Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez melyik mozi Rajmesz kolléga?

Corvin.

De így már felesleges a kérdésem, hisz csak az Aréna Plázában van Imax, a Corvinban nincs. :D

Csak be voltam zsongva és előbb beszéltem írtam, mielőtt gondolkodtam volna. :D

 

Holnap az Aréna Plázába megyek, kiderül, lesz-e Imax. ;)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oda megyünk ahol feliratos lesz. Reményeink szerint a DP -ba.

Én azt sem tudom, hol a Duna Pláza (na nem mint ha nem lenne 1 perc megnéznem. :D) Ha van Imax akkor megyek oda, ha nincs, akkor elgondolkodom a feliratos verzión mert én szinkronpárti vagyok már csak azért is, mert egy kukkot sem tudok angolul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg az Arénába megyünk.

Kérlek majd írjátok meg, mikor, mennyien és hova megyünk. Én is mennék szívesen.

Remélem holnap nem fogják az összes éjféli premierre elkapkodni a jegyeket. Nem maradunk hoppon talán..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor mi lesz? Ki fogja ezt koordinálni itt? Én is a feliratosra szavazok.

Megpróbálhatok több jegyet venni, mint amennyi kell.

De mi a biztos?

Online kockázat: lehal a szerver

Offline kozkázat: túl nagy sor lesz, nem érek oda elég korán. Megelőz egy online vásárló...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az offline megoldásba vedd bele azt is, hogy nem pontban 9kor nyit a pénztár (bár ezt az a baj, hogy én nem tudom), mindenesetre a CC facebook oldalán annyit írtak, hogy az online jegyvásárlást nyitják meg reggel 9kor... vagy megveheted pénztárnyitástól, ami lehet, hogy csak 10től van, de mondom ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre azon meg igencsak meglepődnék, ha az online felület a nagy forgalmat is bírná, de én ezzel próbálkoznék, ha csak valaki meg nem veszi offline (mert én most nem leszek egész héten Budapesten). :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az offline megoldásba vedd bele azt is, hogy nem pontban 9kor nyit a pénztár (bár ezt az a baj, hogy én nem tudom), mindenesetre a CC facebook oldalán annyit írtak, hogy az online jegyvásárlást nyitják meg reggel 9kor... vagy megveheted pénztárnyitástól, ami lehet, hogy csak 10től van, de mondom ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre azon meg igencsak meglepődnék, ha az online felület a nagy forgalmat is bírná, de én ezzel próbálkoznék, ha csak valaki meg nem veszi offline (mert én most nem leszek egész héten Budapesten). :(

 

Meggyőztél. A hivatalos honlapon amúgy is 9.30-as nyítást látok az Aréna Plázához (offline).

Csak a lényeget nem tudjuk még: lesz feliratos premier is az Arénában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos ezen múlik! Ha lesz feliratos, és szerintem miért ne lenne, mi arra fogunk menni. Viszont a jegyvásárlást mindenki maga intézze mert ennyi embernek nem lehet jegyet venni egyszerre, plusz meg is kell vásárolni a tiketteket így ez keményen bukszára is megy. Ott találkozunk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a lényeget nem tudjuk még: lesz feliratos premier is az Arénában?

 

Arról ti tudnátok vmi infót adni, hogy aki anno ott volt a tíz évvel ezelőttin, hogy hány terembe nyomták, hogy voltak elosztva a feliratos, szinkronos vetítések. Szerintem tuti sok lehetőség lesz, de nem tudom pl. hogy lesz IMAX feliratos (egyébként ez lenne a mindenki által áhított, vagy az IMAX nem fontos?), feliratos éjféli biztos, hogy lesz... ha máshol nem a MOM Parkban, de szerintem az Arénában is.

Én reggel ráérek, úgyhogy megpróbálom online mindenképpen megvenni (ha valaki nem ér rá és kell jegy, megveszem neki szívesen), csak gondoltam, ha lenne ilyen közös mozizás, akkor ugyanarra az elődadásra próbálnám meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De kár, hogy nincs kes a folyószámlámon, különben megvenném a jegyeket online. Így kénytelen vagyok holnap bemenni az Aréna Plázába.

Különben a Cinema City-nél 9-től lehet jegyet venni a kasszákban.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(ha valaki nem ér rá és kell jegy, megveszem neki szívesen)

Uhh, Wilde, ha ezt megtennéd, azt nagyon-nagyon megköszönném neked. :clap2: Úgy hozta sajnos az élet, hogy e hónapban keztem el csak dolgozni és legközelebb november 10-én kapok fizut. Addigra meg hótziher hogy elfogy az összes jegy... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most értem ide az Aréna Plázába. 21-en vannak előttem, mögöttem csak ketten. Pedig csak 9-kor nyit a pénztár. :D

Apró zavart éreztem az Erőben, mikor ideértem, mert egy plalát sincs kirakva az Ébredő Erőhöz.

 

Én is szívesen felajánlom szolgálataimat max 2 jegyre amíg itt állok aki esetleg nem tudná megvenni a jegyét.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh, Wilde, ha ezt megtennéd, azt nagyon-nagyon megköszönném neked. :clap2: Úgy hozta sajnos az élet, hogy e hónapban keztem el csak dolgozni és legközelebb november 10-én kapok fizut. Addigra meg hótziher hogy elfogy az összes jegy... :(

 

Megoldom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne veletek nézni, mint a prequeleket anno a Duna Plázában (olyan van még?), de most szerintem csak Szegedre leszek jó; nem tudni, milyen idő lesz decemberben, és nem lenne szerencsés hólánccal felcsattogni... :(

 

Cinemacity oldala már döglődik.

Szerkesztve: - Odumin
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.