petrelli" meg milyen fiatal volt itt még :D Pedig szerintem nem lehetett egy év se mire elkezdték a Hősök forgatását ez után. :P

Sőt, szerintem a kettőt egy időben forgatták. A Heroes-t 2006. szeptemberben mutatták be, a Rocky-t 2006. decemberben. A forgatási munkák kb. tél vége, tavasz elejére esik mindkettőnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, szerintem azt a filmet sok rendező megcsinálná, engem pl. határozottan érdekel egy Magneto-film, a legjobban az összes X-menes közül :D

Igaz. A film fele a holokausztról szólna, meg Auschwitz-ban játszódna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Heroes-t 2006. szeptemberben mutatták be, a Rocky-t 2006. decemberben. A forgatási munkák kb. tél vége, tavasz elejére esik mindkettőnél.

Emlékszem is rá, mikor láttam a trailerben a srácot, hogy nézd már, ez a Peter-gyerek a Heroesból :D

 

Igaz. A film fele a holokausztról szólna, meg Auschwitz-ban játszódna.

Nem biztos, hogy ezért, de tény, hogy ez a karakter a legizgalmasabb. Legalább is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a zene pedig... nos... sokat elmond, hogy van, amit vágatlanul vettek át az Alien3-ból.
Simán megtehették mert az Alien3 és a Botman Forever zeneszerzője egy és ugyanaz a személy. Ebből kifolyólag én nem rónám fel hibának ezt a zeneátemelés dolgot.

 

milyen érdekes, hogy a jelenet is azonos
Ez lehetett az oka annak hogy Goldenthal bá' épp azt a zenét használta. Talán úgy akart az alien-fanok kedvére tenni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán megtehették mert az Alien3 és a Botman Forever zeneszerzője egy és ugyanaz a személy. Ebből kifolyólag én nem rónám fel hibának ezt a zeneátemelés dolgot.

Nem mondod! Elliot Goldenthal készítette mindkettő zenéjét? :) A fene :( Tudom, hogy mindkettőnek ugyanaz a zeneszerzője, de ez akkor is hiba. Mintha egy író átemelne egy fejezetet egyik könyvéből a másikba. Ritka amatőr és béna húzás. Nem utolsó sorban, kíváncsi vagyok, hogy mit szólt hozzá a Fox, mikor meghallotta az ő tulajdonában lévő zenét egy Warner filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondod! Elliot Goldenthal készítette mindkettő zenéjét? :o
De bizony mondom! Mindig van új a nap alatt! :P:(

 

Tudom, hogy mindkettőnek ugyanaz a zeneszerzője
Nem is vettem rá mérget hogy nem tudod.

 

kíváncsi vagyok, hogy mit szólt hozzá a Fox, mikor meghallotta az ő tulajdonában lévő zenét egy Warner filmben.
Aki kíváncsi hamar megöregszik. :) Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

filmajánló. Érdekel, nézem is este 8-tól

 

A sci-fi nagyjai

Világszerte nagy népszerűségnek örvendenek a tudományos fantasztikus filmek, egyszerűbben szólva a sci-fik. A filmtörténet egyik legrégebbi műfaja, az első űrhajót Georgés Mélies 1902-ben röpítette a Holdra. A dokumentumfilm a múlt század első felétől kezdve követi nyomon a műfaj alakulását, változását, hogyan jutott el a másodvonalbeli alkotásoktól a hatvanas évek áttörésén át a hetvenes években bekövetkezett csillagrobbanásig, majd napjaink digitális forradalmáig. Megismerkedhetünk a műfaj nagy alkotóival, rendezőkkel, producerekkel, trükkmesterekkel, akiknek tevékenysége hozzájárult a műfaj férfivá válásához.

http://port.hu/a_sci-fi_nagyjai_the_sci-fi...mp;i_where_tv=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel a külsővel egy holokauszt témájú filmben is szerepelhetne.

Jah, csak ez így marhára nem egészséges.

 

Bale-ről jutott eszembe, hogy nem is írtam ide, hogy megnéztem a Swing Kids című filmet, amit kb. a 90-es évek közepén láttam tévében, azóta is figyeltem, hogy hozzá lehet-e jutni. Hát most hozzá lehetett. Az már ki is ment a fejemből azóta, hogy Bale ebben a filmben mellékszerepelt a főszerepet játszó Robert Sean Leonard mellett (közérthetőbben Wilson doki). Érdekes kis filmecske a 30-av évek végi Németroszág fiataljairól :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglestem a Pankrátor című filmet. Hát csak egy paraszthajszállal marad el Rocky Balboától. Talán kevesebb TPS kamera ( a dokumentumfilmjelleg okés amúgy), meg kidolgozottabb befejezés és max pontszám menne neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brúsz Willises Surrogates sorra kapja a negatív kritikákat. A Terminator 3 rendezője ismét a helyére került, tehetségtelennek is tartom.

Valamint a játékidő csak 85 perc?? Utálom az összecsapott filmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ezt a filmet már korábban feláldoztam a költségmegvonás oltárán, de akkor eme döntést nem is sajnálom. No nem a kritikák miatt, hanem a játékidő. Palace 88 percet ír. Ergó mehetne Retekklubra szombat délutáni játékfilmnek.

Noh, így marad jövőhét szerdára a District 9 ( ebben még asszem senki se csalódott és majd két órás film), aztán novemberre a 2012, ami ezerrel várós még mindig.

Jah és az Avatar. :) Hátha verés lesz a vége. :o:(:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Goyer írhatja a Szellemlovas folytatását. :):(:P

 

"A szellemlovas bemutatója után felvetették, hogy ha lesz még egy film a lángoló fejű motoros képregényhősből, akkor az reboot lesz, mivel eléggé rosszul sikerelült az adaptáció. Azonban később már második részről beszéltek, Nicolas Cage pedig határozottan benne szeretne lenni a folytatásban, arról is szó volt már, hogy esetleg Európában fog "turnézni" a főhős. David S. Goyer fogja összerakni a sztorit, ha a stúdiónak sikerülne megyeznie vele. Ezen kívül Avi Arad, a Mavel egyik fejese elmondta, hogy gőzerővel dolgoznak azon, hogy újrakezdjék a Fantasztikus négyest és a Fenegyereket, az Ezüst utazón is munkálkodnak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.