Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Inkább arra lennék kíváncsi, ki lesz itt a fórumon 00.01 és mondjuk 03.00 között... :)

Én sajna csak szombaton nézem, és pénteken hajnalban kelek munka miatt, úgyhogy valaki premieres nyomhatna majd fél négy körül egy rövid összefoglalót a filmről, leginkább arról, hogy Poe hány jelenetben szerepel :P Előre is köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sajna csak szombaton nézem, és pénteken hajnalban kelek munka miatt, úgyhogy valaki premieres nyomhatna majd fél négy körül egy rövid összefoglalót a filmről, leginkább arról, hogy Poe hány jelenetben szerepel :P Előre is köszönöm.

Meglesz! Sajnálom hogy nem tudsz ott lenni valamelyik teremben..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még 4D-ben akarom még megnézni. Csak minden előadás (majdnem) megtelt. (Ugyan is 4D-ben csak akkor van értelme, ha a 4-es székek szélére ülsz)

Szombaton megyek papáékhoz Balassagyarmatra. Még ott a helyi moziban megnézem feliratosan 2X, meg 3D-ben 2X. Visszajöttem Pestre megint Imax. 2X. És még nem tudom. :D Ennyi biztos. :)

 

Oké. :) És ez most konkrétan hogy lesz? :D Megbeszélünk valami találkapontot? Mert ugye én 10 éve (nem tudom hogy csináltátok, hányan voltatok) alig hallottam a Star Wars-ról. 12 évesen fertőzödtem meg a Star Wars vírussal (aminek nincs ellenszere) így akkor 10 éve értelem szerűen nem voltam ott. Tehát, akkor most ez hogy lesz? Mindenki odamegy a kasszához oszt jó van? :)

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az csak az én emlékeimben él, vagy anno 2005-ben tényleg bejött egy pacák a mozi igazgatóságtól és elmondta, hogy milyen nagyszerű este is ez a mai, hogy ilyen sokan gyűltek össze? Remélem most ilyen nem lesz, mert akkor is csak arra tudtunk gondolni, hogy "Jól van, jól van, de kezdődjön mááár!!!" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól emlékszel. Minden terem tele volt és elmondta, hogy addig még sose volt ilyen éjféli vetítésen. :D Aztán jött a '77 -es animációs film. Na akkor már én is a falat kapartam. :lol:

Arra az animációs sz*rra emlékszem. Fú de idegesített. . .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este. :) Csoli most már étdemes órákban számolni, hisz a napok száma elérte a nullát. :)

 

16 óra 37 perc van még hátra. Ha szép kerek számokat akarunk, kevesebb, mint 1000 perc. :)

Elérte bizony. Én is látom! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen kritika és hova jön?

Ugy ertettem lesz aki fikazni fogja ez a kritika , mivel félre irtam hajnalban es az izzgalom ittvan a fejemben már két napja nem irok semmit amedig a tobbiek nem irnak de már anyi kerdesem van hozzatok hogy juhhe nagyon nagy film meg igy is hogy 3 napja 8 oranal tobbet nem aludtam es ez tart ebren áll a hátamon a szösz is :)

Mindenkinek kivanok konyes siros csopogos adrenalinnal futott jo mozizast izgulast stb

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugy ertettem lesz aki fikazni fogja ez a kritika , mivel félre irtam hajnalban es az izzgalom ittvan a fejemben már két napja nem irok semmit amedig a tobbiek nem irnak de már anyi kerdesem van hozzatok hogy juhhe nagyon nagy film meg igy is hogy 3 napja 8 oranal tobbet nem aludtam es ez tart ebren áll a hátamon a szösz is :)

Mindenkinek kivanok konyes siros csopogos adrenalinnal futott jo mozizast izgulast stb

Értem. Köszi. Szerintem meglesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.