Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Újratervezés.

Eddig úgy volt, Bp-n nézem veletek. Abban mennyire lennétek benne, hogy közösen nézzük Pécsett? Hálózsákkal a padlószőnyegen kell humántetriszezni, de szerintem elfér nálam a kemény mag.

 

EDIT állítólag megvannak a jegyek. Budapest nyert.

Tárgytalan. Köszi :)

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újat nem mondanak ezzel nekünk! ;)

Hát ja. De jó érzés, hogy az SW eljutott a hírekig. :D

 

Szépen besétáltam, a miskolci jegypénztárba és megvettem végre a 3 jegyet az éjféli premierre. Az SW-ért feláldoztam az egyetlen órámat is ma az egyetemen :evil:

Egy Jedinek néha áldozatokat kell hozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a képet fácsén már láttam. Hatalmas. :D

 

Valami olyasmi volt ma a Story4 hírein, hogy ez alatt a pár óra alatt az eladások száma rekordot döntött. (Amin nem csodálkozom) Pedig a nagy Trailer csak hajnalban jön és a premier meg 2 hónap múlva.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én teljesen lemaradtam arról, hogy mától árusítanak jegyet, épp az örsön voltam egy randi kellős közepén, amikor felhív a legjobb barátom és szól, hogy árusítják a jegyeket, nem vagyok-e a közelben. Azonnal otthagytam csapot papot és rohantam a Sugárba megvenni a jegyeket az éjféli premierre, szerencsére volt még pont kettő a hátsó sorba igaz nem középre, de így is jó lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a közös premiernézés a lentiekből kiindulva valószínűleg nem sikerült, mégis úgy gondolom, a közös fórummozizásról nem kéne lemondanunk (azaz a lehető legtöbben jöjjenek el a fórumról), hisz' gondolom egyikünk se csak egyszer tervezte megnézni a filmet a moziban. Biztos tudunk olyan időpontot találni, amely minél több embernek megfelelő. Egy ilyenben ki lenne benne, vagy nagyon elvetélt ötlet? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna a munkám miatt ma reggeltől mostanáig munkahelyen voltam. Sőt még most is, mert éles rendszer leállt és kell a javítás :D Ilyen az infósok élete..

Nem tudtam online se jegyet venni... Én nagyon megszívtam, mentem volna éjfélire... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a közös premiernézés a lentiekből kiindulva valószínűleg nem sikerült, mégis úgy gondolom, a közös fórummozizásról nem kéne lemondanunk (azaz a lehető legtöbben jöjjenek el a fórumról), hisz' gondolom egyikünk se csak egyszer tervezte megnézni a filmet a moziban. Biztos tudunk olyan időpontot találni, amely minél több embernek megfelelő. Egy ilyenben ki lenne benne, vagy nagyon elvetélt ötlet? :D

Alapjáraton jó ötlet, én benne vagyok.

 

Ezt ma már egyszer beírtad nem? :) Nyilván lesz közös mozizás, és még az éjféli se lefutott, sőt! Összegezni kellene ki hol fogja megnézni a filmet.

Én éjféli premierre megyek, Aréna Pláza, Cinema City, Imax.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem adom fel a reményt Ody :):oops: Ha lesz valakinek tartalék jegye, én szívesen lecsapnék rá. Tényleg jó lenne együtt éjféli premieren átélni a csodát...

Mert akkor az Avatar fiaskó után duplán szívok, ha fórumos mozizásról van szó :D:(

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem én is a CC honlapját. Simán lehet bárhova rendelni, gördülékeny az egész. Szombatra akartam IMAX-be de ott az összes jó hely már elkelt.

 

Na! Végre működik ezek szerint már működik. Köszi az infót. Rá is lesek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.