Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bocsánat, írásodból azt olvasom ki, hogy én kizárólag csak a hálívúdi kliséfilmeket kedvelhetem, ha a Szociális Netvörk nem jön be?

Én ilyet nem állítottam. Csak azt, hogy a szokványostól eltérő filmeket, amik inkább hajaznak a valóságra, nem úgy néz az ember, mint más filmeket. Nem ilyet vár.

A Social Network amolyan művész film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ilyet nem állítottam. Csak azt, hogy a szokványostól eltérő filmeket, amik inkább hajaznak a valóságra, nem úgy néz az ember, mint más filmeket. Nem ilyet vár.

A Social Network amolyan művész film.

 

Nem mondtam, hogy állítottad, de kiérezhető volt :D:P :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos: Végre valaki szintén észrevette miért rossz a Függetlenség Napja. Amikor meghallottam a moziban a megoldást nem tudtam hogy sírjak-e vagy nevessek? Két eset van. vagy ennyire hülyék az amcsik hogy ezt beszívják, vagy Emmerich nézi annyira ökörnek a nézőket hogy eszükbe sem jut hohy öreg az ufo-knak nem pc-jük van azaz nem tudnak futtani x86-os utasításkészletet, márha van egyáltalán computerük. Csak ez ne legyen a Los Angelesben.

Viszont van egy tévedésed. Mag a rendező, de Zuckenberg is nyilatkozta, hogy nem úgy alakult a facebook ahogy a filmben láttuk. Azaz köze sincs a valósághoz.

 

Itt lehet róla olvasni:

 

http://mandiner.hu/cikk/20101021_zuckerberg_nem_hiteles_a_social_network

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont van egy tévedésed. Mag a rendező, de Zuckenberg is nyilatkozta, hogy nem úgy alakult a facebook ahogy a filmben láttuk. Azaz köze sincs a valósághoz.

Ezt én is tudtam (ezért is írtam az életrajzihoz egy kérdőjelet), de akkor is valósághűbb ez a film, mint a Kardhal vagy a Függetlenség napja. Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván a Függetlenség Napjás vírus betöltés cucc minden értelmesebb nézőnek feltűnt.... (már aki konyít valamennyit az informatikához).

De akkor a StarGate sorozatok megoldásai is furák (kétség kívül azok, mert Ős és Goa'uld, valamint Lidérc technológiát használtak USB-n keresztül) .... mégsem fogtam a fejem és sírtam minden egyes ilyen jelenetnél.... meg is ölte volna a szórakozásomat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

... de akkor is valósághűbb ez a film, mint a Kardhal vagy a Függetlenség napja.

 

Ezeket összehasonlítani, szerintem komoly "bűn".

Mivel baromira nem egy kategória.

Én sok REÁLIS tartalmú filmet szeretek, szinte rajongok az igaz történetek alapján készült filmekért. A Szociális Netvörk mégis kikészített, és a körülötte tobzódó túlzó hájp is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy hülyeség, de amikor az UFO vezérlőben a halálfej felröhög az frenetikus. :cool::D:lol: Már ezért megérte.

 

Pontosan! Még akkor is .. ha NEM REÁLIS ez a megoldás!

Egyébként is.... maga a tény, hogy idegen életforma fenyeget pár napon belül kiirtással... mennyire REÁLIS?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is tudtam (ezért is írtam az életrajzihoz egy kérdőjelet), de akkor is valósághűbb ez a film, mint a Kardhal vagy a Függetlenség napja.

 

 

Azoknál tuti. Jövő héten meg is nézem.

 

Riddick: Inkább azt nem értem, hogy a forgatókönyvírónak hogyan jutott eszébe? Mondjuk nálam már ott kiment a bizti, mikor Smith játszotta az amerika tökös pilótát. A valóságban remegne a félelemtől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan! Még akkor is .. ha NEM REÁLIS ez a megoldás!

Egyébként is.... maga a tény, hogy idegen életforma fenyeget pár napon belül kiirtással... mennyire REÁLIS?

Nem tudom...én ha realitást akarok látni, akkor kimegyek az utcára és nézelődök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom...én ha realitást akarok látni, akkor kimegyek az utcára és nézelődök.

 

Pontosan erről van szó Ody komám! Pontosan!

(A realitás mániások nem tudom miért néznek egyáltalán nem-reális filmeket. - ez egy kérdés volt saját magamhoz... mert nem tudom rá a választ... esetleg valaki?)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze vannak benne jó megoldások, csak én valami komolyat vártam anno az előzetesek alapján.

Egy UFO -s film nem lehet komoly. :) Na ok, leszámítva Spielberg Nyolcadik típusúját. A függetlenség napja előzeteséből nekem az tűnt ki, hogy ez egy jó móka lesz, nulla komolysággal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan erről van szó Ody komám! Pontosan!

(A realitás mániások nem tudom miért néznek egyáltalán nem-reális filmeket. - ez egy kérdés volt saját magamhoz... mert nem tudom rá a választ... esetleg valaki?)

Én eddig egy realitást hűen ábrázoló filmet láttam, de azóta is keresem! Magyar filmről van szó, az egyik filmszemlére készült. Egy tanyát épp elhagyni készülő párról szólt az egész, kb. 12 óra hosszúságban. Valós időben mutatta be miként hagyja el a pár a tanyát, ráadásul színészeket se használt a rendező. És ez nem dokumentum film volt, hanem játékfilm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy UFO -s film nem lehet komoly. :) Na ok, leszámítva Spielberg Nyolcadik típusúját. A függetlenség napja előzeteséből nekem az tűnt ki, hogy ez egy jó móka lesz, nulla komolysággal.

 

 

De lehet. Mégpedig a Battle: Los Angeles. Legalábbis remélem. Nekem az lesz az "igazi" Függetlenség napja. Mondjuk azt hozzá kell tenni hogy én Emmerich látványfilmjeiben eddig mindíg csalódtam akkora marhaságok voltak benne. Csak egy kicsit kéne elmozdulni a realitások felé, nem nagyon. Engem annyira kiábrándítanak az ilyesmik. Pedig csak figyelni kéne.Mondjuk egy Transformers-filmnél ezt nem várom. Viszont azt igen hogy pl lövöldözésnél ha egyenesen tartanak egy fegyvert akkor ne a rohanó főhös elött pattogjanak a golyók. Persze tudom, várhatom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehet. Mégpedig a Battle: Los Angeles. Legalábbis remélem. Nekem az lesz az "igazi" Függetlenség napja. Mondjuk azt hozzá kell tenni hogy én Emmerich látványfilmjeiben eddig mindíg csalódtam akkora marhaságok voltak benne. Csak egy kicsit kéne elmozdulni a realitások felé, nem nagyon. Engem annyira kiábrándítanak az ilyesmik. Pedig csak figyelni kéne.Mondjuk egy Transformers-filmnél ezt nem várom. Viszont azt igen hogy pl lövöldözésnél ha egyenesen tartanak egy fegyvert akkor ne a rohanó főhös elött pattogjanak a golyók. Persze tudom, várhatom. :D

Én ezt értem, de eleve egy UFO -s filmben nem lehet komolyság. :) Vagy ha mégis, akkor az kb. 5 percig tartana mert a fejlettségi különbség miatt ennyi ideig tartana kiirtani minket. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen... akartam is írni, hogy a Battle: Los Angeles reménység szerint közelebb lesz a "valóság?"-hoz... mint mondjuk a Függetlenség Napja.

De ha már realitás... még 1x kérdezem, mennyire reális az a téma, hogy megtámadnak az UFO-k?

 

Az Avatart sem azért néztük meg, hogy hú v*zze, mennyi realitás lesz má benne.... ne meg a Star Wars-t sem.

A StarGate sorozatot sem ... sőt a LOST-ot sem.

Sorolhatnám még...

Aki azt várja persze csalódni fog.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig egy realitást hűen ábrázoló filmet láttam, de azóta is keresem! Magyar filmről van szó, az egyik filmszemlére készült. Egy tanyát épp elhagyni készülő párról szólt az egész, kb. 12 óra hosszúságban. Valós időben mutatta be miként hagyja el a pár a tanyát, ráadásul színészeket se használt a rendező. És ez nem dokumentum film volt, hanem játékfilm!

A Sátántangó? Épp tegnap néztem belőle. :)

 

A Social Network mellett meg nem akarok megint kiállni, de ott a helye a legjobb filmek között idén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Social Network mellett meg nem akarok megint kiállni, de ott a helye a legjobb filmek között idén.

 

Akkor ne állj ki :P :P :P

(Nehogy besértődj!)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ne állj ki :P :P :P

(Nehogy besértődj!)

Aztán ki képviseli az ellenhangot a fórumon? :P

 

Szerintem ez lesz az. Még én se láttam végig. :D

Én nem is tudnám végignézni, szerintem a művészieskedés tetőfoka. A nyitójelenet mikor negyed órán keresztül mutatják a legelő teheneket, hát már az betette. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tudnám végignézni, szerintem a művészieskedés tetőfoka. A nyitójelenet mikor negyed órán keresztül mutatják a legelő teheneket, hát már az betette. :D

Ez az élet Obi! Amit oly' sokáig kénytelenek voltunk nélkülözni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Ez az élet, az igazi élet! És milyen sokáig nem volt részünk benne!!! JÓ REGGELT KEDVES SZOMSZÉDAIM!"

 

(Ny/ld ki.)

 

"IGEN, Igen, igen, ny/ld ki te is!"

 

:lol:

Azaz!! :lol: Bár eredeti szinkronnál sokkal jobb. :) Abban így van:

 

"-Látod ezt Samy? Élet! Igaz élet amit eddig oly' sokáig kénytelenek voltunk nélkülözni. JÓ REGGELT SZOMSZÉDAIM!

- B*zd meg Te barom!

- Igen, igen b*zd meg Te is Te barom" :lol:

 

Aztán amikor éjszaka énekel:

 

"Nem fognád már be azt a mocskos pofádat? Hülye görény! Nem tudok aludni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hát eredeti szinkronnal még sosem hallottam. :) Nem is tudtam, hogy több is készült hozzá. :)

Kettő van, az elsőt még a mozis vetítéshez készítették. Vulgárisabb, nyersebb, pont mint a filmben is. :) Nagyon jó. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.