Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azért a nagy roham és az eladások remélem bizonyítják majd a Disney felé is, hogy itt imádják az SW -t. :) Kíváncsi vagyok külföldön mennyire mennek a jegyek. Bár az USA -ban csak a trailer után indul be az értékesítés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a nagy roham és az eladások remélem bizonyítják majd a Disney felé is, hogy itt imádják az SW -t. :) Kíváncsi vagyok külföldön mennyire mennek a jegyek. Bár az USA -ban csak a trailer után indul be az értékesítés.

Szerintem külföldön sem állhat rosszul, de én is remélem, hogy a Disney ezt azért meghálálja majd, mondjuk egy beengedett blu-ray kiadással. Uram bocsásd meg, leránt rólunk minden szankciót. (Battya meg, bilibe lóg a kezem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem külföldön sem állhat rosszul, de én is remélem, hogy a Disney ezt azért meghálálja majd, mondjuk egy beengedett blu-ray kiadással. Uram bocsásd meg, leránt rólunk minden szankciót. (Battya meg, bilibe lóg a kezem.)

 

Van róla pletyka, hogy csak erre az alkalomra tényleg felfüggesztik az embargót. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Bár Rajmesz már délelőtt írta, hogy valaki megvett egy csomót és azt mondta, hogy árulni akarja.)

Csávókám azt mondta, hogy 1 hónappal a premier előtt. Lehet meggondolta magát. :D

Nekem 2 jegyem van Imaxre. De a másik jegyre van jelöltem ;) De ha minden kötél szakad fel tudom ajánlani valakinek. (Bár kétlem, hogy az illető nemet momdana, de ha még is akkor szívest örömest)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben Angliában is leállt pár mozihálózat oldala a nagy érdeklődés miatt. Szóval ez nem csak ilyen kelet-európai bénázás. Az egyik nagy brit lánc elmondása szerint náluk 90 perc alatt 10 ezer jegy fogyott. Ennyi máskor hetek alatt szokott összejönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelentem megvettem én is az éjféli premierre a jegyemet a nyíregyházi Cinema Citybe. Rettenetesen izgatott vagyok, pedig ez csak egy jegy. Egy papír fecni. Amihez kell az még két hónapnyira van. Döbbenetes hatása van a filmnek már most, és világszerte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már most nyereséges. :lol: Kíváncsi lennék, hány jegy fogyott el a tegnapi nap folyamán világviszonylatban.

Amerikában rekordot döntött az első napi IMAX eladás is. Eddig valamivel egy millió alatt volt a csúcs, ez tegnaptól 6 millió. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pécsi, Werebazs!

Ott lesztek éjfélkor valamelyik pécsi vetítésen?

Én az Urániaban leszek. Megállhatnánk egy szóra előtte/utána!

 

Szia Nekem is meg van a jegyem az éjféli előadásra az Urániába. 4K-s, aktív szemüveges 3D, durva jó lesz. Feltétlenűl találkozzunk előtte és utána is. Én vélhetően ott fogok tobzódni már 23:00 kor , hogy magamba szívjam a felfokozott hangulatot.

Itt a telefonszámom: Miklós Imre 30/5901570, legyünk addig is kapcsolatban itt a fórumon, és ott pedig telefonon, hogy ne kerüljük el egymást. Jó lenne ha a többiek is ott lennének. Már alig várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Nekem is meg van a jegyem az éjféli előadásra az Urániába. 4K-s, aktív szemüveges 3D, durva jó lesz. Feltétlenűl találkozzunk előtte és utána is. Én vélhetően ott fogok tobzódni már 23:00 kor , hogy magamba szívjam a felfokozott hangulatot.

Itt a telefonszámom: Miklós Imre 30/5901570, legyünk addig is kapcsolatban itt a fórumon, és ott pedig telefonon, hogy ne kerüljük el egymást. Jó lenne ha a többiek is ott lennének. Már alig várom.

Oké, szuper, megy PM addig is. Werebazs-t is meg kell támadni, lehet, hogy nm látogatja ezt a topicot.

hol ülsz?

urania_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Nagy a pécsi kontingens, szerveződjetek!

Jaja. Ketten már egy helyen leszünk! ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, szuper, megy PM addig is. Werebazs-t is meg kell támadni, lehet, hogy nm látogatja ezt a topicot.

hol ülsz?

urania_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Jaja. Ketten már egy helyen leszünk! ;)

 

A 7. sor 17. szék, sajnos beljebb ma már nem kaptam helyet. Werebazs, Krande, Kudar próbálkozzunk velük, vadászom a hozzászólásaikat és legfeljebb off-ba irkálok nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 7. sor 17. szék, sajnos beljebb ma már nem kaptam helyet. Werebazs, Krande, Kudar próbálkozzunk velük, vadászom a hozzászólásaikat és legfeljebb off-ba irkálok nekik.

Ha jelnetkeznek, írj nekem is privibe.

 

Vajon az itthoni mozikban is ilyen szemüvegekket fognak adni? :)

 

Menők, de kétlem, hogy itthon befizet-e erre bármelyik cég is.

Inkább úgy képzelem, hogy jó felárért Te eldöntheted, hogy ilyet kérsz-e a jegy mellé, vagy hagyományosat.

Én Phasma-st vagy Stormi-sat választanék, azokbn nagyobb a lencse!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.