Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

IMAX éjfélire 2/3-a már tele volt a teremnek, bekattintottam 2 széket próbaképpen, eljutottam PayPalig, levonta, aztán kiírta, hogy lejárt az időkeret, és azóta már refundolták is az összeget. -.-

Marad Szeged (ha újraindítják kurblival a szervert).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg van! Ez az! Éjféli, Imax. :)

Knight írtam pm-et, neked is megvettem (2D feliratost ahogy kérted.)

Előttem voltak 20-an. Mikor én sorra kerültem, épp, hogy volt szabad hely, itt-ott egy kettő. A mögöttem lévő 80 ember (mert akkor már annyian voltak) alig ha kaptak jegyet az Imax éjféli premierre.

(U.i: nem enged képet csatolni, pedig megosztanám veletek! )

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a gond, hogy a sorban állók elviszik majd az összes jegyet

 

Ettől tartok és aki meg valamiért nem tudja megoldani, hogy megvegye a pénztárnál... azt meg jól megszívatták ezzel. De nem tudom elhinni, hogy nem gondoltak erre előre, vagy csak nem érdekelte őket, hogy jól van ez így azt kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Péccsel küzdök, de eddig hiába. CC-nek gatya, az Uránia meg még le van maradva. Nem is hirdeti, és a telefont meg nem veszik fel. Ők lesznek a befutók, ha majd magukhoz térnek.

Spectre-ből is lesz premier előtti vetítésük, biztos sw-ből is. Már csak el kell csípni valakit ott!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cinema City oldaláról:

 

Kedves Érdeklődőink, eddig nem látott számú érdeklődő rohamozta meg egy időben a weboldalunkat, hogy jegyet vásároljon a filmre. A szervereink, annak ellenére, hogy próbáltunk felkészülni erre, nehezen tudják kezelni ezt az extra túlterhelést. A tegnap befejeződött Filmünnep ideje alatt is több tízezer ember vásárolt egyszerre az oldalunkon, s nem volt semmilyen tapasztalható hiba. Ez is mutatja a Star Wars filmre az érdeklődés mértékét.

Folyamatosan dolgozunk a szolgáltatóval plusz kiszolgáló kapacitáson.

Minden moziban, ahogy telnek a termek, újabb előadásokat fogunk nyitni a premier naptól (dec. 18.) kezdve.

Kis türelmet kérnénk mind a mozipénztárakban, mind az online vásárlás esetén. Köszönettel, Cinema City

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.