Jump to content

Recommended Posts

Én is kaptam a Star Wars Klubtól hírlevelet, amiben december 24-ét jelölik meg a premier napjának. Ez akkor gondolom azt jelenti, hogy az éjféli premier 23-án 0 órakor lesz.

Nem egy jó időpont. :( Másnap karácsony este, annak összes előzetes készülődésével. Elég vacak lesz hulla fáradtan ünnepelni.

Csak tesztelik az elszántságunkat. :D Őszintén szólva, ilyen bizonytalanság mellett nem tudom eldönteni, hogy nekem menne-e a 23-ai vetítés, szóval jobb lenne mihamarabb épkézláb infót kapni a mélyen tisztelt illetékesektől.

Irdatlan nagy f@szság ez az időpont! Remélem harcolni fognak a forgalmazónál! Nonszensz!

Sajnos eleve nem egy egyszerű művelet felmennem Nyíregyházáról. 24-e környékén meg szinte biztos, hogy nem fog összejönni. :( Szóval ha lehetséges én is verném a tamtamot az illetékeseknél.

Szerintem azért várjuk ki a végét, egyelőre még nem jött semmilyen hivatalos megerősítés ezzel kapcsolatban. Én sem örülnék neki, ha csúsztatva lenne, de, ha a Lajtától nyugatra nincsen szankció, akkor én átmennék Ausztriába megnézni a filmet a világpremierrel egy időben.

Szerintem azért várjuk ki a végét, egyelőre még nem jött semmilyen hivatalos megerősítés ezzel kapcsolatban. Én sem örülnék neki, ha csúsztatva lenne, de, ha a Lajtától nyugatra nincsen szankció, akkor én átmennék Ausztriába megnézni a filmet a világpremierrel egy időben.

Ha erre kerülne a sor, én szívesen segítek a szervezésben, ismerem a terepet :)

Szerintem OV-t biztos adnak mondjuk Bécsben.

Ha erre kerülne a sor, én szívesen segítek a szervezésben, ismerem a terepet :)

Előre is köszi, bár egyelőre még várjuk meg, hogy kiderüljön a hivatalos álláspont. :) Lehet, hogy nem is lesz csúszás...

Ez az egész "hír" kizárólag a Bartha Zoltántól származik?

Mint alább kiderül, igen. Tőle származik. Ha kiderül, hogy feleslegesen keltette a feszültséget szerintem ideje lenne eltávolítani az SW közeléből. Nem létezik, hogy a legkoszosabb putriban is 18. -a a premier napja csak nálunk csúszik majd egy hetet!!!!

Nem létezik, hogy a legkoszosabb putriban is 18. -a a premier napja csak nálunk csúszik majd egy hetet!!!!

A baj az, hogy azokra a "putrikra" nem pikkel a Disney. Csak nálunk csúsztatnak szándékosan, csak nálunk vonultak ki a BD piacról... :(

De azért talán ezzel a címmel kivételt tesznek. :clap2: