Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nolan Inceptionja lesz számomra a csúcs, annyi jó dolgot hallottam róla. Iszonyat komplex és egyedi lesz, gondolkodós, tele logikai keszekusza szálakkal. A koncepció se semmi, de ezt a filmet nagyon óvatosan spoilerezem, mivel igencsak szokatlan a történet.

Spoiler mögött azért írhatnál róla ezt-azt, mert lusta dögice vagyok, és nem vándorlok át másik honlapokra utána olvasni :D Ha nem gond :)

 

Nálam a csavaros történet nem előfeltétel. Inkább nézek egy sablonokból jól összedobált mozit, mint egy agyoncsavargatott, de több sebből vérző filmet. Én az előbbit sokkal jobbnak tudom tartani, mint az utóbbit (jó, a Transformers mondjuk a sablonokból összedobált több sebből vérző film kategória, de nem is tartom jó filmnek, csak szeretem :D ).

Valami hasonlót szerettem volna írni én is :P

Nem baj, ha egyszerű a sztori, de mint film, működjön remekül a vásznon :o Filmet készíteni bármilyen témáról lehet, a hogyanon áll vagy bukik az egész. Már vagy "ezer éve" olvastam valahol ezt a tézist vagy mit valami más megfogalmazásban, de maximálisan egyetértek vele.

Ami még jó, az egy csavaros sztori, ami nem vérzik egyetlen sebből sem :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Batman Beginsnél szkeptikus voltam. A trailerjét pont az EP3 előtt láttam. A mozifilm képregényváltozata meggyőzőtt, hogy ez jó film. Videón néztem meg. Akkor azt mondtam magamnak, hogy ez minden idők legjobb képregényadaptációja és nem lehet überelni. A TDK-t is szkeptikusan fogadtam, legalább is az első trailerig.

Ez az Avatar sehogy se tud megfogni. Egyszer majd megnézem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Légy szíves, valaki mesélje el, hogyan lehet az Avatar-trailert összerakni a felirattal :) Leszedtem ezt a mov-fájt meg a feliratot is, de csak a trailert tudom önmagában lejátszani.

VLC media playert felrakod, feliratot és a videót egy mappába rakod, ügyelsz, hogy ugyanaz legyen a nevük (pl. trailer_avatar.mov/trailer_avatar.srt), lejátszod a VLC-vel és működni fog. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így ment volna magamtól is, de valami hibaüzenetet írt ki a progi, mikor próbáltam megnyitni a feliratot. Mivel mindenen most lett telepítve, így semmilyen progim, codecpakkom nem régi, nem abban lehet a hiba (vagy mégis, fene tudja). Már van QT is a gépen, mégsem megy valamiért. Azért írtam ide, hátha valaki valami hiperszuper ötletet tud adni, amivel pik-pak menni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A VLC-hez nem kell semmilyen kodek, benne van minden a programban :)

Milán, Te vagy a na'vik istene ;) Az a röhej az egészben, hogy a progi múlt vasárnapig rajta volt a gépemen, csak win reinstall miatt ment a kukába, és azóta sem telepítettem újra, pedig szerettem használni, főleg dvd-nézéshez :P Most megint fent van :D

 

Remek ez a trailert, a felirattal meg pláne :) Már nagyon várom a mozit :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CGI fejlődés az új Avatar trailerben!

Szuper összeállítás :)

 

Avatar mini trailer!!!

Jó ez is :D

 

A feltöltésért köszönet Phobosnak!

Köszönöm én is, megnéztem, remek kis werkfilm :D

Egyébként eszembe jutott valami Jake-kel kapcsolatban (film történetével kapcsolatos feltételezés jön, szóval inkább spoiler mögé teszem)

Spoiler:

Ha Jake életben marad és végül valahogy győznek a na'vik, mondjuk ez csak feltételezés, mi lesz Jake-kel így? Végül is ember, vagy inkább marad örökre az avatarjában, míg meg nem hal? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar

 

Spoiler:

Én úgy gondolom, hogy ez a Q ezredes nem hiába lövöldözik a bázison. Gondolom szépen el akarja tenni láb alól a kutatókat. Így meglehet, hogy csak az Avatarjaikban élik túl ezt az egészen, a rendes testüket meg Q elpusztítja dühében. Valamilyen módon a happy end úgyis garantált lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avatar

Spoiler:

A trailerekben az van, hogy a tudatukkal irányítják az avatarokat, nem az, hogy át is kerül beléjük. Ha a testük meghal, akkor elvileg a tudatok is, nem? Valahogy a tudatot is át kell helyezni az avatarokba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.