Jump to content

Recommended Posts

Mi lesz , ha olyan durván jó hangorgánumú angol színészek lesznek a filmbe, hogy kötelező lesz feliratosan nézni? :)

Kérdőjel, ide, minek? A mondat így szól helyesen: kötelező lesz feliratosan nézni. Sz*rok én a Szagos XXX 3D FIX-re, ha a világ végére kell mennem, akkor sem fogom először magyarul megnézni.

• 7 months later...

A DP csodás. Remélem összejön egy jófajta csapat és vetítés, közel 10 év után részt vennék már egy fórumos mozizásban!!!

De persze bármi jöhet, az Alien után eltudom mondani hogy teltházzal a Corvin minimum lekaparná mindenki arcát a hangulattal! :D

Edited by Forceuser

Az EPIII -as premieren asszem Knight tagtársunk majdnem bevitte a VHS kameráját és csak az utolsó pillanatban szólt utána a teremőr, hogy hagyja ott nála. Aztán, hogy bevitte -e végül vagy nem már nem emlékszem. Valószínűleg bevitte, mert készült videó a kezdésről.

Ki az az állat, aki egy Star Wars filmet kamerás verzióban akar megnézni? :D Soha nem értettem ezt... amíg az emberi igénytelenség jelen van, addig sajnos lesznek ilyen kalózmásolatok is.

Nos, még túl fiatal vagy, ezért nem érted. :D Tudod, akik ott voltak a moziban, amikor a filmeket eredetileg bemutatták, azoknak a 99-es bemutató még egészen mást jelentett. Te akkor volták 9 éves, így számodra más volt az esemény jelentősége.

Persze nem mindenki nézte meg kamerásan az EPI-et, de nálunk még az a sajátos esemény is megesett, hogy 5 hónappal később hozták be a filmet. Én még moziban láttam a JEdi Visszatért...a bemutatásakor. Én piciként jobban fel voltam izgulva 99-ben, mint a későbbi generáció. Egyébként máig nem bántam meg, hogy akkor megnéztem a kamerás verziót. Nekem az is hatalmas élményt jelentett. Nehéz ezt leírni és nem is akarom ezt az érzelmi aspektust magyarázni, mert hozzám tartozik....csak az enyém.

Edited by Zééé

Én a Sithek bosszúján kívül minden részt eredeti VHS kazettán láttam először, a Sithek bosszújára betört hozzánk is az internet és letöltöttem :), de volt vele meló mert nem torrentről, mert akkor még nem vágtam az ilyet, hanem 63+ kis rar fájlt kellett letöltenem egyesével ami tetű lassan jött le.

Nos, még túl fiatal vagy, ezért nem érted. :D

Jó de itt konkrétan az EP3-as premier merült fel, ami azért nem volt annyira régen. '99-ben hagyján, hiszen a magyar premierre hónapokat kellett várni, meg akkor még más szelek is fújtak. Én azt mondom, a minőségért megéri várni. Egy EP7 esetében pl. meg főleg. Kötelezően.

Jó de itt konkrétan az EP3-as premier merült fel, ami azért nem volt annyira régen. '99-ben hagyján, hiszen a magyar premierre hónapokat kellett várni, meg akkor még más szelek is fújtak. Én azt mondom, a minőségért megéri várni. Egy EP7 esetében pl. meg főleg. Kötelezően.

Lehet, hogy kikerül HD felbontásban...az Expandables 3 óta én már semmin sem csodálkozom. (Aki esetleg nem tudná, kikerült a DVD screen jóval a bemutató előtt.)

De én azt nem vágom, hogy egy ilyen film, mint az SW EPVII. nem ér meg egy moziban nézést? Miért kell arra "építeni", ami az Expandables 3 esetén is megtörtént?

Egyébként igen, magam is láttam f*s minőségben az EP I-et, de moziban is megnéztem. EPII esetében dettó. Ott moziban láttam először, de annyira bejött, hogy mindenképpen be kellett szereznem a filmet mielőbb, és így maradt a tróger minőségű kalózfelvétel, de annak is örültem. EPIII-nál már nem volt ilyen és már az idejét sem tudom, hogy mikor láttam kamerás mozi felvételt utoljára. Nem arra építek, hogy majd beszerzem így a filmet, hanem arra, hogy ott legyek a premieren a moziban! :)

Edited by Darth Riddick
  • 2 months later...

aeonflux szerint (aki kapcsolatban van a hazai filmforgalmazókkal) a film egy hetes csúszással jöhet hozzánk, mint az Avengers 2. (meg általában az összes Disney film)

Na az már csak azért is szívás, mert a világpremier utáni következő hét csütörtök Szenteste 24-e, majd péntek és szombat karácsony.

Remélem, ha lesz éjféli premier, akkor szerda csütörtök fordulóján lesz. Mindenesetre utazás szempontjából már most látom előre, hogy rémálom lesz...

Edited by JakeSully