Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na ez viszont tényleg fujj! :sick: Ha ez az ára, akkor "sajnos" én sosem leszek gazdag...

 

Írt róla az index is. De nálunk ennek már hagyománya van. És anno is a Star Wars kapcsán volt szalagcím belőle.

post-11-1117028150_www_kepfeltoltes_hu_.jpg

post-11-1117028363_www_kepfeltoltes_hu_.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Tudod mennyi idő van még a premierig? :)

 

2000 perc. :)

Másodpercben kérném! :evil:

Amúgy én ne tudnám; magam is visszaszámlálok az avatarom alatt már 70 napja.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom kinek milyen a mai napja, de én már most olyan lázban égek hogy a normális valóság tűnik szürreálisnak. :D

Még jó hogy este megyek egy nagyon kedves barátnőmmel megnézni a Vörösmarty téri karácsonyi vásárt. Azzal is megy az idő. Persze pár forralt bor el fog fogyni altatónak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még mindig nem akarom elhinni, hogy holnap új SW film. :) Szerintem én most alszom és mikor felcsendül a jól ismert zene akkor felébredek. Ránézek a Final Countdown alkalmazásra a telómon és ezt látom: 89 nap, 12 óra 23,56 mp.

 

Már rájöttem, hogyan tartsam magam ébren a premieren: napközben megiszok egy liter kólát, hogy legyen időm kivizeltetni magam. Utána a premier előtt 2 órával nem iszok semmir. Közvetlen a premier előtt egy energiaitalt és ha szükséges a film közben is. :)

Ma ha tudok elalszom 10 óra körül és másnap suli után hazamegyek alszom pár órát. Na utána iszom meg a kólát. Ennyivel kipótolom kiszerkesztem a hsz-em. :)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj de jó nekik. :) :)

Mivel itt szerintem csak én megyek Imaxre (a többiek 2D feliratra) gondolom azért beállhatok egy csoportképre. :) Meg egy beszélgetésre is sort kerítünk gondolom.

Korábban írtam, hogy talán sikerül a mamámat rávennem, hogy varrjon nekem egy jedi jelmezt úgy könnyű lesz felismerni engem. De ez sajnos nem fog összejönni. 1.) Mamámat nem sikerült rávennem, hogy varrjon. 2.) A CC konkrétan megtiltotta hogy bárki is abba menjen.

Úgyhogy, hogy megismerjetek (mondjuk korábban már leírtam de sebaj): Rövid szőkésbarna hajam van, kék szemem van, sovány vagyok, 175 cm. Még annyi, hogy a "kiszemeltem" nem jön így az anyámmal megyek. Különleges ismertető jelnek a karomra akartam tetováltatni Star Wars nyelven betűtipússal, hogy May the Force be with You de ez sajna nem jött össze. Majd az epVIII-ra. ;) (ja és megnyugtatok mindenkit, hogy jövőre veszek vagy 10 jegyet, hogy akinek nem sikerült vennie az ne búslakodjaon; természetesen egy fillérel sem kérek majd többet mint amennyiért megveszem :))

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különleges ismertető jelnek a karomra akartam tetováltatni Star Wars nyelven betűtipússal,

Aurebesh-nek hívják! ;)

Évek óta kacérkodom a gondolattal, hogy a gyerekeim nevét ilyennel felvarrassam a vállamra egy jedi-jel köré..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aurebesh-nek hívják! ;)

Évek óta kacérkodom a gondolattal, hogy a gyerekeim nevét ilyennel felvarrassam a vállamra egy jedi-jel köré..

Köszi. :)

Hát ez igazán Jedis vagy nem tudom mit mondjak milyen tett lenne. ;)

 

Ja és kevesebb, mint 100000 másodperc van a premierig. :P

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így a karácsonyi időszakban járva bevallom, hogy nekem a karácsony már nem sok mindent jelent, nem nagyon mozgat meg... nincs meg az a régi varázsa, ami ámulatba ejtett gyerekként. Most viszont így egy nappal a film előtt ugyanazt érzem, mint amit gyerekként 23.-án este... azt, hogy tudom, hogy már csak egyet kell aludni és valami nagyon jó ajándékot fogok kapni (vagy legalábbis erősen bízom benne) és már alig várom a holnapot, hogy végre kicsomagolhassam, ráadásul ezt közösen tehetjük meg a fórum nagyjával. :)

 

Holnap találkozunk! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így a karácsonyi időszakban járva bevallom, hogy nekem a karácsony már nem sok mindent jelent, nem nagyon mozgat meg... nincs meg az a régi varázsa, ami ámulatba ejtett gyerekként. Most viszont így egy nappal a film előtt ugyanazt érzem, mint amit gyerekként 23.-án este... azt, hogy tudom, hogy már csak egyet kell aludni és valami nagyon jó ajándékot fogok kapni (vagy legalábbis erősen bízom benne) és már alig várom a holnapot, hogy végre kicsomagolhassam, ráadásul ezt közösen tehetjük meg a fórum nagyjával. :)

 

Holnap találkozunk! ;)

 

Hát, nekem kb 4 éve nem volt rendes karácsonyom, most lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.