Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most már vigyáznom kell magamra, nehogy elüssön a busz, vagy autó, nem kapjak sztrókot, infarktust, embóliát, agyvérzést miegymást.Most már nagyon kíméletesen élek. Legszívesebben ki sem mennék a lakásból. csak jöjjön már a premier éjfél!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ssszuuuuus! Még tíz nap!

Ezt nem lehet kibírni, de mégis mégis :D Várom mint a hétfene. Spoileres dolgokat már nem nézek, az új spotot (spotokat?) sem, nincs türelmem hozzá.... egyben akarom látni.

Te mihez képest számolsz vissza? Ugye tudod, hogy 17-én este lesz a premier?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mihez képest számolsz vissza? Ugye tudod, hogy 17-én este lesz a premier?

Még a hivatalos Star Wars oldalak (twitter, facebook, G+) is tíz napot írnak. Ahogy Nute is írta, a premier 18-án van, addig pedig tényleg még tíz nap van, ha nem bontjuk le órára/percre pontosan. ;)

17-én csak összegyűlünk a moziban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a hivatalos Star Wars oldalak (twitter, facebook, G+) is tíz napot írnak. Ahogy Nute is írta, a premier 18-án van, addig pedig tényleg még tíz nap van, ha nem bontjuk le órára/percre pontosan. ;)

17-én csak összegyűlünk a moziban. :)

Jaja, de Krandeból kinézem, hogy 18-án este lesz ott. :P

 

(u.i. ezért kell órákat számolni napok helyett :).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom, hogy fogok ébren maradni. :D Az a baj, hogy én tipikusan az a hétalvó vagyok, aki ha teheti 11-ig alszik. :D Ha engem békén hagynak egész éjszaka, senki nem zavar, elalszom éjfélkor és másnap simán alszom 11:30-ig. De mondjuk egy SW filmen, amit nem láttam csak nem alszom el. :D Esetleg délután alszom pár órát, utána megiszok 2 liter kólát, majd egy energiaitalt és a film előtt is egy energiaitalt. Úgy csak kibírom. :D

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sajnos korán kelő típus vagyok, így halvány lila gőzöm sincs, hogy fogok ébren maradni még akár a film vetítéséig is, de talán délutáni pihengetésekkel meg jó sok kávéval (mivelhogy az energiaital valamiért nekem nem használ) sikerül majd megoldanom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudom, hogy fogok ébren maradni. :D Az a baj, hogy én tipikusan az a hétalvó vagyok, aki ha teheti 11-ig alszik. :D Ha engem békén hagynak egész éjszaka, senki nem zavar, elalszom éjfélkor és másnap simán alszom 11:30-ig. De mondjuk egy SW filmen, amit nem láttam csak nem alszom el. :D Esetleg délután alszom pár órát, utána megiszok 2 liter kólát, majd egy energiaitalt és a film előtt is egy energiaitalt. Úgy csak kibírom. :D

És hányszor mész ki a film közben a mellékhelyiségbe? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha azt veszem, hogy hajnali négykor alszom el, szerintem nem lesz gondom a dologgal. Ráadásul esélyes, hogy meló miatt már szerdán fel kell mennem Pestre, úgyhogy haza már nem jövök, így másnap már az utazás sem fog játszani, ráadásul szabadságolom is magam 17-18-ra a további munkáim alól, szóval azt hiszem, elég optimális a helyzetem ahhoz, hogy ne aludjak el a film alatt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, mégis csak lesz egy "pór népet" megelőző magyar vetítés az Arénában (jegyet nem lehet venni):

 

http://www.origo.hu/filmklub/starwars/20151209-nezze-meg-mindenkinel-hamarabb-az-uj-star-wars-filmet-az-ebredo-ero-harrison-ford-mark-hamill.html#

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, tegnap kaptam meg én is a meghívót rá. Nehéz döntés előtt álltam: lássam pár órával előbb a filmet magyar szinkronnal, 3D-ben, egy többségében sznob, az ep1-2-3-at zsigerből gyűlölő újságírókból álló csapatban vagy pár órával később veletek, eredeti nyelven? Szerintetek milyen gyorsan és hogy döntöttem? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hányszor mész ki a film közben a mellékhelyiségbe? ;)

Egyszer sem. :D

 

Hehe, tegnap kaptam meg én is a meghívót rá. Nehéz döntés előtt álltam: lássam pár órával előbb a filmet magyar szinkronnal, 3D-ben, egy többségében sznob, az ep1-2-3-at zsigerből gyűlölő újságírókból álló csapatban vagy pár órával később veletek, eredeti nyelven? Szerintetek milyen gyorsan és hogy döntöttem? :D

Hát én feltételezem, hogy nem engedtél a Sötét Oldal csábításának. :D

Te egy igazi Jedi vagy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én feltételezem, hogy nem engedtél a Sötét Oldal csábításának. :D

Te egy igazi Jedi vagy. :)

Szerintem viszont Dzséjt, te egy igazi Sith vagy, de jobban utálod a szinkront annál, semmint hogy néhány órával előbb szinkronosan nézd meg, és kapd meg az első élményt és benyomást a filmről. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de talán délutáni pihengetésekkel meg jó sok kávéval (mivelhogy az energiaital valamiért nekem nem használ) sikerül majd megoldanom. :)

Nekem a kávé abszolút hatástalan, az energiaitalokat még nem próbáltam. Viszont a kóla esélyes :) Inkább a hajnali hazafele tartó utat érzem problémásnak :para:

 

Hehe, tegnap kaptam meg én is a meghívót rá. Nehéz döntés előtt álltam: lássam pár órával előbb a filmet magyar szinkronnal, 3D-ben, egy többségében sznob, az ep1-2-3-at zsigerből gyűlölő újságírókból álló csapatban vagy pár órával később veletek, eredeti nyelven? Szerintetek milyen gyorsan és hogy döntöttem? :D

Hiperűrsebességgel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 16-17-18-án leszek szabin. Szóval rápihenhetek. De hozzászoktam az éjszakázáshoz, szóval nem jelenthet gondot 3-ig fent maradni. ;)

 

Ja és Dzséjt; becsülendő a lojalitásod a barátaid iránt! :clap: Bár Megnéztem volna, hogy döntesz, ha 2D-s feliratost nézhettél volna mondjuk kettesben Daisy Ridley-vel! :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, tegnap kaptam meg én is a meghívót rá. Nehéz döntés előtt álltam: lássam pár órával előbb a filmet magyar szinkronnal, 3D-ben, egy többségében sznob, az ep1-2-3-at zsigerből gyűlölő újságírókból álló csapatban vagy pár órával később veletek, eredeti nyelven? Szerintetek milyen gyorsan és hogy döntöttem? :D

MEg is lepődtem volna ha másképp döntesz. :D

 

Nekem a kávé abszolút hatástalan, az energiaitalokat még nem próbáltam. Viszont a kóla esélyes :) Inkább a hajnali hazafele tartó utat érzem problémásnak :para:

Kellene egy partner aki ébren tart. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sajnos korán kelő típus vagyok, így halvány lila gőzöm sincs, hogy fogok ébren maradni még akár a film vetítéséig is, de talán délutáni pihengetésekkel meg jó sok kávéval (mivelhogy az energiaital valamiért nekem nem használ) sikerül majd megoldanom. :)

 

 

Nekem a kávé abszolút hatástalan, az energiaitalokat még nem próbáltam. Viszont a kóla esélyes :) Inkább a hajnali hazafele tartó utat érzem problémásnak :para:

 

Én nem szoktam kávézni szóval nekem az nem jön be. Energiaitalt is kb 2 éve ittam utoljára. :D De ha igen az hatásos nálam. :D szóval kóla+energiaital.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.