Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Uhh nagyon lapítottam mikor kérdeztétek mi? :)

Nem még nem, de mindenképpen IMAXben akarom megnézni, és sajna arra most még nincs pénzem hogy fel le plusz mozi stb. SZóval ami lesz fölösöm és időm megnézem. Ezt semmiképp nem hagynám ki.

Akkor siess, mert március elejéig lesz csak műsoron. :) Ha választottál időpontot, akkor pedig nagyon kell figyelni a jegyfoglalós oldalt, mikor kerülnek fel az új időpontok, mert kb. fél órán belül elkapkodják a jobb/összes helye(ke)t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor siess, mert március elejéig lesz csak műsoron. :) Ha választottál időpontot, akkor pedig nagyon kell figyelni a jegyfoglalós oldalt, mikor kerülnek fel az új időpontok, mert kb. fél órán belül elkapkodják a jobb/összes helye(ke)t.

 

Csak március elejéig? :)

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor siess, mert március elejéig lesz csak műsoron. :) Ha választottál időpontot, akkor pedig nagyon kell figyelni a jegyfoglalós oldalt, mikor kerülnek fel az új időpontok, mert kb. fél órán belül elkapkodják a jobb/összes helye(ke)t.

 

Jó hogy mondod, erre akkor oda kell figyelnem. Ki gondolná, hogy leveszik, amikor ennyire megy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, akkor mutatják be az Alice Csodaországbant... De remélem, visszahozzák még, hisz ekkora sikere még egy IMAX-filmnek sem volt.

A manóba! Engem az Alicetől a hideg ráz. Mármint a történettől. És ezen sem a rendező, sem a színészek, sem a látvány nem változtat. :)

Jó lenne tényleg, ha visszahoznák! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hogy mondod, erre akkor oda kell figyelnem. Ki gondolná, hogy leveszik, amikor ennyire megy. :)

Szerintem meg fogják osztani az időt az Avatar és az Alice között, decemberben is adták az Avatar előtt délelőtt a Karácsonyi éneket. Szerintem 1-2 hét alatt úgyis eldől, hogy az Alice mennyire jön majd be. H*lyék lennének egy jobban menő filmet levenni.

 

+1... egyszer megnéztem az előzetest, és megállapítottam, hogy ez nem az én filmem.

Az enyém sem, a sztorit sem szeretem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom a Toy Story-ért nem fogják az Avatart levenni, pedig az is jön a következő hetekben :)

Ha jó lenne a szemem, azokat is meg az Alice-ra is beruháznák, de így csak 2D-s vetítés marad belőlük :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az enyém sem, a sztorit sem szeretem.

Erről az Alice-ről elég egyöntetű a vélemény: én sem szeresse a sztorit, és a film trailerét elnézve, valószínűleg nem sűrűn fogom látni (ha rajtam múlik, egyszer sem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádom Burtont, az összes filmjét szóval ezt is meg fogom nézni.
Én is így vagyok Burtonnel, jó filmeket alkotott. Még a 2 animációs filmje is elég sötét hangulatú, nekem meg bejönnek az ilyen filmek. Az Alice-nál már a trailernél láttam, hogy ezt biztosan megnézem :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről az Alice-ről elég egyöntetű a vélemény: én sem szeresse a sztorit, és a film trailerét elnézve, valószínűleg nem sűrűn fogom látni (ha rajtam múlik, egyszer sem).

Nagyjából úgyis rajtad múlik, mit nézel meg :)

 

Én is így vagyok Burtonnel, jó filmeket alkotott.

Csípem a filmjeit én is, de az Alice nem érdekel most az egyszer :) Többit lásd lentebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából úgyis rajtad múlik, mit nézel meg :)

Nagyjából igen, csak ott van az a rész, ami kimarad ebből a kategóriából :) Pl. ha egy csaj rámutat, hogy ez tök jó, nézzük meg. Na akkor ugye nem mondhatok nemet. Márpedig ez - szerencsére - mostanság esélyes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor siess, mert március elejéig lesz csak műsoron. :) Ha választottál időpontot, akkor pedig nagyon kell figyelni a jegyfoglalós oldalt, mikor kerülnek fel az új időpontok, mert kb. fél órán belül elkapkodják a jobb/összes helye(ke)t.
Na ilyen hülyeséget ki ne találjon a mozi. Minimum áprilisig de még szerintem a DVD megjelenés utáni pár hétig is nyugodtan adhatják, főleg az IMAX. Tutti a teltház.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyjából igen, csak ott van az a rész, ami kimarad ebből a kategóriából :) Pl. ha egy csaj rámutat, hogy ez tök jó, nézzük meg. Na akkor ugye nem mondhatok nemet. Márpedig ez - szerencsére - mostanság esélyes. :)

Azért írtam, hogy nagyjából :) Remélem, azért mozi ügyben meg tudtok egyezni majd :) A lényeg a kompromisszum :)

 

Igen, június közepén jön, de az már IMAXba is lesz :D

Addigra szerintem lecseng az Avatar is nagyjából :D

 

Jake akkor most jön a Predator őrület? :D

Az Avatar mögöttünk van, kell valami olyan is, ami meg előttünk :D Kár, hogy ilyen nálam pl. most nincs :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért írtam, hogy nagyjából :) Remélem, azért mozi ügyben meg tudtok egyezni majd :) A lényeg a kompromisszum :)

Velem tuti nem lesz gond, engem mindenre el lehet ráncigálni, max utána megmondom, hogy "hű de sz*r volt" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem tuti nem lesz gond, engem mindenre el lehet ráncigálni, max utána megmondom, hogy "hű de sz*r volt" :)

:)

 

Predatorsnál most ugye hazai vonatkozása van, remélem, siker lesz a film! :)

Én is drukkolok neki pont ezért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.