Jump to content
Ody Mandrell

Premier megtekintés

Recommended Posts

Inkább arra lennék kíváncsi, ki lesz itt a fórumon 00.01 és mondjuk 03.00 között... :)

Én sajna csak szombaton nézem, és pénteken hajnalban kelek munka miatt, úgyhogy valaki premieres nyomhatna majd fél négy körül egy rövid összefoglalót a filmről, leginkább arról, hogy Poe hány jelenetben szerepel :P Előre is köszönöm.

Én sajna csak szombaton nézem, és pénteken hajnalban kelek munka miatt, úgyhogy valaki premieres nyomhatna majd fél négy körül egy rövid összefoglalót a filmről, leginkább arról, hogy Poe hány jelenetben szerepel :P Előre is köszönöm.

Meglesz! Sajnálom hogy nem tudsz ott lenni valamelyik teremben..

Meglesz! Sajnálom hogy nem tudsz ott lenni valamelyik teremben..

Köszönöm. Sajnos így alakult, de végülis már vagy 13 éve várok erre a filmre, úgyhogy kibírom azt az egy plusz napot.

Öhm, egészen pontyosan kik lesznek ott a CC-nél holnap? :D (Aréna)

(Jó, egy pár embert tudok, de én mindenkit szeretnék tudni akik ott lesznek :D)

Öhm, egészen pontyosan kik lesznek ott a CC-nél holnap? :D (Aréna)

(Jó, egy pár embert tudok, de én mindenkit szeretnék tudni akik ott lesznek :D)

I Will be There...

Rajtam kívül valaki már készül az újranézésekre moziban?

Én megyek szombaton is megnézni és két ünnep között is.

Rajtam kívül valaki már készül az újranézésekre moziban?

Pénteken megnézem még kétszer...

Én még 4D-ben akarom még megnézni. Csak minden előadás (majdnem) megtelt. (Ugyan is 4D-ben csak akkor van értelme, ha a 4-es székek szélére ülsz)

Szombaton megyek papáékhoz Balassagyarmatra. Még ott a helyi moziban megnézem feliratosan 2X, meg 3D-ben 2X. Visszajöttem Pestre megint Imax. 2X. És még nem tudom. :D Ennyi biztos. :)

Oké. :) És ez most konkrétan hogy lesz? :D Megbeszélünk valami találkapontot? Mert ugye én 10 éve (nem tudom hogy csináltátok, hányan voltatok) alig hallottam a Star Wars-ról. 12 évesen fertőzödtem meg a Star Wars vírussal (aminek nincs ellenszere) így akkor 10 éve értelem szerűen nem voltam ott. Tehát, akkor most ez hogy lesz? Mindenki odamegy a kasszához oszt jó van? :)

Edited by Rajmesz

Szóval akkor tetszett? :D

Zééé. MEgérdemelné, hogy rajta maradjon. És rajta is fog! 40K? Ne vicceljen már.

igen tetszett szivtam magamba mint a szivacs de erdemes 2 megnezni mert most jon s kritika amitol tuti kiveri egyeseknel a biztositekot

Ma este. :) Csoli most már étdemes órákban számolni, hisz a napok száma elérte a nullát. :)

16 óra 37 perc van még hátra. Ha szép kerek számokat akarunk, kevesebb, mint 1000 perc. :)

Edited by Rajmesz

Nekem még 30 óra 12 perc... :S

Edited by kudar

15 óra 40 perc. Én ma már nem dolgozom, amit azért is bánok, mert úgy gyorsabban telne az idő.

Az csak az én emlékeimben él, vagy anno 2005-ben tényleg bejött egy pacák a mozi igazgatóságtól és elmondta, hogy milyen nagyszerű este is ez a mai, hogy ilyen sokan gyűltek össze? Remélem most ilyen nem lesz, mert akkor is csak arra tudtunk gondolni, hogy "Jól van, jól van, de kezdődjön mááár!!!" :D

Jól emlékszel. Minden terem tele volt és elmondta, hogy addig még sose volt ilyen éjféli vetítésen. :D Aztán jött a '77 -es animációs film. Na akkor már én is a falat kapartam. :lol:

Jól emlékszel. Minden terem tele volt és elmondta, hogy addig még sose volt ilyen éjféli vetítésen. :D Aztán jött a '77 -es animációs film. Na akkor már én is a falat kapartam. :lol:

Arra az animációs sz*rra emlékszem. Fú de idegesített. . .

Ma este. :) Csoli most már étdemes órákban számolni, hisz a napok száma elérte a nullát. :)

16 óra 37 perc van még hátra. Ha szép kerek számokat akarunk, kevesebb, mint 1000 perc. :)

Elérte bizony. Én is látom! ;)

12 óra múlva ilyenkor már mindenki bent lesz a moziban, és figyeli Rey és Finn kalandjait a Jakkuun...Eszméletlen jó lesz, hihetetlen érzés belegondolni.

Szeretnék remek mozizást és frenetikus élményt kívánni mindenkinek, aki ma éjjel nézi a filmet. Aztán hétvégétől elemeire szedjük szét az egészet. :)

Milyen kritika és hova jön?

Ugy ertettem lesz aki fikazni fogja ez a kritika , mivel félre irtam hajnalban es az izzgalom ittvan a fejemben már két napja nem irok semmit amedig a tobbiek nem irnak de már anyi kerdesem van hozzatok hogy juhhe nagyon nagy film meg igy is hogy 3 napja 8 oranal tobbet nem aludtam es ez tart ebren áll a hátamon a szösz is :)

Mindenkinek kivanok konyes siros csopogos adrenalinnal futott jo mozizast izgulast stb

Edited by Hunner

Inkább arra lennék kíváncsi, ki lesz itt a fórumon 00.01 és mondjuk 03.00 között... :)

Hát igen egy ilyen fórumos kolléga nagyon gyanús lenne. Hacsaknem mentős, és ügyel.

Ugy ertettem lesz aki fikazni fogja ez a kritika , mivel félre irtam hajnalban es az izzgalom ittvan a fejemben már két napja nem irok semmit amedig a tobbiek nem irnak de már anyi kerdesem van hozzatok hogy juhhe nagyon nagy film meg igy is hogy 3 napja 8 oranal tobbet nem aludtam es ez tart ebren áll a hátamon a szösz is :)

Mindenkinek kivanok konyes siros csopogos adrenalinnal futott jo mozizast izgulast stb

Értem. Köszi. Szerintem meglesz! :D