Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én várom! De én sem olvastam róla még róla sehol.

 

Más: tegnap megnéztem a 4 szobát - eddig égett a fejem hogy nem láttam ezt az alapműt, és most már azt is tudom miért alap - Tényleg zseniális a film. Aki még nem látta - mint én ;) - az nézze meg, mert Tarantino...az Tarantino! ;):)

De igazából csak az utolsó szoba Tarantino, a többi nem... Sajnos meg is látszik a másik három szobán (szerintem), hogy nem a mester keze műve :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De igazából csak az utolsó szoba Tarantino, a többi nem... Sajnos meg is látszik a másik három szobán (szerintem), hogy nem a mester keze műve ;)

Az első kettőn tényleg nem (annyira), de a 3. és 4. szobán azért észrevehető. Sztem. ;)

 

Viszont az Összekutyulvát /Shaggy Dog/ Tim Allen főszereplésével csak az nézze meg, aki igazán rossz filmet akar nézni. Komolyan mondom már fetrengtem a végén...De azért kibírtam. :D Ilyenkor mindig eszmbejut, hogyha az ilyen filmeket elfogadják és leforgatják, akkor miket dobnak vissza? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem.Olyan furcsa számomra új filmeket láttam a héten.Kezdve pénteken mikor is megnéztem először a 13.harcost. Nagyon jó.Nekem tedszett.Kicsit véres de nagyon komoly.Antonio Banderas-os film.

A másik valami német horror film volt. Hajsza a metróban címmel.Hbo-n volt későeste és elkeztem nézni.Istenem ilyen agyatlanságot.Inkább nem mesélem el a sztorit.Egészben csak az volt a jó,hogy aki a A lé meg a Lola c.filmben szerepelt.Az volt benne.

utána tegnap (szombaton) ládtam szintén a HBO-n az Elátkozott Ella c.vígjátékon.Nagyon aranyos mindenkinek ajánlom. Középkori tundérmese.Fából készült mozgó lépcsővel Queen számokat éneklő lányal,Ogrékkal,orjásokkal és a fehérlovon érkező szőke hercegel balhé esetén. A filmben Anne Hathaway a fő karakter.És ismét gyönyörűen domborít ebben a filmben is mint a Neveletlen Hercegő c. filmekben.tedszetős és tele van poénokkal de izgalmas is.És szerintem szép a zenéje.Ajánlom mindekinek aki szereti az ilyen tipusú filmeket.Nagyon édes. :D;);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb tíz percet láttam belőle, amíg átmentem anyuhoz a másik szobába (reklám helyett nézte). Először azt hittem, hogy valamelyik Neveletlen hercegnős film az, de egy perc után leesett, hogy valami más. Annál a jelenetnél járt, mikor a lány a szőke herceget majdnem megöli, és lecsukják. Gondolom később helyre jött minden ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb tíz percet láttam belőle, amíg átmentem anyuhoz a másik szobába (reklám helyett nézte). Először azt hittem, hogy valamelyik Neveletlen hercegnős film az, de egy perc után leesett, hogy valami más. Annál a jelenetnél járt, mikor a lány a szőke herceget majdnem megöli, és lecsukják. Gondolom később helyre jött minden ;)

az már pont a vége volt.Mert a lány nak az volt az átka,hogy mindíg engedelmes volt amit mondtak neki.Szóval.A főgonosz a herceg valameik rokona mondta neki,hogy ölje meg.Asztán ez lett belőle.De persze minden jóra fordult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ma lazításként én is megnéztem 3 filmet. Csak röviden írnék róluk.

1, Break-up - új Vince Vaughn és Jennifer Aniston film. Hát a bemutató alapján vígjátékra számítottam, de több volt benne a dráma mint a poén, bár Vince mindent elkövetett hogy ne így legyen. Szóval így kicsit csalódás ért, mert most nem is akartam ilyen szomorú szakítós filmet nézni, hanem inkább vicces szakítósat...

2, The BenchWarmers - Új Rob Schneider film. ÉS MARHA JÓ VOLT. Mármint nem zseniális a film, sőt...semmi történet, de egy könnyed üdítő vígjáték, ami teljesen feldob. ÉS hát nem hagyagolható el a rengeteg SW utalás a filmben! Nem tudom hogy egyálltalán behozzák e majd magyarországra de ha nem akkor is nézzétek meg. JA és külön öröm volt hogy Rob végre nem a balféket játsza a filmben, hanem Ő volt a kemény csávó.

Egyik legapróbb SW dolog a filmben:

SW Bus

3, Derailed-Kisiklottak. Hát én alapban is bírom Clive Owen-t és Vincent Casselt, de hát ebben, főleg Vincet, szuper volt. BÁr egy nap két film amiben Jennifer játszik kicsit sok volt, de látványra jóóó! ;) A film is tetszett, kicsit kiszámítható volt, de voltak benne nem várt események.

Szóval 3ból 2! Egész jó arány ;)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Rob Schneider-t alapból nem bírom.Mivé fog legközelebb a filmjében átalakulni, tűzőgéppé(sp rulezzz)?

Hát pont ez az hogy az eddigi ösze filmjében valami barmot játszott, de ebben végre Ő a "normális" csávó. ;) Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni - ha másért nem, akkor a SWért. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt imádni fogjátok!! :D THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE: THE BEGINNING Trailer itt:

http://www.apple.com/trailers/newline/tcm_thebeginning/ Az egyetlen baj vele, hogy csak este 10 és hajnali 4 között lehet megnézni!!!! :? Az ok: az MPAA (tudjátok ezek azok a kedves emberek akik megvágathatnak filmeket meg besorolhatják őket) a zöld kezdés ellenére (korhatár nélkül megtekinthető a trailer ) úgy döntött, hogy a mozikban csak R besorolású filmek előtt vetíthető+ a neten sehogy mert elég nyomasztó. a New Line (a film gyártója és forgalmazója) még is kiharcolt némi engedményt az internetes terjesztésre. Ennek eredménye ez a 10-4 ig baromság (mert egy 18 év alati ember a nyári időszakban persze nem marad fennt tovább ugye! :) ). Az egész dolog "egyetlen" problémája hogy senki se tudja milyen időzóna szerint van ez a 10-4 ig dolog! :) Ha esetleg valaki rájön legyen szives jelezze mert 1; baromira érdekel 2; akik moziban látták azt mondják baromi ilyesztő!

 

Bonusz: http://www.apple.com/trailers/wb/thewickerman/ The Wicker Man remake trailer Nic Cage-el. Luc Besson animációs mesefilmje: http://fr.movies.yahoo.com/features/arthur_et_les_minimoys/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bonusz: http://www.apple.com/trailers/wb/thewickerman/ The Wicker Man remake trailer Nic Cage-el. Luc Besson animációs mesefilmje: http://fr.movies.yahoo.com/features/arthur_et_les_minimoys/

Hát én alapban is nagy Nic Cage FAN vagyok, és ahogy nézem ezt a filmjét sem fogom kihagyni!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszámítva a Fegyverek szavában nyújtott teljesítményét csak jót tudok róla mondani. Legjobb filmje szerintem az Ál/Arc, Tolvajtempó, Con Air és a Segítség, Apa lettem :-)

Én is pontosan így vagyok vele. Ha az az egy nem lenne... :)

Nekem az ál/arc az egyik kedvenc akcióm! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, hogy Nic Cage, de minek kell a Wicker Man-t is remake-elni? Hollywoodban indithatna már valaki egy normális forgatókönyiró szakképzést, arról hogyan kell új történeteket irni...

 

Egyébként Nic Cage-től az utobbi időben csak egy film tetszett igazán de az nagyon: a Fegyvernepper! :)

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem biztos, hogy a forgatókönyírókkal van a baj, inkább a minden lében kanál döntnökökkel, producerekkel, de leginkább a stúdióvezetőkkel :)

Hajszál híja volt, hogy Charlie Kaufman mégsem forgatókönyíró lett, de aztán mégis csak mellé állt a szerencse, no meg egy fickó, aki adott neki egy lehetőséget :) Hány ilyen lehet még vajon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Igaz, de egy folytatást vagy egy remake-et meglehet jól is csinálni akár, s néhol szinte adja magát a dolog, pl. a Köd-nél, ahol aztán mégis egy bűnrossz remake-et alkottak. Nem hinném, hogy a döntnökök direkt befolyásolják ilyenkor az alkotói oldalt és kihuzzák a szellemes vagy frappáns fordulatokat :)

És mostanában a saját utakon járók is egyre többet szerencsétlenkednek, pl. az Equilibrium rendezője, aki ebben az évben megalkotta minden idők egyik legrosszabb filmjét az Ultraviolet-et.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mostanában a saját utakon járók is egyre többet szerencsétlenkednek, pl. az Equilibrium rendezője, aki ebben az évben megalkotta minden idők egyik legrosszabb filmjét az Ultraviolet-et.

HÁt igen az Equilibrium zseniális lett - szerintem - míg az Ultraviolet egy rakás kaki... :) /Az új Köd dettó/

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.