Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na pontosan ez az amit én nem bírnék ki :D Hogy a "mértékadók" újságírói lássák a filmet, én meg nem.

Pedig pont ez lesz. 19-én már jönnek majd a cikkeikkel. De hogy hol a toszba láthatják szinkronosan hamarabb,mint mi? Külön nekik levetítik előre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gazdasági újságíróknak sajnos nem osztanak mozijegyeket, úgyhogy én ebből a körből kimaradok :)

Én viszont lehetséges, hogy nem. Minden nagyobb premierre kapom a meghívókat - sőt, a Corvin minden sajtóvetítésre meghív már. Sokszor kihagyom, mert azért Pest messze van, de az ep7-re a tengert is átszelném. :) Plusz, addigra talán már Pesten is fogok lakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most azt mondanám, hogy mindenképp szeretném rajongó társakkal látni először, de aztán fene tudja... lehet ha valaki a kezembe nyomná a jegyet elcsábulnék :)

 

Egyébként a magam részéről úgy döntöttem, hogy hanyagolom a külföldi premiert. Itthon fogom nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Lehet, hogy egy ici-picit korai még a kérdés, de mikor lehet jegyet foglalni a premierre? :D Melyik a legkorábbi időpont, amikor a mozi(k) azt mondja(ák), hogy "innentől kezdve lehet jegyet foglalni!"?

Csak azért, mert szerintem semmi perc alatt elfogynak a jegyek és szeretnék ott lenni a legelső vetítésnél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.