Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A főoldalon már olvasható is a hír a játékról. :)

Úgy van beállítva, mintha az első sor fokozná az élményt, Nem ismerem a termet. Nincs túl közel a vászonhoz?

Én életemben egyszer ültem az első sorban és nem volt jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván mindenki el tudja dönteni, hogy jó-e neki így és ha igen akkor játszik. Ez egy közösségi élmény is lesz, szóval valószínűleg nagyon sokáig egyedülálló. A filmet pedig többször is meg lehet nézni, csak nem olyan körítéssel ami várhatóan ott lesz. Persze lehet nyafogni is, az mindig egyszerűbb. :) Csak halkan jegyzem meg, hogy én is a második sorban fogok ülni de kb. egy percig érdekelt a távolság. SW éjféli premier, ráadásul eredetiben!!! Örülök, hogy egyáltalán ott lehetek. A 2005 -ös ROTS premier után én a vászon mögül is megnézném a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván mindenki el tudja dönteni, hogy jó-e neki így és ha igen akkor játszik. Ez egy közösségi élmény is lesz, szóval valószínűleg nagyon sokáig egyedülálló. A filmet pedig többször is meg lehet nézni, csak nem olyan körítéssel ami várhatóan ott lesz. Persze lehet nyafogni is, az mindig egyszerűbb. :) Csak halkan jegyzem meg, hogy én is a második sorban fogok ülni de kb. egy percig érdekelt a távolság. SW éjféli premier, ráadásul eredetiben!!! Örülök, hogy egyáltalán ott lehetek. A 2005 -ös ROTS premier után én a vászon mögül is megnézném a filmet.

Nyilván! Nem akartam bántó hangot megütni!

Kiváncsi voltam, ennyi. El tudom képzelni, hogy van olyan mozi, ahol az első sor teljesen jó élményt nyújt.

Nekem nem volt szerencsém a Király visszatéren 2003-ban egy CC-ben és nekem azóta a "soha többé" kategória.

Rém közel volt a vászon. Rendesen forgatni kellett a fejemet, ha meg akartam nézni az egész képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom milyen az első sor. És a második se. Valahogy csak túléljük majd. ;)

gondolom lesz újrázás nálatok is. Én 3D-ben vagyok kénytelen az éjfélit megnézni, mert nincs más a városban, pedig nem vagyok már oda érte.

Mindenképp lesz egy 2D-s újranézés..ha nem kettő! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilván! Nem akartam bántó hangot megütni!

Kiváncsi voltam, ennyi. El tudom képzelni, hogy van olyan mozi, ahol az első sor teljesen jó élményt nyújt.

Nekem nem volt szerencsém a Király visszatéren 2003-ban egy CC-ben és nekem azóta a "soha többé" kategória.

Rém közel volt a vászon. Rendesen forgatni kellett a fejemet, ha meg akartam nézni az egész képet.

Valószínűleg az első sor nem a legtökéletesebb hely, de ilyen hangulat máshol nem lesz. ;) Mindenkit arra buzdítanék, hogy ha nincs még jegye az éjfélire, akkor játsszon! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem a válaszokat, de sajnos macerás lenne megoldani az utazást (pedig szivesen találkoznák a fórumtagokkal személyesen), ezért ha netalántán nyernék, és a játékszervezők beleegyeznek, akkor felajánlom majd Sinistra-nak a jegyeket, mivel ahogy olvastam neki nem sikerült jegyet szereznie és el tudna menni.

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldtem a válaszokat, de sajnos macerás lenne megoldani az utazást (pedig szivesen találkoznák a fórumtagokkal személyesen), ezért ha netalántán nyernék, és a játékszervezők beleegyeznek, akkor felajánlom majd Sinistra-nak a jegyeket, mivel ahogy olvastam neki nem sikerült jegyet szereznie és el tudna menni.

Ez nagyon nemes gesztus, észben tartjuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is áldom a jó szerencsémet hogy a 3.sor első székére van jegyem. Szó szerint nem érdekel. Mert a lényeg a hangulat. A sokévi barátság. Azokkal átélni akikkel itt több mint 10 éve fórumozok. Innentől kit érdekel a sor, a szék? A lényeg a szív együtt dobbanása. MIkor lemegy a stáblista, ránézve a fórumtagokra, barátokra lássad a meghatódást esetleg a kicsorduló könnyeket az arcokon. Mert az Ep 7 sikere ezen fog múlni. A rajongók könnyein. Mikor látod hogy a sorstárs is baromi zavarba van zsebkendőkeresés közben.

Mert aznap nem közös tali lesz csak. Hanem a szívek dobbanása. Sose láttad a csávót de tudod mit érez gondol. Azt a mit te. Hogy megérte megcsinálni. Hogy sohase hitted hogy ez ennyire jó lehet, hogy volt értelme folytatni, hogy se nem prequel, se nem OT, de mindkét trilógiából elemeket vesz elő, de mégis új. Hogy mikor lemegy a stáblista akkor könnyed morzsolod ,de lehet zokogsz és nem szégyelled és azt mondod magadnak hogy a legtökéletesebb karácsonyi ajándékod kaptad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A főoldalon már olvasható is a hír a játékról. :)

 

Köszi, Ody, már el is küldtem a válaszokat! :)

 

Elküldtem a válaszokat, de sajnos macerás lenne megoldani az utazást (pedig szivesen találkoznák a fórumtagokkal személyesen), ezért ha netalántán nyernék, és a játékszervezők beleegyeznek, akkor felajánlom majd Sinistra-nak a jegyeket, mivel ahogy olvastam neki nem sikerült jegyet szereznie és el tudna menni.

 

Nagyon kedves vagy, Luke, nem is tudom, hogy igazából erre mit mondhatnék. :')

 

Sinistranak sok sikert, hogy jegyhez jusson :)

 

Köszönöm, úgy legyen! :D Ugyanígy sok sikert kívánok én is mindenkinek, aki játszik a jegyért. :rock:

 

@Frenkie: ezt nem is lehetett volna szebben megfogalmazni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Ody, már el is küldtem a válaszokat! :)

 

Nem én vagyok a játékfelelős de remélem megkapták a mailt. :D

 

Frenkie! Egész elérzékenyültem. :D Ha a film csak fele ilyen érzéseket vált majd ki már érdemes volt megcsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is áldom a jó szerencsémet hogy a 3.sor első székére van jegyem. Szó szerint nem érdekel. Mert a lényeg a hangulat. A sokévi barátság. Azokkal átélni akikkel itt több mint 10 éve fórumozok. Innentől kit érdekel a sor, a szék? A lényeg a szív együtt dobbanása. MIkor lemegy a stáblista, ránézve a fórumtagokra, barátokra lássad a meghatódást esetleg a kicsorduló könnyeket az arcokon. Mert az Ep 7 sikere ezen fog múlni. A rajongók könnyein. Mikor látod hogy a sorstárs is baromi zavarba van zsebkendőkeresés közben.

Mert aznap nem közös tali lesz csak. Hanem a szívek dobbanása. Sose láttad a csávót de tudod mit érez gondol. Azt a mit te. Hogy megérte megcsinálni. Hogy sohase hitted hogy ez ennyire jó lehet, hogy volt értelme folytatni, hogy se nem prequel, se nem OT, de mindkét trilógiából elemeket vesz elő, de mégis új. Hogy mikor lemegy a stáblista akkor könnyed morzsolod ,de lehet zokogsz és nem szégyelled és azt mondod magadnak hogy a legtökéletesebb karácsonyi ajándékod kaptad.

Frenkie, köszi ezt az írást, igazán szívet melengető. :) Én is annyira örülök, hogy ott lehetek a premieren! Óriási élmény lesz, ez biztos. És abban is maximálisan bízom, hogy a film méltó lesz ahhoz a várakozáshoz, ami már most bennünk él. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És persze a film végén a taps nem maradhat el. :)

 

Volt részem ilyenben. The Dark Knight Rises premier Nyíregyházán. A film végén valaki(k) hátul elkezdtek tapsolni (szívem szerint én is tapsoltam volna, de mivel konkrétan volt, aki megtette így nem volt nehéz csatlakozni hozzá) és hát a moziterem majdhogynem egy emberként tapsolt a film végén. Mondanom sem kell óriási élmény volt ez a taps is a film végére (szvsz a film bőven meg is érdemelte)

 

Ha az EP VII jó lesz (és nagyon erősen érzem, hogy jó lesz a film, és nem kicsit) akkor itt menni fogsz szerintem az állva tapsolás is! Az lenne a minimum!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hányan is leszünk ott az Arénában? :D Már meg vagyok zavarodva. :D Meg mivel én Knight-ot kivéve nem találkoztam senkivel jó lenne ha azok, akik az Arénába jönnek leírnák az elérhetőségüket meg a személyleírásukat hogy megismerhesselek benneteket. Mert úgy nehéz lesz. :D

Én nekem kék szemem van, rövid, szőkésbarna hajam van (mondjuk ha addig nem vágom le 10 centis lesz de oldalra fogom fésülni rövidnek fog tűnni) sovány vagyok, 176 centi, már 22:00-tól ott fogok ülni a kasszákkal szemben a fotelekben és ha mást nem akkor anyámat fogom hozni (mivel beteges ezért ő sem 100% de ha nem tud eljönni akkor felajánlom a jegyem valakinek temészetesen egy forinttal sem többért) és ha mamámat sikerül rávennem, hogy varrjon egy jedi jelmezt akkor úgy könnyű lesz felismerni. ;) Ha nem sikerül akkor egy papírra ráírom, hogy "SWsaga Rajmesz" akkor már tuti. :) Esetleg mindkettő.

Email: (nem tudom az oldalon elérhető meg akkor anno milyen email-en regisztráltam de most ezt használom) nyrajmund@gmail.com 0670-257-8627 teljes nevem: Nyári Rajmund fb-n is elérhető vagyok: Nyári Schachmeister Rajmund (csak hogy egy találat legyen :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy vagyok e elég tökös belekezdeni a tapsba?

Mondjuk sanszos, hogy éjfélkor hasonló fanatikusok lesznek, csatlakozni egyszerűbb lenne.

Biztosan könnyebb csatlakozni, de elképzelhető, hogy sokan hasonlóan gondolkodnak, szóval csak bele kell kezdeni, a többi meg jön magától :)

 

Hányan is leszünk ott az Arénában? :D Már meg vagyok zavarodva. :D Meg mivel én Knight-ot kivéve nem találkoztam senkivel jó lenne ha azok, akik az Arénába jönnek leírnák az elérhetőségüket meg a személyleírásukat hogy megismerhesselek benneteket. Mert úgy nehéz lesz. :D

Sokan :D Szám szerint én sem tudom, valahol lentebb írtam jellemzőt, amivel nem sokan rendelkeznek, próbáljatok megtalálni :) És akkor meglesznek a többiek is :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztosan könnyebb csatlakozni, de elképzelhető, hogy sokan hasonlóan gondolkodnak, szóval csak bele kell kezdeni, a többi meg jön magától :)

Max összebeszélek Pécsivel, ő lent lesz, én meg az erkélyen ötödmagammal. Két pontról indítva csak menni fog a lavina!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és ha mamámat sikerül rávennem, hogy varrjon egy jedi jelmezt akkor úgy könnyű lesz felismerni. ;) Ha nem sikerül akkor egy papírra ráírom, hogy "SWsaga Rajmesz" akkor már tuti. :) Esetleg mindkettő.

Szerintem így biztosan felismerünk. :) 11 körül tervezzük, hogy egy nagyobb csapattal odamegyünk a mozi elé, így nagy eséllyel Te is ránk ismersz majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.