Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Despicable Me, Dinner for Schmucks, Get Him to the Greek, Grown Ups, The Karate Kid, Killers, Knight and Day, MacGruber, Predators, Salt, Scott Pilgrim vs. the World, Sex and the City 2, Shrek Forever After 3D, Splice, The A-Team, The Expendables, The Last Airbender, The Other Guys, The Sorcerer's Apprentice, The Twilight Saga: Eclipse, Robin Hood, Iron Man 2, Toy Story 3, Inception

 

Ezek közül én 15-öt ismertem föl és abból a 15-ből 11 érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is kurta a listám: The Expendables, A-Team, Shrek 4(88), Toy Story 3(000), Predators :D

Ezek mentek nekem is, de még felismertem a Vaspasit, Robin Hoodot, a The last airbendert (megnéztem már pár trailerét) és az Inceptiont is, utóbbit persze a főszereplő miatt :) A többi viszont akár kínai is lehetett volna :D Még a felét sem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szédületes :D

Nem tudom, miért várom ezt a filmet, de már jó lenne látni :)

 

Olvastam a Vaspasi2 kritikát, sajnálom, hogy nem tudom most megnézni :D De ami késik, nem múlik, szóval májusban még én is látom :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember 2

 

Hát kérem szépen, hozza bőven az első rész színvonalát, tokkal-vonóval :roll: Fergeteges showt nyomott le megint RD, igaz olykor elég borús volt a hangulat. :roll: A poénok ültek, lelkizés is, romantika is...mi kell még? Két óra helyben maradás hozzá :)

Sajnálatomra viszont az AC/DC csak az elején meg a végén volt hallható (nem mintha a többi betétdal nem lett volna ütős) node az előzetes láttán azért a főműsorszámnál vártam volna a zúzós számukat :D De így is bőven kitűnő film volt. Odaver simán a "gagyi" 3D filmekre :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember 2

 

A guta kerülget! Most szólt anyós, hogy nem tudnak Nollira vigyázni péntek este, pedig a Vaspasit akartuk volna megnézni. Este hívom a tesóm, hátha ráér! :roll:

Örülök h tetszett! :roll: Én ennél többet nem is kívánok, mint h az első színvonalát hozza. Az épp elég! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember 2

 

Hát kérem szépen, hozza bőven az első rész színvonalát, tokkal-vonóval :roll: Fergeteges showt nyomott le megint RD, igaz olykor elég borús volt a hangulat. :roll: A poénok ültek, lelkizés is, romantika is...mi kell még? Két óra helyben maradás hozzá :D

Sajnálatomra viszont az AC/DC csak az elején meg a végén volt hallható (nem mintha a többi betétdal nem lett volna ütős) node az előzetes láttán azért a főműsorszámnál vártam volna a zúzós számukat :P De így is bőven kitűnő film volt. Odaver simán a "gagyi" 3D filmekre :P

Örülök, hogy nem csalódtál, és van olyan jó, mint az előző! Remélhetőleg hamarosan én is látom majd. :) És hihetelten, hogy az első rész már lassan két éve ment moziban. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy nem csalódtál, és van olyan jó, mint az előző! Remélhetőleg hamarosan én is látom majd. :roll: És hihetelten, hogy az első rész már lassan két éve ment moziban. :roll:
Egyvalamitől tartok viszont. Attól hogy hamarosan összeáll a nagy csapat és odalesz Vasember egyedi hangulata. Nem tudom, hogy mennyire lesz majd később is sikeres. Robert Downey Jr. sziporkázásai nélkül pl, el fog laposodni az egész karakter. Mert ilyen sziporkázásból nem elég fél bekezdésnyi mint amennyit majd kaphat a többi szuperhős mellett. Viszont a hardcore képregényfanatikusok tutira el fognak cseppenni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap láttam azt a jelenetet. Nekem nem egy nagy cucc. Azoknak biztos többet jelent akik szeretik a képregényt amire utalgat.

Szerencsére én rájöttem. Tényleg csak azoknak lehet ütős, akik egy kicsit jobban ismerik a Marvel univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyvalamitől tartok viszont. Attól hogy hamarosan összeáll a nagy csapat és odalesz Vasember egyedi hangulata. Nem tudom, hogy mennyire lesz majd később is sikeres. Robert Downey Jr. sziporkázásai nélkül pl, el fog laposodni az egész karakter. Mert ilyen sziporkázásból nem elég fél bekezdésnyi mint amennyit majd kaphat a többi szuperhős mellett. Viszont a hardcore képregényfanatikusok tutira el fognak cseppenni.

És ez sajnos nagyon hamar be fog következni. A Vasember, A hihetetlen Hulk és a Vasember 2 végén látható extra jelenetek mind erre utalnak. Az amerikiak nagyon hamar össze akarják hozmi A bosszú angyalai filmet, már csak két tagról kell önálló filmet csinálni és jöhet a csapat. Az amerikai rajongók már tűkön ülve várják. Én is sajnálom, hogy legközelebb Tonyt már csak az Angyalok között láthatjuk, egyedül jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

What? Mire jöttél rá és miért szerencse?

Csak azért szerencse, mert így tudom, hogy ki lesz a következő Angyal, akit hamarosan moziban láthatunk.

Spoiler:

A sivatagban Thor pörölyét találták meg, Fury őt akarja beszervezni Vasember és Amerika Kapitány mellé következőnek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.