Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Nos kérem, képgyártói minőségemben jelentkezem! Folytatnám a TCW-beli munkát ha nincs ellenetekre.

Jelentem a starwars.com tv-shows szekciójában a fő lapon a Spark of the Rebellion s1e01-nek van kiírva, ez azért választ ad pár elmélkedésre, amit pl.: a sorozat dvd-bd kiadásai topicban is felmerült..

A lényeg; ebben beljebb menvén immár létezik egy "episode gallery" többek közt képekkel.

Van egy Fő kép vagy ha úgy tetszik első kép. Felőlem lehet ez az epguide kép a továbbiakat is tekintve:

epguide101a.jpg

 

vagy; lejjebb tallózok(unk) és választok(unk) egy a rész esszenciáját átfogóbb képkockát:

epguide101b.jpg

 

szerk.: mégegyszer átböngészve az sw.com-ot -amit újabb megújúlása óta nehezen szokok és utálok-

Lehet, hogy ezt szánták az epizódot reprezentáló képnek:

epguide101c.jpeg

 

Vélemények?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kezdés, csillagos ötös Star Wars hangulattal. :clap: Bővebben majd a topikban egy kis emésztés után.

 

Jelentem a starwars.com tv-shows szekciójában a fő lapon a Spark of the Rebellion s1e01-nek van kiírva, ez azért választ ad pár elmélkedésre, amit pl.: a sorozat dvd-bd kiadásai topicban is felmerült..

Ezek szerint, a Spark of Rebellion az 1x01-es számozású rész (technikailag ugyan 2 "normál" rész), így a Droids in Distress lesz az 1x02, stb. Csak sikerül kitalálni, mi van. A Spark of Rebellion volt már 1x01-02, 1x00, most 1x01...

 

Szerintem a 3. kép a hivatalos Ep. Guide kép.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok akkor marad a harmadik.

Rendben, akkor 3-as. A Droids in.. résznél már csak 1 verzió készül ez alapán.

És Ody! Mi lesz a számozással? Követjük a .com-ot? Csak, hogy később mindenki "egyről beszéljen"..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézek egy disney channel streem-et (magyar) de ott még nem kezfődött el. Csak ott késik ennyit? Nézi valaki a disney channelt?

 

Kb 5-7 perc késéssel leadták a kezdést. Jó volt. Nyomtak egy 2. rész ízelítőt is!

 

Huhuuu.Nagyon kiraly volt! :)

Mondjuk a hajak tenyleg eleg benak...meg a vukik is.A kicsi vuki nem lehet ,hogy Chewbacca? :P

Ket het mulva jon csak a kovetkezo...lesz D2..es 3PO is!!! :D

 

Kitwar a neve a kis Wookie-nak, ha jól értettem..

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes. Én néztem valami streem-et, ami elméletileg a disney chanel-volt, de ott még 9:45-kor sem kezdték.

Esetleg rossz streem-et néztem?

 

A normál tv-is késett egy csomót, mint írtam. A streamek amúgy is késésben vannak általában. A kettőt összeadva akár 10 perc is lehetett a késés.

Ha annál is tovább kitartottál és nem volt akkor nem tudom mit néztél. Valami szuperképességű gyerekekről szóló vígjátéksorozat ment előtte amúgy.

De ne aggódj, lehet, hogy már estére meg lesz az epizód, ha felbukkan Albundy!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem a faterjae?

Ezt most nem tudom, de mindegy is, mert 3-4 évvel járunk az Új remény előtt, szóval Chewbacca kb 196 éves... ;)

És persze a tcw-ban is felnőtt volt már..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A normál tv-is késett egy csomót, mint írtam. A streamek amúgy is késésben vannak általában. A kettőt összeadva akár 10 perc is lehetett a késés.

Ha annál is tovább kitartottál és nem volt akkor nem tudom mit néztél. Valami szuperképességű gyerekekről szóló vígjátéksorozat ment előtte amúgy.

De ne aggódj, lehet, hogy már estére meg lesz az epizód, ha felbukkan Albundy!

Szerintem tuti rossz streem-et néztem, mert még 10:00-kor sem kezdődött el. Ezt a streem-et néztem. Ha ez rossz streem, van-e egyáltalán a magyar disney chanel-hez streem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, akkor 3-as. A Droids in.. résznél már csak 1 verzió készül ez alapán.

És Ody! Mi lesz a számozással? Követjük a .com-ot? Csak, hogy később mindenki "egyről beszéljen"..

Még várok a számozás átírásával.

 

Egyébként a részről szigorúan az adott rész topikjában beszéljetek! Hisz azért van. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyarul? Nincs. És nem is lesz sajna.

Értem. Ez szonorú. Valahol esélyes, hogy fent lesz magyarul? (Még disney chanel-em sincs, nem hogy ncore-om. Sőt. Nem hogy disney chanel-em sincs, még tv-m sincs.)

 

Szóval, valaki nem tud valami használható streem-et, vagy valami oldalt, ahol fent lesz magyarul?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.