Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

SimonZ: Magával a szinésszel nekem sincs bajom... csak erre a szerepre egyáltalán nem illik szerintem :)

Hát mondjuk ez is igaz. Én sem őt képzeltem volna el. De a többi szereplővel nincs igazán gondom. Sőt...

 

SimonZ: Molina is el lett találva szerintem! ;)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap volt szerencsém látni a Silent Hill-t... hát, mindenkinek ajánlom, aki bírja a borultabb hangulatú filmeket... nekem nagyon tetszett, a látványvilág kellemesen perverz tud lenni, a képsorok hatásosak. Rég láttam ilyen jó filmet ebben a stílusban. Játékadaptációk közül meg messze ez a legjobb eddig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mondjuk ez is igaz. Én sem őt képzeltem volna el. De a többi szereplővel nincs igazán gondom. Sőt...

 

SimonZ: Molina is el lett találva szerintem! :)

Alfred Molinát nagyon birom... A legjobb szerepe talán a Boogie Nights-ban van. Amit ott a kb. 10 perces jelenete alatt művel, az überelhetetlen... Szakadtam a röhögéstől, annyira penge ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, Molináról megfeledkeztem. :) Ő is jónak néz ki. (Eddig még egy filmjét sem láttam.)

Biztos láttad!

Én ezekben láttam, legalábbis amire emléxem:

-Pókember 2

-Luther

-Frida

-Maverick

Meg egy vígjátéksorozatban is ő volt a főszereplő, csak már sajnos nem emléxem a címére... ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Da Vinci-kód könyvben olyan okés volt, de semmi különös. A nagy hype-ot nem értem körülötte. A filmtől viszont ennyit se várok: Ron Howard borzasztóan felszines filmeket forgat már évek óta... és az albinó bérgyilkos szerepében az a cingár gyerek, meg Tom Hanks mint főszereplő? Hát nem fogom elkapkodni a megnézését ;)

Az egyik kedvencemet ő rendezte, méghozzá az Apollo 13-at. Azóta azonban....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap volt szerencsém látni a Silent Hill-t... hát, mindenkinek ajánlom, aki bírja a borultabb hangulatú filmeket... nekem nagyon tetszett, a látványvilág kellemesen perverz tud lenni, a képsorok hatásosak. Rég láttam ilyen jó filmet ebben a stílusban. Játékadaptációk közül meg messze ez a legjobb eddig.

A játék ismerete mennyire szükséges a megértéshez?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos láttad!

Én ezekben láttam, legalábbis amire emléxem:

-Pókember 2

-Luther

-Frida

-Maverick

Meg egy vígjátéksorozatban is ő volt a főszereplő, csak már sajnos nem emléxem a címére... :)

Szégyen-gyalázat, de egyiket sem láttam... :)

Pókica nem érdekelt (már az 1. sem), a Luther valahogy kimaradt, bár szerettem volna látni. A Fridát sem láttam, bár pont most ajánlották. :) A Mavericket talán igen, de olyan meg régen lehetet, hogy semmire nem emlékszem belőle. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játék ismerete mennyire szükséges a megértéshez?

Kb semennyire. Akik ismerik a játékot, annak annyi pluszt ad a film, hogy a helyszíneket, utcákat, egyik-másik szereplőt, szörnyeket, zenét felismerhetik, és ez nosztalgiával tölthetik el őket. De maga a történet (bár az első játékot dolgozza fel) nem kötődik annyira a játékhoz, hogy annak ismerete szükséges legyen.

Hozzátenném, hogy akárcsak a játékot, a filmet sem biztos, hogy elsőre meg lehet 100%-ig érteni, mivel még a játékban is nagyon sok dolog máig nincs megmagyarázva (pedig már az 5. részt készítik és a történeteket nagyon részletesen kidolgozzák). De ami eddig a játékokban kiderült, az a filmben is benne van, szóval a játék nem szükséges hozzá.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szégyen-gyalázat, de egyiket sem láttam... :)

Pókica nem érdekelt (már az 1. sem), a Luther valahogy kimaradt, bár szerettem volna látni. A Fridát sem láttam, bár pont most ajánlották. :) A Mavericket talán igen, de olyan meg régen lehetet, hogy semmire nem emlékszem belőle. :)

Hát ha a többit nem is nézed meg, a Maverick-et mindenképp elevenítsd fel! :D

 

Én ma azt hiszem végre megnézem a Tűzfalat. Kíváncsi vagyok mennyire van még formában Ford bácsi. :) Aztán korai szundi. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha érdekelnek a képregény filmek, szerintem nézd meg a Vendettát, megéri.

Erre már hónapok óta rá vagyok készülve, ha összejön. akkor jövő héten a Da Vincivel megnézem. Reggel lesz dolgom Pesten, utána enyém az egész nap, két film simán belefér :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a Da Vinci-kód könyvben olyan okés volt, de semmi különös. A nagy hype-ot nem értem körülötte.

Nem csak Te nem érted :) Ettől függetlenül a filmet meg szeretném nézni, kíváncsi vagyok, milyen lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Molina is el lett találva szerintem! :(

No én meg pont őt tudom a legkevésbé elképzelni az általa játszott karakterben. a többiek elmennek, kivéve McKellen (ő biztos remek lesz).

 

Egyébként én szeretem Molinát, láttam is pár filmben.

 

SimonZ, a Fridát nézd meg, mert remek film, Molina különösen tetszett, általam látott legjobb szerepe. A Maverickre már nem is emlékszem, de a Boogie Nights című filmet sem tegnap láttam, kellene már egy emlékezet frissités :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tom Cruise: FUCK OFFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

Ettől függetlenül a M:I III jó! Az első és a második rész legjobb elemeit vegyíti. Ha moziban nem is egy letöltést megér (Maggie Q ért és a vörös ruhájáért mindenképp!!!!! :( ).

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első Mission Impossible szerintem is nagyon jóra sikeredett. A sorozat szellemiségét igaz messze kerüli, de mivel sose voltam fan-ja igy nem is különösebben bánom :)

Az első részt nagyon szeretem, mert olyan rejtélyes.És több fordulópont van benne, a második részben csak akció van.

A mostani részbe belenéztem a gépen, de egyelőre nem nagyon jött be.Max az eleje, amikor azt a nyúllábat követelik tőle.És még sír is akkor :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a M:I:3at én is inkáb csak otthon megnézésre ajánlom!

Nekem az első még így is a kedvencem. Aztán 3, 2. :)

Viszont tegnap nem néztem meg a Tűzfalat, és ma sem fogom.

Erre a nagy érettségis ijedtségre AOTCt fogok nézni. Kicsit lenyugtatom magam! :D:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam akciófilmek terén inkább az etalon a Halálos fegyver 1-2-3-4 és a Die Hard 1-2-3 marad, azokat még nem igazán tudta más akciófilm megközelíteni.

Kémfilmek terén meg a Két tűz között marad a best of.

Az M:I-k nekem sehogyse tetszenek, pedig az elsőben még Jean Reno is szerepelt, és az ő filmjeit szoktam szeretni, de ezt nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam akciófilmek terén inkább az etalon a Halálos fegyver 1-2-3-4 és a Die Hard 1-2-3 marad, azokat még nem igazán tudta más akciófilm megközelíteni.

 

Hát a Halálos fegyver 1-2 az zseniális. Poénos és akciódús. De a 3-4 már nagyon a szint alatt van nálam.

 

Viszont a Die Hardból nekem is az összes tetszik, de legjobban a 3. Aztán az első rész.

 

Kémfilmek terén meg a Két tűz között marad a best of.

 

Schwarzi csinálta a legjobb akciófilmeket!!! :peace:

 

Ja és Jean Reno tényleg jóóó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Halálos fegyver 1-2 az zseniális. Poénos és akciódús. De a 3-4 már nagyon a szint alatt van nálam.

 

Viszont a Die Hardból nekem is az összes tetszik, de legjobban a 3. Aztán az első rész.

 

 

 

Schwarzi csinálta a legjobb akciófilmeket!!! :peace:

 

Ja és Jean Reno tényleg jóóó!

A terminátoron kívűl nagyon nem szeretem az Arnie-s filmeket, max pár filmje van még sztem ami jó.Valahogy nem bírom nézni azt a palit 20 percnél tovább.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nálam akciófilmek terén inkább az etalon a Halálos fegyver 1-2-3-4 és a Die Hard 1-2-3 marad, azokat még nem igazán tudta más akciófilm megközelíteni.

Valahogy így. Nálam abszolút nyerők a Die Hard filmek, abból is a harmadik elsősorban, egy picit lemaradva a Halálos fegyver széria, melynek a negyedik része már nem tetszett annyira, mint az előzők. Ja, és a Terminátorok :peace: Az is akciófilm, vagy nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Halálos fegyverekből meg pont a 4 a kedvencem, aztán a 3, aztán az 1 és végül a 2. A Die Hardokból meg 2, 1, 3 a sorrend.

A Terminator az inkább scifi-akció. Ebben a kategóriában én viszont az Aliens-t tartom a legjobbnak (bár én ezt tartom a világ legjobb filmjének - lehet szórni a köveket :peace:), bár az inkább scifi-akció-horror. Nem tom miért, de a Terminator filmek engem annyira nem fogtak meg. Mind a hármat szeretem, mind a hármat egyformán, de csak ennyi. Bár kétség kívül, a második rész nagyon jól sikerült film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nemrég néztem meg DVD-n a Terminátor trilógiát és teljesen el vagyok tőlük ájulva. Nem is emlékeztem, hogy ezek ilyen jó filmek. Az első és a második rész között nehezen tudnék különbséget tenni (a második rész bővitve nagyon jó... föleg az a bővitett rész, ahol kiveszik a chip-et Arnie agyából és Sarah Connor szétakarja verni egy baltával :peace:). Az első egy nagyon sötét tónusú világ-vége film, még tipikusan a hideg-háború szellemiségében, amikor még nem csak szimpla hangulati elem volt az olyan szavakkal dobálozni, mint 'atom-háború'. Ez a mély iszonyat benne is van a filmben és az olcsó megoldások se tompitanak rajta. A második viszont egy sokkal professzionálisabb és egyben mélyebb akciófilm, ami nagyon jól ki van dolgozva. Viszont már hiányzik a komor hangulat...

A harmadik rész egy picit kilóg... hiányzik Cameron zsenije. A kelleténél több a poén és a visszautalgatás az elöző részekre (föleg a beszolásokra gondolok) és nem sok új gondolatuk támadt a készitőknek... ráadásul van egy-két elég gyengére sikerült szekvencia (Arnie morális vivodása :)) de összességében mégis működik (köszönhetően a tényleg remek akcióknak) és a vége egész hangulatos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a filmben láttam először Jet Lit, és akkor egy szimpi színész volt, később már nem találtam annak, de a Hős kicsit visszaállította nálam a kezdeti szimpátiát (bár abból a filmből nem az ő karakterét bírom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a filmben láttam először Jet Lit, és akkor egy szimpi színész volt, később már nem találtam annak, de a Hős kicsit visszaállította nálam a kezdeti szimpátiát (bár abból a filmből nem az ő karakterét bírom).

Akkor hadd találjam ki: Tony Leung-ét :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.