Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Most végeztem a bővített GYU filmekkel. Sokkal jobban bejönnek, mint az alap filmek, jobban ki vannak dolgozva a karakterek.

Sajnos amitől féltem, a kedvenc részeim még innen is kimaradtak :)

 

Mégegyszer köszi Karrde :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen :)

 

Nekem pl. a könyvbeli legkedvenc részem nincs a filmben, de az már a mozis verzióban kiderült, hogy nem is lesz benne, sőt az előző két részből okulva sejtettem, hogy nem is lesz benne.

Örülök, hogy jobban tetszettek a bővítettek :D Tényleg jobbak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szívesen :)

 

Nekem pl. a könyvbeli legkedvenc részem nincs a filmben, de az már a mozis verzióban kiderült, hogy nem is lesz benne, sőt az előző két részből okulva sejtettem, hogy nem is lesz benne.

Örülök, hogy jobban tetszettek a bővítettek :D Tényleg jobbak.

 

Spoiler:

A megye megtisztítására gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látta már valaki moziba a New Moont?

140 milliót szedett össze csak az USA-ban. Nem semmi.

Ez az a romantikus film? Ezekkel lehet a legtöbbet keresni. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag volt olyan bemutató ahol végig sikítoztak a csajok :D El tudom képzelni ahogy a párban élő bakfisok nyúzzák hímtársainkat, lécci, lécci, lécci nézzük meg. :D
Ezzel nem szállhat versenybe az Avatar. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Harry Potter és a félvér herceget.

Sötétnek sötét, meg baljós is a vége...de valahogy nem tudtam annyira élvezni..

Harry Potter és az Azkabani fogoly még mindig a best of nálam.

Szerintem sok mindenkinél :D Sajnos nekem eddig ez volt a legrosszabb rész, jó kis ziccereket hagytak ki. Remélem, a finálé jól sikerül majd :D

 

Ez az a romantikus film? Ezekkel lehet a legtöbbet keresni.

A legtöbbet az akciófilmekkel lehet keresni :D Egyébként ez egy vámpíros film, egy könyvsorozat alapján készült, ez a második rész :)

 

LOTR

Spoiler:

A kedvencem, mikor Aragorn kibontja Arwen zászlóját és megérkeznek a hajók :D Nekem a Megye megtisztítása annyira nem hiányzott, az meg kifejezetten jó, hogy az Öregerdő kimaradt, filmen borzasztó rosszul jött volna ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El tudom képzelni ahogy a párban élő bakfisok nyúzzák hímtársainkat, lécci, lécci, lécci nézzük meg. :D

Jah... ennyit megérdemelnek, ha már cipelik a pasijaik a Transformers és társaikra :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah... ennyit megérdemelnek, ha már cipelik a pasijaik a Transformers és társaikra :)
De ha mi "nem"-et kapunk egy vállrándítással elintézzük a dolgot és simán élvezni tudjuk a kár a Transformerst is. Node ha a csaj indítványozza a mozizást, főleg egy ilyen filmre ( amúgy nekem nincs bajom vele, jó volt az első rész), és fejrázást kapnak válaszúl, máris kiborul a bili. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól tartok, hogy nem. Már most rekorddöntögető az Újhold. Az Avatar legfeljebb IMAXben lesz a topon.

Az Avatar nem is lesz rekord döntögető ezt én is aláírom.

Transformers se volt anno, a GYU első része se.

Persze majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha mi "nem"-et kapunk egy vállrándítással elintézzük a dolgot és simán élvezni tudjuk a kár a Transformerst is. Node ha a csaj indítványozza a mozizást, főleg egy ilyen filmre ( amúgy nekem nincs bajom vele, jó volt az első rész), és fejrázást kapnak válaszúl, máris kiborul a bili. :)
Egyszer-kétszer nyakon köll kenni mint Buga Jóska és kész. :D Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól tartok, hogy nem. Már most rekorddöntögető az Újhold. Az Avatar legfeljebb IMAXben lesz a topon.

Valahogy az újhold nem érdekel, talán pont a sikongatós-tinis felhang miatt. Könyvben majd elolvasom, esetleg dvd. De semmiképp nem költök mozijegyre. Avatar viszont mozibannézős 100% :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szombat este a városi mozi környékén jártam, és az Új Holdról csajok tucatjai szállingóztak, magukhoz láncolva az agymosáson átesett pasijaikkal...komolyan sajnáltam őket. :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szombat este a városi mozi környékén jártam, és az Új Holdról csajok tucatjai szállingóztak, magukhoz láncolva az agymosáson átesett pasijaikkal...komolyan sajnáltam őket. :D

 

Én Sanyit olyanra tuti nem rángatom el, ami nem érdekli. Van arra barátnő is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szombat este a városi mozi környékén jártam, és az Új Holdról csajok tucatjai szállingóztak, magukhoz láncolva az agymosáson átesett pasijaikkal...komolyan sajnáltam őket. :)
:D

Szegények. Biztos szívesen fogadtak volna egy biztató vállpaskolást. De hát e' van, a csajok már csak ilyenek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.